Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, tényleg halottak vagyunk nélküled. Köszönjük, hogy vagy! De igazán!
Tatabányán lakik, Bp-től kb 60km-re. Én is most vettem tőle 1-2 dolgot..:D
Vértestolna, Béke utca. Ahogy beérsz a faluba jobbra az első utca, a jobb oldalon a leguccsó ház.
azt konkrétan nem tudom peste valahol fell kell hívni és beszélni kell vele korekt faszi
szija meg tudod mondani hol lakik eza faszi azt meg köszöném
na sziasztok úgy látom ti nélkülem nem tudtok élni
szóval:Gróf László
06/20_9104524
nála van 1 halom dt alkatrész modnjátok neki nyugottan hog töllem van,a nyíregyi srác
nála biztos lesz ami neketek kell.
szijasztok ha tud valki olyat hogy lehtne valahonan rendelni vadi zsir idomokat jó lenne vagy esetleg valkeinek van fekete jobb és bal oldali idomja elöre nagyon jó lenen meg esetleg egy fekete fejidom
szija csak service manuálom van de abban benne van minden
msnre vegyél fel ha ráérsz és elküldöm, a cimem az adatlapomon van
Megköszönném hogyha feltöltenéd
Áhh basszus ennél szarabbul nem is kezdődhetett volna a hetem. Átmentem a közeli városba tankolni és a közepén 1 kereszteződésbe kifogyott a benzin. Egy tűzoltó hallotta, hogy káromkodok és adott 2-3 deci benzint, hogy elmenjek a kútig.Tankoltam.Elindultam hazafele.Félúton valami meleget éreztem a lábamon.Lenézek hát spriccel a lábamra a víz.Megállok és kiderült, hogy eltört az a vízcső amelyik a hengerből megy a karbiba.Szerencse, hogy volt nálam a víz és kb kilóméterenként töltöttem bele a vizet.Haza jöttem, be az autóba apámmal.Vettünk hozzá alkatrészt.Megcsináltam.Ez volt tegnap előtt.Erre tegnap délelőtt elkezdett szaggatni.Elmentem vettem bele gyertyát, egy ideig jó volt aztán megint elkezdte csinálni.Elvittem egy szerelőhöz, kipróbálta és azt mondta, hogy semmi baja lehet,hogy össze ér valahol valami vezeték.Vagy piszkos volt a benzin.Otthagytam apámnak,hogy haza tudjon vele jönni éjszaka ha végzett a munkába.Erre felhív 10-kor, hogy vigyek olajat mert kigyulladt az olajlámpa és ő nem mer íg menni vele.Mondom gyere hazafele, nem lesz semmi baja. Ő nem jön.Vigyek olajat.Na akkor be a kocsiba haverral vittem olajat.Bele töltöttem erre nem ment.Toltuk, rugdostuk nem indult be.Lehúztam a benzincsövet és belefújtam aztán 1 rúgásra beindult.Valószínű, hogy el volt dugulva a karbi.Attól csinálhatta? Vagy csak véletlen javult meg pont akkor? Nem értem, hogy mi baja.Nem baj a holnapi napom rászánom és megcsinálom, mert szerdán indulok vele egy 560 km-es túrára ha jó lesz.Ha nem akkor ugrott a túra.De akkor a motorral nem tudom mit csinálok.
Na sziasztok.
ha kell nekem valahol van kapcsolási rajzom, onnan talán tudsz okoskodni, amugy villanyszerelö ismeröst keress, apám egyik barátom LC2-es 80as DT-jét csinálta meg, az is kokányolt volt, fater egy vastagabb gumis vezetékköteget tett a helyére, de szebb lett sokkal mint volt (bár abban kevesebb is volt a vezeték)
Ezért lenne jó hogyha valaki megtudná mondani hogy a 3 vezetékhez milyen szinű vezetékek csatlakoznak mivel az összes vezeték különböző szinű
ha értesz 1 picit az lektormossághoz és van ijen kis multimétered akkor pár nap és ki tudod jácani hogy mék mék de.. én személy szerint nem fognék bele monyuk nekem még szarszámom is alig van a legjob 1 jó és olcsó villamoságis lenne és ö faszán megcsinálná teszbesz-vatera ott néz körül vannak ollyan hirdetések hogy mitom én hírdet ereket de ki van irva hogy szinte minden van:) vagy esetleg nézd visza a komikat vagy -1 héttel ezelött irtam le Gróf László telefonszámát nála biztos van vagy ha nincs anyi kedved akkor motorszerelés topikban a 1111-edik hozászólás körül an ha jól emléxesm ha honap eszembe lesez leírom.
köszi szépen a gyors segítséget!Megtaláltam!
Basszus a lényeget kihagytam http://www.jtsprockets.com/52....
sziasztok van egy yamaha dt 125r 1999 es évjáratu moci eladó nagyobbra váltás miatt
http://www.hasznaltauto.hu/3136546_yamaha_dt_1999

tel 06309027708 a 20 as szám meg a használtauton mert nem tom fejböl:D
Hali!Itt próbáld megkeresni és a gyári méret félkövérrel van irva
Lehet gazdájának csatlakozási problémái voltak,azért csinálta,legalább vízben nem ázik be,de akkor sem a legjobb tényleg.
Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani dt50-en hány fogas lánckerék van hátul gyárilag?
Valakinek nincsen a lámpától az ülésig gerinckábel?Szóval az egész, csatlakozókkal együtt jó állapotban?Esetleg valakinek kapcsolási rajza?3BN03-as kellene köszike
Nah igy nézett ki amikor leszedtem már a szigszalagot leszedtem már szebb.De 2 dugó és 2 vezeték lóg a semmibe.A CDI vezetékei is összevannak egymással forrasztva.EZ CIGÁNYMUNKA
Nah hali!Hút ideg vagyok!Leszedtem a tankot és látom hogy főkábel köteg ami végigmegy a motoron szanaszét van vagdosva és összevan forrasztgatva egymással.Pl a power szervóról is hiányzik a dugó és csak vezeték vezetékkel összevan baszva!Nah mármost mivel egy nagy ketyvasz az egész kellene egy igen nagy segitség!A power szervóból jön ki 3 vezeték!Nálam a fekete fehérrel van, a feketebarna piroskékkel és a feketecitrom a test!Ha tudja valaki nézze már meg hogy nála hogy van mert felbasz hogy hogy lehet igy összecigánykodni.Azon gondokozom hogy veszek egy bontott gerinckábelt ami a lámpától az ülésig tart aztán megpróbálom helyrehozni valahogy.Mennyi lehet egy ilyen kábelköteg?
ha megfelel holnap lekantintom
Tolsz linket, vagy képet?
Mármint a moccról....adatlapon nincs...