Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helotok !haverom most vett egy 2004-es 50-es dt-t!és sehol nem találtuk hogy mutatná hogy hány km van benne...!ezt kéne mutassa?és mennyit mennek ezek végre?
Én 500km-ig járattam. Persze azt is fokozatossan. Elösször 2-3 perceket alapjáraton ketyergés. Utána 100km-ig nagyon light-ossan. És így tovább. Ja, és 500km-ig raktam a benzin mellé olajat. Nemárt az óvatosság, baja nem lesz. Max jobban füstöl, de az meg kiaf@szt érdekel!
Nekem volt egy, de sehol sem találom. Ha meg lesz, szólok.
meg barackot szedni meg zsaluzni hogy legyen pénz benzinre
szép napot mindenkinek és irány motorozni
persze /melett a hiba a tank alatt van az a kis baszás ami elvisz 1 bovdent a kölönolajzáshoz a másikat pedig a karbihoz és az álítodott el azt kellet viszabaszni és kib...jó lett:)
amugy goldoltam is hogy magasan van az a szar de már így jó.
köszi a segítséget amúgy pedig tegnap már hót ideg voltam azt is fontolgattam hogy go szerelő.
az alapjárat csavart vissza tetted?
sziasztok/jó reggelt tegnap kipucoltam a dt 80lc2-öm karbiját ,összerakom é az alapjárat kib...ot magas lett olyan 5-8 ezer körül sajnos pontosan nem tudom mert nem működik a fordulatszám mérőm se a km óra szerintetek mit basztam el?
Visszaraktam bele mindenet de valami baszakszik remélem már volt valakinek ilyen problémája és tud segíteni (tegnap 3*szedtemm le meg föl)ja meg a seeber tűt is állítgattam de úgyis szar
elnézést! DT125 LC2
Már írtam egyszer, hogy pontos típus nélkül ne várjatok semmit. Tudod hány felé Dt 125 van?
Sziasztok!
Kellene nekem DT 125 höz a karbi mögött lévő gumi, ami a légszűrő házra csatlakozik, és a hengernél lévő gumi is a karbi előtt.
ideirjatok, vagy forumra esetleg ha valakinek van, elég sűrgős lenne!
x0adika0x@citromail.hu
olyan 500 km az bejáratás
de van aki mást mond,én motorszerelőtől hallottam
2000km bejáratás?
nekem 20 sem volt
aztán még mindig királyos a gép szoktam látni néha, kiscsávó nem kíméli..........
nem kell ezeket járatgatni, első tankba kell olajat tenni és kész
Tegnap szereltük haverom125r-e Dt-jét,nem találtuk meg a hiba nyitját,cserélgettük a dolgokat,de úgy is csak egy szikrát ad.:S
Másik haveromnak megbontottam a gépét,valóban nincs perem a powernél nyitva,meg azt vettem észre,hogy neki nem volt benne a kipufogóban a perforált cső.
Elég nagy szopás kiszedni,de sikerült végül nekem is,meg hangoltam arrébb a poweren,majd kipróbálom,ma már elment az idő.
A második képen az a b.szás van,ami benne volt,kb.10cm hosszú.
Sziasztok!

Most tetettem 70-es tuning hengert motoromba
(nagyon megérte a tuning, sokkal jobban megy, és nem kell annyira pörgetni. Simán válthatok 6000nél)

Nagyjából tisztában vagyok a motor bejáratásában, de azért leellenőrzöm tudásomat.

Szóval, szerintetek meddig lehet pörgetni a bejáratós hengert?
mennyi kilométerig bejáratós? én úgy tudom hogy kb 2000km ig.

Akit érdekel annak írom: Top performance a henger márkája, 60 e Ft volt, mást nem kellett cserélni, de javasolt karburátort is lecserélni, úgy még erősebb lesz. Nekem még az nincs, majd ha bejárattam a motort azt is cserélem.
Még nem húzattam ki, de szerintem a 100-at viszi.
Hali!

Na milyen volt a nagy vizsgálat ?
Mintha én írtam volna
Az eléggé nagymájúság már,vagy az illető addig idegesítette a tagokat,hogy azt tették,vagy nem természetvédelmi terülten került sor?
Amúgy kocsinál sem foglalják le,ha épp lejárt valami,csak jó megbüntetnek,de azért hogy nem 50-esnek nézték azért ilyet elég abszurd,bár nem lehetetlen.
régi szép idők........
nem volt bírság kpm meg ilyenek........
szimón ketten-hároman, etz jogsi nélkül 15 évesen stb stb
kaptunk pár fülest a yardoktól, gyertyakábel, benzincső, szelepek lefoglalva aztán tolhattuk haza a gépet sajgó pofával
meg is fogadtuk hogy ilyent többet nem csinálunk, többnyire ki is tartott a fogadalom a következő hét végéig
azért motiváció volt benne mert 17. születésnapom után 2 héten belül kézben volt az a&b-s jogsi......
szopás, az van
SOS!
Haveromnak olyat csinál az 125R-je,hogy indításkor egyetlen egy darab szikrát ad a gyertya,aztán semmi.De mindig csak egyet,attól meg persze nem indul be.Önindítós,és hiába tekerteti.

Mi lehet?
Sziasztok!
Nem akarok fekete bárány lenni, de én is gondolkoztam ilyen pót 50es hengeren és ez tényleg tök jó ötlet. Csak mi van akkor ha helyben lefoglalják a motort, mert megtehetik és volt is már erre példa a környékünkön.
Halihóó.

Találtam egy helyet.
18-20 között hüvelyeznek.
Plussz 7000 a dugó.
Ez elég reálisnak tűnik.
Akit szorongatnának a yardok csináltat egy pót hengert azt ennyíí.
köszi x]
remélem azért nem
majd meglátjuk