Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És mikori is volt?
elkelt a motorom
340.000 ft-ért vették meg
DRZ-t akarok venni
holnap tudok felrakni képet is, hogy merre van, amúgy a rezó elött jön ki a ,,kanyarban" és a légszűrőház felé megy, (már ha ez az amire én gondolok ), azért szeretném kikötni, mert ezzel is folytják a motort, ilyet hallottam, amúgy '06-os dt 50 r-ről van szó
Azt hozzáteszem hogy nem olcsó gyertya, bár kinek mi az.Nekem még egy darab sem halt meg, 8 év alatt, van ami már kapott 50 ezer kilómétert és próbáltam hogy kicserélem egy új egy pólusúra és ugyanúgy még mindig jobb volt a jóöreg 4-es.Én akciósan vásárlok egy helyi üzletben, 1700 forintért adják nekem, de bőven visszahozza az árát!
És az a cső hol leledzik?
Amúgy 125r-ről,vagy milyenről van szó?
nem
Az meg szerintem hülyeség h. a baloldali csavart teljesen kicsavarják a jobboldalit meg be. mert akor meg túlmegy a szelep azon az áláson mikor a cső teljes keresztmetszete megvan. Szóval azok kinyitnak (bár elöbb mint ha rendesen lene beálitva) és utána meg elzárják egy részét. Tehát megin nagy fordulatnál zárva lesz és nem jön ki a teljes eről. Egyébként ha ezt beálitod jól nem biztos h. nagy változást fogsz észlelni. Nekem akkor indult meg a masina mikor feldobtam rá a sport rezot, de akkor kegyetlenül :) Most nekem olyan 120-130 körül megy 130ha nagyon nagyon hoszú szakasz lenne és lene szívem adig húzatni. Régeben mielött tönkrement még nagyobb fúvoka volt bene és azal letekerte az órát miútán felraktam a sport rezot.
Kipufogógáz visszavezetés?
Nem 4 ütemű motorod van?
Sziasztok mindenki.....


Mi zu veletek?

Halottátok azt a 19.éves srácot mit csinállt?
Szerintem segiteni kellene az apán (3 gyerekkel )mert nem lesz neki kőnnyü ezek után!

