Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Perselyes.
nem kifúj neki hanem nincs is ott elhagyta ! én esztergáltatnék a helyedben mert ha bontva nem kapsz akkor szevasz jönnek a 10ezrek !
Bocs,most olvasom,hogy elhagytad
Az mögött van a power " tengely"(azt a fedelet kell eltávolítani ahoz,illetve a másik oldalon lévő fedelet,amibe megy be a 2db bovden,hogy ki lehessen szedni a powert)! Emlékeim szerint kell lenni rajta tömítésnek,lehet az a hibás,sőt valószínű és azért fúj ott ki!
Szasztok, mondjatok pár helyet ahol tudok hengerfejtömitést rendelni 125-ös DT hez. Mert nagyon úgy tünik h. az szelelget :S
Tudok rendelni a helyi márkakereskedésbe de azért érdekelne h. máshol milyen árak vanak.
Sziasztok!
Remélem tudtok nekem segíteni, 80-as DT Lc1-hez kéne kapcsolási rajz, lehetőleg nagy felbontású színes, vagy ha nem színes legalább nagy felbontású legyen mert eddig csak rossz minőségűt találtam, amin a kábelek színjelzése sem látszik.
Előre is köszönöm.
sziasztok nem tudja véletlenül valaki hogy menyibe kerül 1 feszültségszbályzó? mert az enyém kipurcant és emiatt kibaszta a lámpákat
Köszi akkor az enyém R-es.Még azt szeretném kérdezni hogy a henger az nikasilos?
Hello!
Van tzr 125 ről első és hátsó fékrendszerem,elől 4 hátul 2 dugattyús a nyereg, ha vkit érdekel irjon vagy hivjon elérhetőség az adatlapomon.
1.kép 125r
2.kép 125 lcII
3.kép 125 lc
Hali!A 125-ös 98-as évjáratú 4bl-es DT az 125 vagy 125R vagy 125 LC?Nagyon köszi a választ!
ja és amúgy DT125R
sziasztok! valakinek nincs ilyen alkatrésze, vagy nem tudjátok, hogy ennek mi a neve, mert elhagytam út közben és ott kifújja az olajat és hangosabb a motor. ja és km spirál kéne még. ha valaknek van vagy tud vmi infot akkor írja le légyszi!
előre is köszönöm sziasztok!
és mennyit kell pörögjön eggy ilyen szecska vágó?
egy 04-es dt-n hogyan kell megnézni hogy hány km van benne?50-esen.!
van valami dt-s oldal valaki innen linkelte be valami haverja csinálta azon van bekötési rajz nem 1 dt-hez csak újra kellet rakni a gépet és nem tom az oldal nevét:S
Helló sziasztok.
Nincs valakinek egy eladó dt 125-ő hőz gyújtrásvezérlője?(Használz)
Helló szia nekem van.
De jellenleg most nem vagyok othon de ha ac imélt akkor ara az őszes radzot elküldőm csá
monyuk most még benzinre sincs pénzem szóval ez majd késöbb lesz.
ahoz mit szoltok hogy a 80-as lcII-dtmen 16"felni lenne? szerintetek jól nézneki mert majd késöbb sm-vá szeretném alaíktani csak a 17"felnik drágák:D nem találok 15ezer alatt
aha és nyregyháza közelében találok ijet gondolom valami átláccó kéne hogy ha beszarik akkor lássam vagy nem?monyuk ez lehet hüjeség volt
inkább mipolán lesz az
vipolan cső (ha jól írom) van rajta nekem.
kútra nem járok, tehát nem gáz:D , nekem már adta meg magát a vízpumpa, szerencsémre télen, de így is megfőtt teljesen, alig maradt az egész motorba vagy fél deci víz.
pont azért adhatja meg magát könnyen szerintem az olajpumpa mert már közel 20 éve van használatban, azért az már nem kis idő, ilyen téren.