Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aham akkor ha tiszta benzint kap olaj nélkül akkor csörög mint álat amúgy igazad van én is megbízok a yamahában csak nem fog majd megszopatni amugy olajcsövet hol vegyek? vagy benzincsövet neki?
mint ahogy olilaci írta jobban csörög, jobban melegszik, nem füstöl, szerintem kb ennyi
Amikor észreveszed, akkor már késő Szóval van benne rizikó. Én egyszer úgy 10Km-ert mentem egy Simsonnal, amibe véletlen tiszta benzint tettek. Úgy becsörgősödött, mint állat, de nem szorult meg. Ennek ellenére fúratni kellett. Mindezek ellenére én bízom a Yamahában.Ennyi erővel attól is retteghetsz, hogy a vízpumpa feladja, azt is műanyag kerék hajtja. Ha keverék kellene bele, el sem lehetett volna adni nyugat-Európában. Azokat az MZ-ket is megcsinálták szivattyúsra amiket Angliába exportáltak.
én is ezért akarnám bekötni de ha már itt járunk mi lehet a jele hogy nem kap olajathogy ha viszkööm és mennék velem ég idöben meg tudjak álni és inkáb hzatolni mint 1-2 alkatrészt kukába dobni
Azért nem sok ilyen eset van, szemben a sok ezer (1- 1,5vagy akár 2 évtizede) hibátlanul működő olajzással. De aki nem bízik benne, az keverje külön, úgy is fasza. Én örülök, hogy nem kell vele a kútnál szórakozni.
az lehet hogy kényelmesebb meg "gazdaságosabb" , de ha megadja magát a szivattyú akkor hello, lehet kint a világ végén vagy mindegy hogy hol, ha nem veszed észre azt akkor máris nem gazdaságosabb az egész, szerintem az a biztos hogy bekevered 1:40, 1:50be és akkor az olaj miatt biztos nem áll be a motor.
valjuk be elég sok hibalehetősége van a különolajzásnak, hitvány műanyag fogaskerék, bovden, maga a szivatyú, a cső lecsúszhat, bármi lehet.
nem csak kényelmesebb, hanem a motor számára is jobb, valamint gazdaságosabb is.
igen de menyivel kényelmeseb az hogy othol bele 1L olaj a tartályba(és akkor legalább nem üres:D és nem ég a viszajelző pedig széthúztam a csatlakozót és mész a benzinkútra pifff bele a benzin berugod és eltünsz mint a szél(persze a benzint kifizeted )
Syasztok!Tudtok 125-ÖS yAMAHA dt -BE jól működő gyújtást olcsón?Légyszi írjatok vissza
a bekötés tényleg nem túl bonyolult, ha tényleg meg van hozzá minden, olaj és víz leenged, jobb oldali dekli le, és szerintem innentől minden adja magát, dt-r szerelési könyv van neten, az sokban nem térhet el szerintem.
de biztosabb sokkal ha magadnak kevered, akkor tuti benne van annyi olaj amennyinek kell.
ja és bocs az írás hibákért nem tok irni
önindító biztos hogy nincs rajta /nem kell ráén ugy tudom hogy még az sm dt50-en sincs én eddig csak 125-ösökön léttam /halltam hogy vanazok is azé mert tzr vagy tdr blokosak vagy mi
Helotok !haverom most vett egy 2004-es 50-es dt-t!és sehol nem találtuk hogy mutatná hogy hány km van benne...!ezt kéne mutassa?és mennyit mennek ezek végre?és ezeken nem kéne legyen önindító?
nekem is aztmonta az elözö tulaj hogy 1:50-be keverjam amugy minden alkatrész megvan csak a csövek kelenének meg a bekötési rajz vagy foto:)
amugy kösz
Szia! Én 1:50-be használtam a 80-asnál. A mostani 125R-t a külön olajzással használom. Olajtartály, szivattyú, olajcső, és a gázbowden elosztása kell hozzá.
sziasztok ti milyen arányban szoktátok a tankba bekeverni a benzint?
esetleg mi kell ahoz hogy be kössem a külön olajzást?esetleg nehéz megcsinálni?ha nem és tudtok segíten akár képel is akkor el jáccanék vele
akkor te is el vagy eresztve melóval hát nekünk is kell még 1 pár évet dolgozni a kéglin
mi soha nem fejezzük be sztem, már több mint 1 éve tart a házfelujitás bövités meg ilyenek, bár elvileg idén minden kész lesz, betonozás vége meg hétvégén
mi a multhétwn fejeztük be a betonozást
Hali!Felújitásnál milyen csapágyakat és szimmeringeket szoktak kicserélni?Vagyis mit érdemes.Tudnátok mondani árakat is hogy kb melyik mennyi lenne?Nagyon köszi 98-as 125-ös
Hali!Képzeljétek tegnap elmentem motorozni.Találkoztam 2 baráttal.Na mondom ki megy egy kört.Ment az egyik mondom ne húzasd.Csak húzta neki elment vagy 300m-t fordul vissza 1-es power nyit erre klikk-klikk-klikk megállt.A berúgókart nem lehetett lenyomni hátra meghúztam akkor már lehetett.Mondom jólvan skacok ez mondom olcsó mulatság volt.Aztán hazatoltam.Szerintem vagy eltört a hajtókar vagy a dugóból szakadt le valami.Most annyira örlök neki hogy mindjárt földhöz verem magam.Remélem még a hengerbe is belemart valami akkor fel is akasztom magam.De legalább nem könyökölt ki a hajtókar.350km-t mentem amotorral mióta megvettem.Most azthiszem felújitom az egészet(valszeg dugó hajtókar csapágyak meg simeringek).További szép napot!Gondoltam leirom hogy jártam
Sziasztok!
80-as Yamaha DT-re érdekelne sport kipufogó lehetőleg Debrecenben vagy közel hozzá.Gianelli lenne a legjobb de bármi szóba jöhet szóval ha van akkor írj.Köszi.Ja és mégegy kérdés. Milyen sportszűrőt tudnék rátenni a gépre? mert volt egy sport légszűrőm és túl kicsi volt.Nem ment rá a karbiba.Köszi előre is.
Sziasztok.
sziasztok!a hétvégén kb 68 ora alatt 500 km egy 125 -ös dt vel...télleg strapabíro gép,most aztán vizsgázott nálam..ezt csak ugy megosztotam veletek márkatársak,de sikerült egy rosszul elsült 1kerék is ugyhogy nincs vkinek hátsó lámpaburája?totál gyertyába sikerült felálnia válaszokat köszi
nekem se szoltak onnan pedig nem is egynél voltam, eddig meggyet szedtem most meg papáméknál meg itthon segitek meg dolgozok ezt-azt
persze ezt is monyuk engem nem hívnak melózni a köcsög dikákszövetkezettöl aszonyák nincs meló pedig van
no de mind1 jó8 mindenkinek