Na mit szóltok?
Meg kellene szólitani a motoros társadalmat mert szerinten tudnánk segiteni ha akarunk, és vagyunk is egy páran!
Na ha már én is kérdezősködök mostanában akkor próbálok másoknak is segíteni egy picit. Szerintem a Power motorját semmi kép ne szed szét, én már megettem mert a néha csúnya kerregő hangja miatt fel akartam újítani a villanymotorját. Ha a hátulját szeded le akkor ot lesz egy villanymotor amivel semmit nem tudsz csinálni :D Meg mellette egy nyáktábla teletömve elektronikával, ez a vezérlés. Szóval itt semmit nem lehet babrálni. A fogaskerekek elöl vannak bene első fedél alatt. Azt is leszedtem gondoltam megkenem egy picit őket. Na hát kenés nem let belle viszont gyorsan raktam is össze. Rengeteg fogaskerék van bene és nehészkes viszapakolni őket. Na megmondom én neked hogy álj neki a power szeleped álitgatásának. Elöször is vedd le a kipufogót, hogy az újjaidal be tudj nyúlni a hengerhez és kitapintani a powwer szelepet(csak vigyáz rájuk nehogy beszoruljanak) :) . Vedd le a deknit a poerszelepről akor látni fogod a bowdeneket. Ha rárakod a gyújtást akkor alaphelyzetbe fog álni majd viszamegy kiindulási helyzetbe ilyenkor ha benézel hengerhez látod is. Na az a lényeg h. mikor visza megy akkor tejesen bele illeszkedjen a falába, ne áljon ki akkor van teljesen nyitva a leömlő nyulás. Addig álitgasd míg az így nem ál. És mikor rárakod gyujtást akor befele zárni fog és utéána meg teljesen kinyit. Akor biztos lehetsz bene h. jó. Ha ez sehogy nem akar öszejönni akor lehet még egy probléma. Van ugye a power tengelyének a végén egy tárcsa amibe bele menek a bowdenek. Na ezt a tárcsát kétféle képen lehet rárakni a tengelyre mivel a tengely vége trapéz alakura van kialakítva a tárcsa illesztése meg téglalap alaku. Azt lehet átálitani még. (szerintem ez bene a folytás mivel ha roszul van öszerakva akkor soha nem fog teljesen kinyitni a power szeleped) Úgy tudod leszedni a tárcsát h. valahol megtámasztod csavarhúzóval vagy valami másal vigyáz h. el ne törjön. Szóval akor ezt kel a másik álásba rakni és útána úgyan így beálítnai. Ara ügyelj h. a bowdenek ne legyenek feszesek. Nekem kívülről úgy néz ki h. a két bowden álltó majdnem egyformán van kicsavarva, És a tárcsa is úgy áll h. a gyári jelölésnél van. Ha saját magad látod és közbe gondolkozol h. hogy is van ez akkor úgyis rájössz mi a jó beállítás.
Köszi, légszűrő tisztítás is volt és megoldotta a problémát.
Viszont sok kérdésem lenne mivel új a Dt pl, h hol érdemes alkatrészeket nézni hozzá? Kormány, fékbetét, lánc, fogaskerék, apróbb alkatrészek, csavarok, nah és valami kisebb első sárvédő érdekelne
Ok, rendes tőled, köszi!
Jó ötlet de sajnos már megtörtént :S Sőt ki is szedtem belőle és úgy mentem (baromi lasan melegedett be) vele és ugyis csinálta ezt. Amugy forro vizbe dobtam és kinyitott szóval jónak tűnt a termosztát. azért köszi.
Hali!Az a helyzet hogy nekem meg egy véletlen során le lett festve, de a kocsiba is az van, hol délután nálam lesz, és akkor kiveszek neked egyet és megnézem.
Üdv skacok! Van egy pár cuccom 97es évjáratú 125R hez.
Komplett blokk+ karburátor+ tank+ gyújtás stb Akit érdekel szóljon.
Hello srácok!
Olyan kérdésem lenne hogy hogyan lehetne a gépemen kikötni a kipufogógáz visszavezetést? Szimplán csak lekötöm és elszorítom a csövet vagy mit csináljak vele? Ill. ezek után mi várható? Erősebb lesz, gyengébb lesz, szebb lesz a hangja ?
Előre is köszi a válaszokat
1 órát töltöttem el a neten való keresgéléssel, hogy a br9-es ngk-nak mi a bosch super 4 megfelelője hőértékben, de semmit nem találtam. Nem néznéd meg nekem mégis a pontos típusát? Nagy segítség lenne, köszi!
üdv
Szia!Elég sok fajtát próbáltam, több márkát is, autóban, motorban, kertigépben.Ha rám hallgatsz és minőséget, tartósságot szeretnél, vegyél 4 pólusú Bosch gyertyát.A híresztelésekkel ellentétben ez nem olyan gagyi mint ahogy szidják, az csak az egypólusú változata.Azt nem is ajánlom.Amit vegyél és te is meg leszel elégedve vele:Bosch Super 4, a pontos hőértéket nem tudom mi a jelölése,de a BR9-essel megegyezőtt kérj és tökéletes lesz.Üdv.
Nincs mit kicsit sok a helyesírásihiba de a lényeg az hogy előbb vedd meg a dugattyút majd a hengert furasd a méretére :)
Jah és a gyűrűt eldobást a taiwani gyűrűkre értettem
eőbb nem fog nyitni hanem vagy nem nyit annyira ha olyan irányba ugrasztod a fogaskerekeket vagy pedig túl nyit.(szerintem) Bár lehet hülyeséget mondok
kösszi Darnox..:)
a powert hol tudom állítani h mondjuk előbb nyisson?tegnap mentem agy aprilia pegasoval aztán amig nem nyit a poer semmi erő nincs benne de ha nyit rendesen háátra vág,mondjuk én dt-nél nem nagyon érzem ezt?vajon miért?
attol hogy elöb vagy késöbb nyit azt lehet vele áitani
Hello van pár bontott cuccom, csak a képen láthatóak vannak, ha vkit érdekel irjon, darabja 2 ezer
125ös bontott blokk
Kb 7ezret bírt,aztán átégett. Ennek ellenére most is az van benne, mert kevesebb, mint harmad ára van,mint a prox-nak.