Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!A motorblokkba milyen olaj kell?10W-40?Milyen márkájú és tipusút ajánlotok és kb mennyibe kerül?Ugyanolyan olaj megy bele mint az autóba?Köszi
sziasztok.
Eladó sorba került az enyém is:
http://www.hasznaltauto.hu/3077291_yamaha_dt_1995
megmutatod milyen kipuff?
Szia küldj képet!
nekem van tzr 125 ösé!
lehet h jó rá!
Ez a fazon, kedden lesz összerakva, akkor tudok leghamarabb képket csinálni róla. Ezüst-metál színű, a váz fekete.
Hali
lehet hogy a gyertyapipa kap 1 kis vizet. Nekem van ott egy gumitömítés...
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy van-e valakinek DT 125-höz hátsó féktárcsája jó állapotban? Vagy esetleg valami bontó Bp közelében, ahol olcsón hozzájutok?
Köszi előre is!
Volt régen egy oldal ahol voltak fent, de most nem találom. Jelenleg nem eladó, ha eladom a mocit lehet h. leszedem. Akkor majd írok ide. Szerintem nem pörgeti szét a motort a gyári óra szerint 9,500nál kezdődik a píros, nekem régeben elpörgött addig mikor valami baszott nagy fúvoka volt benne. És akor ment 140-et de szét is mentek a görgök :S (hozáteszem h. 89-es a motorom és mikor szerelő hozányult még a gyári tömitésekel találkozott mindenütt tehát sose volt újítva még akkor) Jah és akor télleg erőtlen volt kis fordulaton, most viszont felújítás útán baromi erős és nem kell feltétlen pörgetni ahoz h. szépen lehesen haladni vele. Csak akor pörgetem meg ha vadulni van kedvem :) Vagy ha jó csajok menek az út szélén :) Most kisebb fúvokával olyan 8e ig lehet pörgetni, persze ha nincs szíve az embernek akor picit tovább is. És így megy most 120-130 körül. Szóval óra szerint töbet is kéne neki bírnia. Persze nagyob az igénybevétel nagyob fordulaton de ez nem feltétlen jelenti azt h. tönkreteszi a motort, picit gyorsaban kopik az biztos, de legalább megy :)
Hali!Sikerült találnom! Kb mennyit dob a teljesitményen?Megéri venni egyet?Ha netán mást is érdekelné http://citybike.unas.hu/shop_a...
Hali!És nemtudod hogy hol lehet venni Gianellit MO-on?98-as 125-ösre kellene.
Szerencsére ez nem mindegyikre igaz.
Lord89 képein gyári rezó van, szerintem a dob lehet Giannelli.
szijasztok az én DT m 120 at mentem gyári szetel vle de mentem már vele 140 iss elöl 17 hátul 57 fogg


amugy nem tud valki segiteni mér van az hogy nagy esözéskor bedadog a gép mielöt nyitbna a pover ?
én arra tipelek hogy a elektronika kis doboz amia tank körül van vizet kap valhogy
ha van valkinek valmi elképzelése szoljon köszönömm
SZerintem az a baj ezekkel a sport rezonátorokal hogy szét kell forgatni a gépet ahhoz hogy le adják a teljesítményüket
rezonátor? nem adod el?:D
ja, km órát még mindíg keresek
Nem tudjátok a régi xt-jé nem ilyen?
Hamár kipufogó téma.
Írtam régebben, hogy 4500-5000 között megtorpan a motor. Ma már anyira idegesített, gondoltam a végére járok. Cseréltem gyertyát, gyujtást, karburátort. De semmi változás. Volt egy régi kipuff rendszerem, azt feldobtam és láss csodát megszünt a probléma. Valszeg le van már rakodva a koksz és nem tudta rendessen elégetni az üzemanyagot. Gondoltam leírom, hátha vki hasznát veszi.
üdv
Hello Nekem gianellim van. Az nagyon megdobta a mocimat. Megy mint a meszes.
Nincs valkinek DT125R-hez lehetőleg 97-es vagy fiatalabb gyújtótrafója?
oké köszi, megnézem. Nincs kilyukadva, vagy valami hibája?
mail ment.
Sziasztok!

Yamaha dt 125-höz keresek gyári kipufogó dobot.

vig-bea@freemail.hu

Köszönöm!
Szia!Én azért már gyújtótekercs néven keresgettem de nem találtam csak a fenti trafót....
Gyújtótekercs
Giannellit vegyél, az jobb.