Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hétvégén megnézem a vason
ha addig nem kapsz választ
Hali!Azért szeretném megtudni hogy hány vezeték jön ki a dobozból mert az előző gondos tulaj a főkábelt szétvagdosta és összevissza vannak csokizva a kábelek.Gondolom az elektronikának nem volt dugója igy jobbnak látta szanaszét vágni az egészet.Ebből az okból nem működik a power szervóm sem.Csak akarok venni egy kábelköteget és ahhoz kéne tudnom hogy hány vezeték jön ki a dobozból.Ha valaki tudna még segiteni a tank alatt van 2db 6-os csatlakozó az egyik szürke szinű a másik fekete (a csatlakozó szine).Ide mik csatlakoznak?Mert nekem a gondos gazda miatt csak lógnak a levegőben.
én nem tehetek rollla hanem a buzi suzukis mert miközben én szépen motoroztam úgy van beállítva a lámpa hogy ha 55-60 al mész végig zöld van no szóval mondom nem rpesztek úgyis meg kell álni a lámpánál és szépen menem az autóval majdnem együt picit elörébb voltam és az a buzi kijött elém én meg szépen belecsúsztam és hát a motor persze hogy a bal oldalt van a kipuff és hát a kocsi meg a motor öszezárta a ball lábamat kibaszotul megzúzóott meg megégett és lehorzsolódott és most lábadozom és ez volt multhé kedden
ráadásul szerdn a seb körül lévő porköket(éget bőr)eltávolították vagy is csipeszel érzéstelenítő meg ijen hülyeség nélkül szépen körbetépkedtég és ma meg meg voltam kötés cserén holnap is megyek már elöre örülök neki mert a meg gyógyult sebet a gézzel 1-1 ben letépik ja és 2 gyerek tenyérnyi sebem van meg sok pici és gyerek tenyérnyiket tépkedik ujabban hát csak enyi történt ja és a motor még mindig nincs elrendezve
köszi mindenkinek a választ megnézem és elválik mi lesz:d ja és a képet külön megköszöném
A pinkmotor-nál melózol?
Rendelni lehet tőled,vagy személyesen csak?
szegény te csak nem elestél betakaroztál a mocival , vagy netalán az a hülye foci ? jobbulást
Köszi Misalyka! isten vagy!
hát kimentem neked fáslis/fájó lábbal megnézni hogy mekkora és:az első 1.6*21" a htsó pedig 1.85*18"
hát ha az a rohadt főtengelyes megcsinálná akkor már aznap motoroznék vele...
Köszi a segítséget! Remélem valaki konkrétabbat is tud majd mondani! Azt +tudná mondani nekem h.mekkora a gyári feli mérete?
...X18
Szia!

Egy gyári 98-as 125-ös DTR-ben hány vezeték jön ki a kis fekete elektronika dobozból?
Ezt most így hirtelen nem tom.

A power motort hogy lehet megnézni hogy jó-e?
Nagyon egyszerű leszereled a fedelét és elfordítod a slusszkulcsot. Ha mozog valszeg jó. Azért valszeg, mert hibásan még működhet de legalább működik.
én úgy tudom hogy jó bele sok fajta csak a csapágyat kelll modosítanod/cseréni de szerintem majd válazol rá valaki aki komlyabban ért hozzá vagy csinálta már
ja azt elfelejtettem mondani h. a hátsó kerékről van szó!
Hy!125R-be csak a gyári kerék megy bele vagy esetleg jó bele valamelyik másik mocié is? pl.:YZ ?
vazzeg...... nekem nem volt 1 hét a fúratás, főtengelyjavítás......
ebből 2 nap várakozás a postacsomagra mert rendelte hozzá valahonnan a cuccot
Hali!
125-ös dt-hez keresek tárcsafékes hátsó kereket!
Ja, el felejtettem! 95-ös évjáratú, és most esett át motorgenerálon...
Hali!
Szerintetek mennyibe tudom elpasszolni a motorom mit gondoltok?
A motoron a különolajzás arányát lehet állitani?
nem keresem vissza, de nemrég volt kérdés hogy mibe fáj teleszkópolaj, meg hogy drága meg ilyenek, na én vettem 2200Ft-ért 1 liter repsol 10w20-as telóolajat, szerintem nem volt drága.
na ennyit akartam.
árakkal én is tisztában vagyok (sajnos)

