Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszöntem szépen! Sztem is üzemanyag,mert a megszokott olaj helyett,vmiért átváltottam erre a Mol-os 2t olajra,mint utólag kiderült, kár volt.De majd megnézem normális olajjal,nem ilyen szutyokkal!Meg a többi problémát is megtekintjük! Köszöntem!
Sztem üzemanyaggal lesz gond....
Próbálj állítani a suberttűn...
Ha nyitod a powert, oda kell azt kaja dögivel....
Először is cserélj gyertyát, Én azzal kezdeném...
Második lépcsőben nézd át a membránlapokat, nincs -e rajta sérülés, és zárnak -e rendesen...
Sok sikert...
Igen!
Hali!
Tegnap rossz időben unatkoztam gondoltam barkácsolok kicsit tudom nem motoros de gondoltam megosztom veletek.
Hello! Lenne egy kérdésem,problémám annak aki ért hozzá!Tudom,hogy nem yamaha,de 2ütem.
Van egy Rc 125-öm,és eddig mióta megvettem 1 rugásra indult.Nemrég meglett tekercselve.rendesen működött ,ugynaugy egy rugás,és pötyögött,aztán egyszercsak nem akart indulni rugásra.,csak tolásra,és azóta csak tolásra akar indulni,csak ha meleg akkor indul rugásra.Mi lehet a baj? (szikra van mint a lórúgás akkora) Lehet h kompresszió hiba?Vagy esetleg,hogy az addig használt olaj helyett,egy másik olajat kezdtem el tölteni a bengába,és emiatt? Nagyon nem tudok már másra gondolni...Köszönöm a segitséget!
értem, köszi, igen bal oldalt ott a szervo addig meg is van, bár nem hiszem h kedvem lesz szétszedni teljesen, mert a bowdeneket meg mindent nem akarom széthuzigálni, meg az enyémnek sztem nincs power baja, max a gyári kipuff a probléma : / (kéne egy gianelli olcson, adom érte a gyárit meg pénzt:D)
Szerintem ugyanúgy kell szétszedni, csak az egész forditva van (bal oldalon van a szervómotor) és nem muszáj a kipufogót leszedni, csak ha össze van ragadva, és nem akar szétjönni, akkor kell a csavarhúzó, ahogy karika írta...
nem tudod h R változatnál hogy jön szét? le kell szednem ott is a kipuffot ha ki akarom pucolni?
Hello.
Van valamelyikőtöknek eladó kipufogódob vagy rendszer (tuning).
Választ köszönöm
Nagy Siker! Sikerült szétszedni. Hát elég kormos volt, megtisztítottam, visszaraktam, és sokkal könnyebben működik, és hamarabb átlépi a 4500tól 5000-ig, de most sem a legjobb. Más ötlet nincs, hogy miért torpan meg 4500-nál?
azért van az a cucc a kitámaszton? apámmal nem jöttünk rá mi a fasz az :d
Nekem akk csinálja ezt, ha vmi nagy gödörbe ugratok bele, és lenyílik egy pillanatra a lábtartó (na azért nem teljesen )! Van ott 1 kapcsoló, ami leveszi a gyújtást, ha sebességben le van nyitva a kitámasztó.
Sziaztok
Nincs véletlenül viknek 98-as dt-hez egy power szelepje?
Felpattintottam a gummát hátra,meg haverommal hozattam volna csavaros dót a bovdenre,erre el kezdett zuhogni az eső,meg haverom se olyat hozott amit mondtam neki!
:S

Pedig félsaras földben kipróbáltam volna.
Hellosztok ma voltam motorozni és egyszer csak elkezdett fulladozni és kerregni kattogni azt lefulladt utána berugtam és semmi baja most ugyanúgy megy már egyszer csinálta ezt mi lehet az oka,?jahh meg megyek ijen 90-100-al (az a vége de nem tom mér) és egyszer csak kihagy a gyujtás vagy nem tom fullad eggyet azt megy tovább....válaszotok előre is kössz
Szia.
Mindkét oldalt lekopasztod, és középen a két fél-tengely össze van fogatva, egy hosszú imbusz-fejű csavarral....
Ha leveszed a kiput, közé tudsz ütni óvatosan egy hegyes csavarhúzót, mert illesztőstiftekel van rögzítve..
Sok sikert....
Mondjuk ez típus szerint kemény talajra való,ill. köves/sziklásra,de jószerivel szárazföldön megyek mikor motorozom,csak néha azért be-be csúszik egy saras rész,pocsoja,patak,+hülyéskedés, ez meg tán kiharapja magát,meg nem is fog annyira erősen kopni összetétele végett.
e-motorpartsról van.

http://e-motorparts.addel.hu/

Elvileg akciósan van,azaz majd 700ft-tal olcsóbb!

Mitas C02-es, 110/100 R18-as.

Egyszer láttam újban,akkor fogott meg,de akárhol keresgéltem boltokban mindenhol 120 vagy 130-ast mondtak,az meg ekkora mintákkal kérdéses lett volna hogy normálisan elférne.

Így ezt találtam a legolcsóbbnak + hogy itt forgalmaznak ilyet,máshol 15-18e-ért szórják.
Így kijött 13825ft-ból,és futárral.
ez teszeni fog 110/100*18 csupán 11e
A power szelepet LC2-nél hogy kell kiszedni? Próbáltam de nem sikerült, merre kellene kijönnie? egyik irányba sem akar kijönni. A kipufogót le kell venni? Légyszi valaki irja le a folyamatot hogy hogyan is kell...
azt kösszi
szép kis gumi,én is gondolkodok nagy a cross gumin mert most utcai van fenn nekem aztán ha kimegyek erdőbe és össze-vissza csúszkál a hátulja meg nem is nagyon akar szántani sima gumikkal
majd írd már meg hogy honnan és mennyiért.kösszi
Tipus?méret?ár?
Megjött a nyers brutalitásom,de élőben nagyon durva!


Legalább már nem driftelés lesz a sárban,meg kínlódás!
Tegnap fel akartam 2x is dobni a datára,de mindkétszer bontotta a vonalat kedves T-..... (ne káromkodjak már),aztán azért nem lett belőle semmi.