Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Csak azért teszem ki, mert nem mindenki olvasgatja a fórumot naponta, ugyhogy bocs!
Tehát dt 125E km. órát keresek!
Ha valaki tud, vagy tud ajánlani, ahol érdeklődhetnék, azt megköszönném.
Ime a kép:
sziasztok az elektronika már teljesen ujj a mociba csak nem tudom ősze szerelni mert teljesen darabokban van a motor és hogy mit hogyan hova kel kötni meg úgy általában mindent amit a motorról lehet tudni mindent szeretnék meg tudni.aki tud az segítsen már .előre is köszike.mindenféle kapcsolási rajz érdekel meg akár lehet tőlem szervizkönyv is de ha lehet vagy angol vagy magyar nyelven.mindenki segítségét szeretném előre meg köszöni.
bocsesz csak márt este volt nem akartm lenézni a tudásod ne haragudj viszont segithetnél nekem ennek a capnak nem tudod mia pontos neve hogyna lehetne ilyet rendelni vagy nem tud valki ilyen csapot ide valki a pontos nevét adja meg mert nem találok hozzá igy
Köszi a gyors választ! Már sikerült is találnom egy jó matricát.
Csinálttani tudsz matricát George Design ird be a google-ba
Idomokat meg bontókból vagy itt ha valaki hirdet.
NEm ezt mondtam én is?
Sziasztok!
Újdonsült DT tulajként kérdezném tőletek, h idomokat és matricákat hol tudnék vásárolni hozzá?
a turbó az máshogy müködik mer ot a kipufógó gáz hajtja mega kis ventilátort ami a levegö feli oldalon megfordul szoval a levegöt tolja be a hengerbe vagy a karbiba este van már nekme ehez it a képp
Ok!
Ilyen elvezetést még nem láttam,azaz igen,a 2009-es Yamaha kiegészítős könyvben egy újabb fajta 125r-en.

Amúgy nem nagyon szükségeltetik az a gubanc rá,mint kolléga mondta valami eurós hülyeség.
Egy a biztos,bárhol,bármilyen motornál az a lényeg,hogy lehető legtisztább,minden visszavezetés nélküli levegőt kapja!

Én is levágnám,lehegeszteném,a levegőszűrőt meg ledugóznám.

A kép a katalógusból való.
Ez a kipufogó gáz visszavezetéses cucc az nem biztos hogy folytás végülis minnél jobban húzod a gázt annál nagyobb erővel nyomódik be a levegőszűrőn keresztül a karbiba és több levegőt kap. A turbóhoz hasonlyít csak ott a kipufogógáza a turbinát hajtja meg ami aztán egy áttéten keresztül nyomja be a levegőt.
Aztán persze lehet hogy totál hülyeséget írtam és mégis csak folytás.
A robogókon szokott ilyesmi lenni úgy hívják hogy vak cső(folytásra használják) ugyan így leágazik a kipufogóból csak az egy kb 5-6cm db és a vége be van dugaszolva.
AZ elektronikával semmit sem lehet csinálni max cserélni.
ok, köszi szépen
szerintem digszolf be ahol nem látszik ahol léátszik ot meg vágd le és hegezd be a kipufra gondoltaam
sima levegöt aszabd ból ne engedj enki mert haz vágja
hát mondom ennyire ,,barbár" megoldást nem akarok , hogy levágom, azért gondoltam olyanra hogy csak bedugaszolom a végét vagy vmi, és az szted gond lenne ha a széthúzott cső vége a sima levegőből szívna és úgy a légszűrőbe? mert akkor csak lehúzom a bilincset a gumicsőről és bedugaszolom a kipuff felőli részét

amúgy elöbb lemaradt a kép, ebbe megy bele a gumicső ez elött akarom széthúzni
sziasztok van nekem egy dt 80asom csak nem tudom hogy meik évjárat.és nem tudom be indítani már sok sok mindent meg csináltunk rajta de az elektronikáját nem értjük valaki nem tudna egy kézikönyvet hozzá.minden féle megoldás érdekel.előre is köszike.
csináld ugy ahogy az elözöekben irtam szerintem tömicsd be azta lukat ahova be megy az csö gondolm a légszürö házba azt csövet szed el a rákba meg akipufogoról is vágd le hegezd be azt késsz felesleges az oda csk csunyitja a látképet
hoppá csak most kezdek el gondolkodni, kimentem és megnéztem a motort, nem megy cső rá a karbira amit le lehetne húzni, jön a cső a rezó elől, bele egy ilyen valamibe (1.kép) majd tovább a légszűrőházba, akkor most mit csináljak? szedjem le a csövet a valami elött, mert ott úgyis gumi cső lesz a fémből és dugaszoljam be a fémet vagy mi?
szijasztok érdekelne hogy mi enenk a tengelnyek a pontos neve hogy tudjak a mocimhoz keresni egyet vagy esetleg nem tud valki egyet
Sziasztok!
Szerintetek merre tudnék vadászni egy ilyen km órát, mert az enyém sajnos megadta magát. dt125E
köszi köszi köszi, remélem mükszik majd
ez kipufogó gáz visszavezetés. azért csinálják,hogy tudja tartani az euro tököm todja hanyas normát. mert a kipuf gáz egy részét visszaszivja és ujra elégeti ezáltal fojt is a motoron mert kevesebb levegőt kap. a karbirol húzd le a csövet és kész gáz hejett máris tiszta levegöt szív és jobban is megy, tapasztalat,
ok, köszi szépen, akkor majd a hét vége felé megcsinálom, mégegyszer köszi, a végeredményről majd értesítelek
szerintem elöb kösd kia karbiból vagy alégszürüböl ahova megy és szoricsd el dugj a csöbe eg y bele való csavart és bilincsel szoricsd ell és pörgesd mega gépet ha jóbbna meg yakkor szerintem a kipufnál vágjátok le ami felsleghes hegeszétek be köszörülés és festés azt késsz szerintem is valmi folytás lehet nem rendes levegöt sziv hanme ilyen kipufogos keveréket igy nem tud rendesen meni szerintemm probáld ki ha beválik akor kapd lea fenébe azt hajrá majd mond hogy mizus szerintem megéria probát kb 5 percig tart
van egy olyan halvány sejtésem hogy ezt senki sem barbárkodta rá , mert újonan vettük a motort, és már akkor is rajta volt, bár ki tudja , ennyire redikális megoldásra nem gondoltunk, hogy levágjuk, mert ha így meg rosszabb lesz a helyzet, akkor nincs kedvem visszahegeszteni
szija szerintem valaki sporolni kart a benzinell vagy nem to ilyet még életmben nem látam szerintem ezt valaki ugy mokult a rááá


de amugy paszolokha enm tetszik akkor vágd le a kics csövet és hegeszétek be alukat a kipufogon meg akarbinál is csináljatok valmit ha enm tetszik