Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Yamaha rd-ben mi annak a tekercsnek a neve ami a lendkerékben a kisebb, nem a jeladó hanem amiről megy a gyújtás?Meghalt és nem tudom hogyan keressek rá.... Szerintetek mi annak az eredeti neve?Köszi
hali
nincs valakinek 125-ös lc2 es dt hez olyan gumi ami a karbi és a légszürőház közé kel
Én 100-110-el már meglennék elégedve és tuti van még benne valami fojtás mert 90nél úgy áll meg a mutató mintha muszáj lenne neki pedig szerintem bírná még, de majd megoldom valahogy... a kerék tippet meg köszi szerintem ha elkoptatom ezeket az enduró gumikat elgondolkodom valami kis kerék slick gumin.
köszöntem,várom:)
Ne is várj túlságosan többet tőle
az enyém 100 at megy ennyit a dt-ről pedig generálozva volt és elvileg minden folytás ki lett szedetve!ám meg az sm-szettről annyit hogy itt sokan elvoltak ámulva hogy 100.000 meg ijenek beszélnek félre veszel olcsón tzr vagy tdr kerekeket egy távtartó kell az első féktárcsához a nyeregnek azt késsz 30-ból megvan.....
DHL, GLS... el hozzák Mo-ra
Szerintem jól néz ki rajta és én meg szinte csak városi forgalomhoz vettem a gépet. Ha találnék supermoto kerekeket hozzá lehet azt is lecserélném!
De amíg nem megy többet 90nél nem sokat érek vele
Jaaaaaaaaa......
:P

Ok,majd gyártok!
Hali!Azt szeretném kérdezni hogy ez a kipufogó mennyit számit teljesitménybe?Valaki nemtudja hol lehet ilyet venni Mo-on?Vagy valami hasonló.Itt van a link: http://www.adrenalin-pedstop.c...
de úgy hogy a motoron hogy néz ki.......
Vigyázz nehogy túl szegény keveréket kapjon az sem jó!
Üdv!

A 765. oldalon van, [19102] június 22. 21:19 -tettem fel képeket.

Annyit vettem ma észre,hogy elől azt a gumilapot ami központi rúgót védi a sártól,abba beleérhet néha,koptatás nyomok vannak rajta.
Endurora supermoto sárvédőt?
Alulról a második vágásban volt a kis pöcök, feltettem eggyel fennebb, és mostmár gond nélkül átlépi a 4000es tartományt. Úgytünik túl sok benyát kapott és nem tudta elégetni, sőt még a fentebbi tar tományban is sokkal jobban megy.
Hali
Az elektronikus fojtást hol keressem, miből áll?
A powernek milyen fordulatnál érdemes nyitnia?
Köszi
Igen ,de szerintem ő is a "bizbasz"-ra gondolt
mint 25 éve:
csávó jön - ő 70esre fúratta a szimót.....
tényleg? ja 2. túlméret
nono.......
a tűt felfelé kell
azt a kis biszbaszt kell lefelé ami a tűn van......
ha már ilyent kérdez valaki érthetőbben kell leírni mert teljesen nem hozzáértőőőőő
koyo tudnál pár képet dobni a gumiról?
Lefelé.
A súbertűt fel vagy lefele kell állitani hogy több benzint kapjon?
mivel fursz rajta annyit? elfogy a hengered ember...
Esetleg egy fényképet dobnál?
Yamaha DT kb. 88-as évj. csak blokk nélkül 20,000Ft-ért eladó!
Friss festés, új lánc, új első gumi.
Felejtsétek már el az ilyeneket, hogy megfuratom 100 ccm-re......ez nem így működik.