Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor még 1 hónap és fele lesz
bocs a off ért remélem azé el tod majd paszolni
hali!
én tényleg ennyiért vettem (60e), és semmit nem csináltam vele, még olasz levegő van a zacskókban! szóval olyan mint egy új, és 10 essel olcsóbb, csakmert pár hetet itt volt nálam a szobámban.. szerintem teljesen jó
ja és neked is csoola
de majd még ugy is gogok kérdezgetni elég sokat
köszi szépen sokat segítettél
18as. Lényegében nem teljesen sm mert funbike-on van 18as, de mivel ez enduro ez nekem már sm
100as gumma előre 120as hátra amit még elbír a felni.
Én kissé sokallom, persze ez csak az én véleményem...
Hali!Egy ilyen dob miben másabb mint egy gyári?Szélesebb vagy mi?Nekem 125-ös van és szerintem teljesen kivan belezve mert úgy horkol mint egy crossmotor
nekem castrol power 1 van, tök jo
SLIM hallod neked az sm kerekek milyen méretűek?
Meg olajjal kapcsolatban ti meikat ajánljátok castrol r2-motul-record?
Irjatok már visza holnap megyek a moci ért és eléggé kéne az infó
Igen, de olyan már nincs. IRM van.
Az a röhej itt ,hogy nekem 75nél többet nem megy.
Haver RS50-e picsán vág végre simán 110et megy neki.
Teljesítményre jobb. Nyomatékra kicsit alatta van mint ez.
De akkor is ...
sajnos nem tok szerezni rá hengert am majd mondom h mit csináltak vele
Nem tudsz rá szerezni valahonnan 50es hengert?
Azt akkor nem lenne annyira majrés.
Vagy vmi szűkítőt. Elvileg valahogy le lehet fojtani őket.
Írd már le majd pls mit műveltek a moccal benn.
belügyminisztérium ha jól tudom
x idöpontba jött a levél és attol számitva 30napon belül elkel vinem! am hnap viszem be a mozaik utcába (budára)
http://www.kepesmotor.hu/offro... Nézzétek meg, és terjesszétek, nagyon fontos! köszi
SZéels utat!
Sziasztok kellene nekem 80 dt-re műszerfal. Tud valaki segíteni?
pedig (elvileg) teljesen mindegy, a lényeg a tullépés
Mi az a BM?
Hejj, de nagy király vagy.
Tudod én is BM-es vagyok, de inkább elkerülöm, hogy ezt ki is használjam....
Hali!Ettől én is parázok nekem 125-ös van.Nekem az adásvételin nincs is ccm.Mondjuk nekem van ismerős a kpm-ben aztmondta 5-10ezer ft-ért még 30ccm-es is lehet:D.Mondjuk nemhiszem hogy lesz gondom a rendőrséggel mert a rendőrfőkapitány fia szerencsére országos cimborám:D Ez a 125/50henger nagy ötlet.Mennyi időt adtak a bevizsgálásra?
nincs valakinek egy tuning dobja 125 dt-re?mert az enyémből ég valami rendesen olyan büdös füst jön belőle és még leállítás után is füstöl,az meg a másik hogy ledadog.Úgyhogy ha van vkinek akkor vevő vok rá
az olajal kapcsolatban senki? kár amugy slim neked az első kerék hány colos? a hátsó maradt a régién is ijesmire szeretném megcsinálni
miskolcon foglalkozik perselyezéssel egy figura, de ha jól tudom akkor egerben is van aki ilyennel foglalkozik.
Tudom van itt egy pár rendőr mocc, kawák is vannak.
500m-re van tőlünk az M6 és mióta itt felépült az autópálya rendőrség azóta szopacs van nálunk is.
Tele van a falu Octaviak-kal meg Bora meg még isten tudja mivel nem. Civilbe is tolják.
Én is gondolkoztam 50es-re perselyezéssel de nem tudom hol lehet és mennyibe pedig van pót hengerem ,de mostanába nem nagyon mászkálok vele rászoktam az autóra .
De ha tudsz hol lehet akkor lehet megcsinálom.
Azt akkor már nincs mibe belekötni.
De röhejesnek tartom ,hogy 29ccm-ért baszogatnak.
Főleg ,hogy le is van fojtva.
Na mind1.