Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eszi az olajat
Helló!
Lenne egy kérdésem. A DT-m nekiállt füstölni de már úgy is, hogy be van melegedve. Eddig nem szokott, ez mitől lehet? Köszi a válaszokat.
Üdv emberek. Most gyorsasági kategóriába vagyok de váltani akarok mert nem nekem való ez :D kérdezem én ,hogy a 80 as LC2 mennyir emegbízható? túrázni mennyire jó ? fogyasztás, szerviigényesség stb... vlakai ha leírná akinek volt már. előre is köszi!
jah és a legjobb h 100e ft ért megvennék tőlem xD 98as önindítós dt és ezeket leszámítva minden tökéletes állapotban van.
igen tisztába vagyok az árakkal..:S de reménykedek h egy másik szerelő szerint nem kell ezt mind cserélni.. a legjobb benne h 1xmár vettem bele egy gyújtás elektronikát 20eft ért és azt is haza vágták.. amit ők vágtak haza nehogy már én fizessem.
ja meg van még 2db 110/90 18 as hátsó vadi új cross gumim is 10500/db áron
vatera ot talán tőbb sikered lessz
Eladó dt 125 r hátsókerék ! a felni sérült !
és nemis bisztos hogy a dugó nem sérűlt énnálam minden kilet cserélve és még mindig nem jó valami azon gondokodok hogy eladom szétbontva a mennyit rákéne kőlteni annyit nem ér már kapok egy mnásikat ezért az árért
Nálam minden elszált és azpta se jó csak anyi hogy a gyújtáshoz a mocidhó nemfoksz semmit megkapni 12.000ft alatt.Na akkor gondolkogy szerinted mi éri meg csak előszoba a power vezérlő csak 25.000+a gyújto trafó 5.500+a gyujtás vezérlő 20.000ft számolsz?
Szerintetek az lehet, h egyszerre elszálljon kb minden elektronika a motoron? gyújtás elektronika, trafó, tekercs.. Nem erre van a biztosíték h ne tudjanak..? Az a baj, h én nem értek annyira hozzá és szerintem úgy átakarják b@szni a fejem.. Nem tudtok Budapesten vagy a közelében valami megbízható(!) szervizt ami azért nem is olyan hú de drága?
már a power vezérlő
cső igy nézki
Helló sziasztok tudna valaki segiteni hogy mi bánata van a mocimnak mert nem akar felpőrőgni és olyan hangja van mint egy rotációs kapának a moci első rugásra indul alapjáraton szépen pőtyőg de a gázadásra ugy reagál mintha fuladna a karbi kilet takaritva és a benzinből kap rendesen segitsen valaki létszi
amit a videón látsz az mozgatja a powerszelepet
ahova megy a 2db bowden ott van a power motorja

http://www.youtube.com/watch?v...
szerintem kapd le az idomokat meg az ülést meg a tankot kb 5 percig tart az egész és mindjárt többe t látsz elvileg ott kéne leni e ahol mondod
Hali!Erre valaki valamit?
pl 250 ért az enyémet 93 as 2 év műszaki !
Helló

Szerintetek mennyiért lehet venni egy DT 125-ös motort papírokkal és rendszámmal de azért jó állapotban is legyen?

Köszi
Moso!
És hogyan oldottad meg?Mit csináltál vele? Érdekelne mert nekem sem leg tökéletesebb..
Megoldottam!
Powerszelep nem volt jól beállítva.

köszi mindenkinek
cső fiúk lányok!
van egy eladó első lánckerekem 125ös dtre.......... ilyen állapotban van... használt,de fullos még!
akit érdekel az szóljon
helyileg : Mersevát
pinkmotors.hu it mindent kapsz telefonon oda szolsz vagy emailben leirod nekik hogy milyen mocid van évjárat alvázszám motor szám és máris meg mondják nekd hogy mia szitu meg amit kérsz azt meg mondják mennyi az aynni én is onnna rendelek
Nekem elől braking hullámos tárcsa van és nem rozsdásodik
Hello! Lassan egy hónapja hogy megvan a DT és nagyon a szívemhez nőtt ennyi idő alatt, nagyon meg vagyok vele elégedve! Azon gondolkodom hogy télen kicsit szétkapom aztán festés meg ilyesmi, meg ha szükséges motorikusan is átnézni! Majd adhatnátok 1-2 tippet hogy Yamahához hol lehet beszerezni alkatrészeket!