Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia nekem van TZR 125 é
lehet jó rá!
Küldj képet róla!
köszike a gyors választ megkukantom
Sziasztó tud valaki egy jó kis terep gumit mert érdekelne a méret ami nekem jó vagy is a bátyám mociára az 90/90/18-as.Főként vagy is használt de még használható kellene.Űdv:.Saimon
hali, nekem heidenau k60as van, utcán és kemény talajon jo, nem is kopik vészesen, viszont a homokban és nyálkás sarakon kb mintha korcsolyáznál, bár ez kompromisszum - vagy cross vagy enduro gumi...
itt keresgélj, ök a magyar forgalmazok: www.mofaker.hu
elhasználodott?
hellósztok/jó estét az lenne a kérdésem hogy nem-e tud valaki ajánlani nekem jó enduró vagy hasonló gumit ami jól tapad és eléggé olcsó mert amit fogok venni dt (80-as vizes) azon cross van és én inkább az utcán használnám szétbaszni meg nemigazán szeretném
a segítségeket előre köszönöm.
Hello everybody !

Nem tudjátok hol/honnan lehetne kuplunglamellát rendelni?
Dt80 Lc2 -ről lenne szó.
Előre is köszönöm a segítséget.
Széles utat és gumifákat !
Heló Sziasztok.
Van egy kérdésem hogy valaki tude egy gyujtó trafot eladót a yamahám hoz ami dt125lc2-es
mármint eladó?ha igen mennyibe fájna nekem ez?
köszi.
hello!
www.gerecsemotor.hu
amugy használhatod power nélkül is, manuálisan nyitott állapotba teszed, csak annyi, hogy alul nagyon gyenge lesz és közép fordulattol meglodul mintha seggberugtak volna
ha valakinek meg volna egy utólsó mencsvára asz szívesen várom neked meg Aholy kűlönösen kőszönöm a fáradozásod mert te sokat probáltál segiteni mindamelet zárt ajtok fogattak eszt ne ércsed fére azárt kőszi.
Feladom nemlehet találni ehez a mocihoz power vezérlőt most látom hogy rosz választás volt a dtm
Na jól van én látom a mocim szomorú sorsát
teljes mértékben
gyárilag biztos hogy van a sztendernél kapcsolo, ami azért felelös hogy lenyitott állapotban ne lehessen sebességbe tenni
hy van egy 2006-os 125-ös dtx-em és nagyon melegszik a kipufogó ez normális?
Az enyém 96-os R, de az biztos hogy a kapcsoló nincs meg, ilyenkor mit tegyek? A csatlakozó két pólusból áll, zárjam össze a két pontot hogy a motor úgy érzékelje, hogy a sztender fel van hajtva?
Nem tudom, mert nekem nem R-em van. De egy biztos, ez a hibajelenség csak úgy lehet kapcsolatba az üresvisszajelzővel, ha van, volt sztender kapcsoló. Én ott néznék körül, esetleg nem-e testel le.
A sztendernél nincs, de nem tudom hogy eredetileg volt-e.
A vezetékkötegen van csatlakozó a sztender közelében, de nincs mit csatlakoztatni. Akkor ennél a típusnál is van egy kapcsoló a sztendernél?
Jó bele az a 8-as szerintem. Én 7-essel járok.
A sztenderednél véletlenül nincs kapcsoló? Mert ha van, akkor sztem az a ludas...
Sziasztok. Nekem van egy Yamaha DT 125 R-em, és van vele egy kis probléma.Berúgom, járatom egy kicsit, amíg bemelegszik és amikor beteszem sebességbe hirtelen megáll a motor, mintha a gyújtás szűnne meg. Annyira már rájöttem, hogy a váltóhengerhez kapcsolódik egy jeladó, ez adja meg a műszerfalon az üres fokozatot jelző lámpának a jelet, és amint sebességbe teszem , elalszik a lámpa, leáll a motor. Ha ezt a kis kapcsolót letestelem(átkötöm) akkor a lámpa folyamatosan világít, a motor nem áll le.
Én azért csak szeretném eredeti funkciója szerint visszaállítani a jeladót, hiszen így néha nehéz megtalálni az üres sebességet, főleg ha még elég rutintalan is vagyok.
Remélem valaki már találkozott ilyen jellegű problémával, vagy tudja hogy a jeladó mivel van kapcsolatban. Mi lehet a baj?
Előre is köszi!
ez az erdekes hogy a gyertya szaraz volt, csak egy egy picit volt kormos es ha kint nezted normalis kekes szikrat adott. valoszinuleg nyomas alatt nem adta le a szikrat. tavasszal tettem bele, 12ezer km lehet benne. elvileg nem lehetne rossz. de megoldodott, koszi mindenkinek.
egyik cimbinek is van komplett power
ha gondolod lefotózom egyik nap
hy a 2006-os DT kipufogórendszere jó az 1996-os ra ?,,,, mert nekem 96-os van és 2006-os rendszert találtam rá?, sürgős thx