Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok ez szeretném megkérdezni hogy ti mien motorolajat használtok?nekem 80-as dt be kellesz mit javasoltok ár és érték arányban?
nincs különbség ? hátnem mindegy hogy egy nyolcvanas kávédarálóval vagy egy r1 el fognak meg pl M es jogsival !

a jegyzőkönyvben minden benn van gondolom ezt is figyelembe veszik !
sziasztok én ezt akartam mondani hogy a 80-asba nem lehet 50-es perselyt rakni mert ha igen akkor csak 1 persely csere meg dugó és kész de ez csak az én fantáziám lehet, hogy nem jó de 1 próbát megér
kb egy éve írtam a 80as/125ös emberkéknek, hogy szerezzenek egy ugyanolyan hengert mint ami rajta van, perselyeztessék meg 30as körüli dugóval pont 50ccm lesz és akkor csak egy gyors hengercsere és karbiállítás és bekaphatja a kpm, még ha készült is fotó a motorról........
ráadásul még valami extraszarul is fog menni

persze ez macera meg költség, épp ezért toltam el a 80ast a háztól
nem is lesz gyorsan........
épp nyaralni van nem akarom ott baszogtatni
senkit nem érdekel, hogy te mit akarsz, de amit leirtam, az tutira ugy van, szerencséd van a biztositással mert nekem volt rajta :) asásvételivel okirathamisitás, a többi amit leirtam az meg szimplán csak azért érvényes mert forgalomban kaptak el, ugyanugy ahogy engem 2 éve a Dominatorral, mert nincs különbség, hogy 80 vagy 650, a lényeg, hogy nem 50es igy rendszám köteles lenne (elvileg-sajnos)
nincs is rajta kötelező ugy hogy egy bajjal kevesebb ja meg nem akarom én vizsgásztatni.........
te is legyél ám ovatos, mert pont most mondta katasztrofavédelmis ismerösöm, hogy van Iváncsán egy uj Yamaha rendörmoci, legalábbis ottani a gyerek aki vezeti, meg is feküdt vele :D
de ha van régi vizes 50es annak rámegy a hengere és ha azzal viszed majd vizsgáltatni akkor leszophatják magukat a zsernyákok, ha meg nem jön össze akkor ezt most csak viccesen neked ajánlom majd... nem akarlak rémisztgetni de ugye tisztában vagy azzal, hogy ha sikerül szopatniuk ezzel akkor ha az adásvételin 50es szerepel akkor egyböl okirathamisitás, ha biztositás volt rá kötve akkor biztositási csalás van, plusz amikor elkaptak jön majd hogy vezetöi engedély nélkül, közuti forgalmi jelzés nélkül, forgalmi és müszaki nélkül közlekedtél
szoval ezen sürgösen gondolkodj és drukkolok, én pont ezért féltem nagyon
gondoltam atalakitom speedre a dtmet. mennyibe fajhat ket 16colos felni (tarcsafekes) utcai gumival?
Dunakeszin lakok és nográdi motoros rendőrök álitotak meg pont arra jártak lehet hogy hugyozni jöttek oda csak mi meg ott voltunk pont roszkor rossz helyen
eleve nem léghütéses hanem vizes az enyém megnézte a blokkot kivan reszelve de motorszám alapján mondta hogy ez tuti 80as
Valaki PLS help! Kéne nekem egy ilyen:
(1998-as Yamaha DT125r-hez)
érdekel mindenképp, de nem sűrgős.
állitolag valahogy rá lehet tenni 50es hengert, nekem azt mondták, avval vinném vizsgáltatni
Hello Eladó egy 1992-es Dt 125R gyári kipufógó rendszere. A rezó az 95%-os a végdob az 60%-os mert kifúj.Ezért is vettem másikat. Érd:juhaszgyorgymad@t-online.hu v juhaszpeter5@freemail.hu
És miből állapította meg ,hogy 80as?
Az 50es vízhűtéses (a régebbi) ugyanezzel a blokkal jött ki sőt még a régebbi tzr is csak nem80ra hanem 50es-re volt fúrva gyárilag.
Szúrtam be képet is.
Merre fele laksz?
Hogy arra ennyire szigor van az utakon.
Áhááá köszönöm szépen!
Írtam is nekik emilt rem mihamarabb visszaírnak azt jöhet a cumó a moccba.
Na te még jól jártál.....
De nekem nem vt jogsim és simán megalapította hogy 80as akkor nem mondott semit most meg jött a feljelentés meg hogy bekel vizsgáltatnom a motort hogy hány ccm-es!
ja és eslőre kaptak el én nem hogy figyelmeztett meg valami áááááááááá
Ja, tnap voltam motorozni (dt125E) már jövök visszafele, f@szig sárossan, minden papír nélkül, amikor már lakotterületen jön szembe a rendőr. Mondanom se kell, hogy megfordult, villogó, meg ami még volt neki, mindent bekapcsol és leállított. Kéri a papirokat, mondom, hogy otthon. Kérdi, hogy ez 50-es?(ugye léghütéses, tehát nem kicsi a hengerem) mondom ahhát! Nézi a henger oldalát ahonnan kb 2 hete flexeltem ki a 125ccm-et, amit le se fújtam, össze se koszoltam, tök friss volt a csiszolás. Kérdi, biztos? Mondom tutti! Aszondja, akkor jó Bediktáltam az adatokat, leellenőriztette, aztán mondta, hogy jó utat
Sziasztok!
Nektek van a beömlő guminál belül torlólapát? Mert nekem van és nem vagyok benne biztos, hogy nem-e fojtja a motort.
mégis tudok! http://www.nagyvas.hu
itt most néztem és van Lucas lamella hozzá
az a helyzet hogy igy nem, www.nagyvas.hu -t meg www.pinkmotors.hu -t nézd meg azért, esetleg hivd fel öket, lehet tudnak segiteni
Sajna el.
Még határon van de lekéne cserélni.
Nem tudod hol lehet rendelni hozzá ?
eladó persze
megkeresem a gazdáját még ma és megkérdezem, ha gondolod tolok képet is