annyi bajom van ezzel a felújítással hogy lassan két hónapja szerelőnél van, a főtengelyt elküldte nyíregyházára vagy hova hogy összerakják a hajtókarral és most lesz a negyedik hete hogy nem bírják összesajtolni ... én meg itt maradt motor nélkül egész nyáron
Hali!Egy gyári 98-as 125-ös DTR-ben hány vezeték jön ki a kis fekete elektronika dobozból?3BN03-as 4BL.A power motort hogy lehet megnézni hogy jó-e?Hogy az elektronikám rossz vagy a szervó.
pinkmotors.hu tatabánya
http://www.pinkmotors.hu/
Szia!

Melyik üzletben adták ezeket az árakat?

Köszi
nekem meg felújitás lessz me be halt a hajtokarom festés meg minden tmai tkell cserélni itt egy kis ár izelitö
yamaha dt 125 R 1992.10.15 4BL-011993 mindenböl proxot ha lehet


1. egy Prox DUGATTYÚSZETT
2. prox FőTENGELY JAVíTóSZETT
3. TöMíTéSSZETTEK
4. SZIMERINGEK, CSAPáGYAK csak a blokkhoz
5. 428VM "X" gyűrűs (40 LE felett) Arany színű G&B + 2db patentszem 140 22 100 .-
6. JT lánckerék elsö+ hátsó gyári aszem 16X57
7. renthal alu kormány kék + kormánymagasitó
8. kézvédö
9.elsö hátsó sárvédö fekete krossz Yamaha YZ-YZF elsö sárvédö (fekete)Ár: 4 590.00 Ft (fekete) Hátsó sárvédö Ár:5290.00 Ft
10.dt idom elsö
11. 10W30 motorex motroolaj
12. Lánckenö spray
13. matrica szettt
14. kuplungkarok
15. gázbovden

Kedves Viktor!



A DT 125R ’92 motorhoz a következőket tudjuk ajánlani:





Prox dugattyú szett: 01.2245 cikkszámú, az ára 21.630-Ft/szett, kérlek, írd meg, pontosan milyen átmérővel szeretnéd.



Prox főtengely javító szett: 03.2009 cikkszámú, az ára 19.640-Ft/szett, jelenleg van raktáron.



Tömítés szett: Athena, az ára 7.980-Ft, jelenleg van raktáron. Tartalmazza a hengerfej-, és hengertalp tömítések mellett a blokkhoz szükséges összes tömítést.



Prox főtengely szimering: 42.2280 cikkszámú, az ára 4.520-Ft/szett, jelenleg van raktáron.



Prox főtengely csapágy: 23.6305RI, az ára 7.040-Ft/db, jelenleg van raktáron.



JT első lánckerék: JTF 558.16 fogas, az ára 1.200-Ft, jelenleg van raktáron.



JT hátsó lánckerék: JTR 839.57, az ára 5.150-Ft, jelenleg van raktáron.



A lánckerekekről mellékletben küldök szakrajzot, itt meg is tudod nézni őket.



DID lánc: 428H-134 szemes, gyűrű nélküli, erősített lánc, 136 szemmel tudjuk adni, az ára 7.300-Ft; vagy DID 428NZ-134 szemes, cross versenylánc, arany&fekete, az ára 11.970-Ft. Jelenleg mindkettő van raktáron.



Motul motorolaj: üzletünkben nem tartunk Motorex olajakat, így Motult tudok ajánlani: 510 2T olaj, az ára 3.360-Ft/l, vagy 710 2T olaj, az ára 4.200-Ft/l. Jelenleg mindkettőből van raktáron.



Motul lánckenő spray: Road Plus kivitel, fehér színű, az ára 3.890-Ft, vagy Road kivitel, színtelen, az ára 4.200-Ft. Mindkettő van raktáron.



Kuplungkar: KYK-011 cikkszámú, az ára 1.370-Ft, jelenleg van raktáron. Mellékletben küldöm a Yamaha kuplungkarok képeit, ezek között meg is tudod nézni.