Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt kellene tudnom h. pontosan hol kell gyújtania. mert valószínűleg nem jól van beállítva(vagy elő-vagy utógyújtása van) és ezért nehezen indul és a vizet is forralja! persze ez csak feltételezés! ezért lenne jó tudni, h. tudjam ellenőrizni h. tényleg ez-e a baja!
Alaplap forgatásával tudod állítani de ezzel csak azt hogy hol adja a szikrát.
Mit akarsz rajta állítani? Az gyárilag a helyén van.
Hali! Valaki tudna nekem segíteni h. a DT 125R-en hogyan tudom beállítani a gyújtást?
Hali!
ha jól emlékszem nekem még van egy power motor DT125R-hez meglesem megvan-e még.
Nem megy, de találtam linket,ahonnan letöltheted. link
elindítva. remélem nem az enyém szórakozik. végig sem olvastam,csak azt láttam,hogy "...mérete meghaladja..."
hát pedig van másfélgiga szabad hely :S
nemértem....
van másik: ivansnobli@gmail.com
légyszi probáld meg erre is! köszi!
Majd én megmondom. Nem fért bele sajnos.
65MB. Belefér a postafiókodba?
úú, nagyon nagyon hálás lennék!
igen nekem elöl hátul tárcsafékes,de évszámot nemtudok...
emailre el tudod küldeni? pimuci@vipmail.hu
elöre is nagyon köszönöm! : )
Szia! DT 125 R-hez van nekem pdf-ben. Ez az elöl-hátul tárcsafékes. Ha minden igaz, akkor '89-'03-ig változatlanul gyártották. Van önindítós verziója is, az RE. Ha erre van szükséged, akkor elküldöm szívesen. Üdv.
tévedsz ha azt hiszed nem ezzel kezdtem : )
ez a fórum már csak a végsö elkeseredésembe jutott eszembe : )
de azért köszi!
sziasztok
olyan problémám hogy a dt125-r nek a power motorja szart be az egyik, fogaskerék tölrt el.nics valakinek elfekvöben motorja?
köszi
17h után. XXII.ker.
motorkovacs@gmail.com....írok pontos címet.
Írd be a gógliba hogy yamaha dt manual,találni fogsz olyan oldalt ahonnan le lehet tölteni tömörítve!
óó, köszi!
akkor már csak az útmutatók után kutatok.
tényleg bárkinek van, nagyon hálás lennék!
magyar angol bármi jöhet :D
kösziiiiiii
Legegyszerűbb talán,hogy megnézed az első-hátsó felniben milyen dátum van beleütve,ha egyezik akkor nagy eséllyel akkori a motor,de ez nem mérvadó,lehet kicserélték a kereket korábban.
Termostát nincs! Maradt a hengerfejtömítés és a tyújtás! ha az utóbbi a hibás, hogyan tudom beállítani? illetve azt tudom hogyan csak azt nem h. pontosan hol kell tyújtania!köszi a segítséget!
hahó valakinek dt 125 rre való "süllyesztett" ülése nincs véletlenül ?
Most látom csak, h te is. Holnap?
Attól függ, merre laksz? Én Bp.
Festeni kell... 3eft.
Aksi jó? Tünetekből én arra gondolok...
Hali!
Nekem kék fejidom jol jönne!:)
Ha vkinek van dobjon rám 1 üzit kösszi!:)