Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gazdagéknál... :)
sziasztok:)
köszi mindenkinek:) hát én is másképp gondoltam a drz-t:D
nem is akartam ktm et de megláttam és nagyon megtetszett...amúgy 720.000 volt. 2002-es
msn: apr.supermoto@vipmail.hu
Szia Turner!
Érdekelne a saját gyártmányú 49ccm feliratod. Tudsz segiteni?
Természetessen nem ingyen!
nekem is tetszik, a multkor láttam MSNen kiirva h EXC :D
tetszik nagyon, de engem lebeszéltek erröl, mert nem lenne pénzem a szervizelésére és az alkatrészezk is aranyárban mennek hozzá
viszont az tuti, hogy nagyon örülnék egy ilyennek! :D
Kurva jól néz ki grat!
BAsszus én valahogy máskép képzeltem el a DRZ-t :P
B+...
Sok sikert és jó egészséget hozzá! Aztán csak óvatosan a pacikkal meg a motorfékkel!
szija érdekelne mid van msn esetleg avgy skype
hol találom a termosztátot?
az ugye arra szolgál, hogy a motor csak akkor forgassa a vizet, ha már be van melegedve.
Kabdbe!xd gyönyörűű motor Gratulálok hozzáá!megszabad kérdezni mennyi volt?
sziasztok!
lett motor a dt helyett:P
eddig nagyon meg vagyok elégedve vele:)
akinek valamelyik dt cucc kell az írjon erre: apr.supermoto@vipmail.hu
helosztok
Egy kis segítség kellene!
gyújttásalapja(amina 3 tekercs van rajta) nincsen valakinek 97-es 125R hez?
Nekem keresztbe van
Mikor generáloztad? Lehet hogy rá-férne! egyébként lehet hogy kezd megragadni! Az enyém-be van 900km, és a termosztát is benne van, és 20-30 perc 5000-fordulaton se megy fel a vizem az első negyed fölé. Ja és ha megfuratod meg hasonlok, a hengerfejet meg a hengertömb tetejét síkoltasd le és csak gyári hengerfej tömítést használj, mert az után gyártottal megjártam.
Én a bárdi-alkatrész boltba vettem Lucas lamellát(5-6000 ft),mivel ők tartanak moci-cuccokat is, igaz nem mindent csak néhány apróságot.
Országomat annak, aki megmondja, hogy hogy a pcsába lehet kitakarítani az elektronikus leszablyzást a mottoromból. Megőrjít. A kis dög figyeli a sebességet, fordulatszámot, mindent, és 60-65-nél nem engedi tovább a gépet. A múltkor mérgemben széthúztam az összes kábelt ami az óracsoportból kijön, + kikötöttem a kmóra bowdent és a ford.számmérő spirált és csodák csodája akkor sem ment többet. Ha csak a kmóra nem működik, akkor minden sebességben leszabályozott 6500nál (egyébként csa5.6.ban,és ott is csak később).
Valakinek nincs rá ötlete, hogy hogyan szabaduljak meg tőle? Vagy nem ismertek egy jó elektromos szakit, aki konyíthat ehhez?
Hello...

Egy 98-as Dt-n szerintetek "keresztbe" kell lennie a két bowdennek ami a YPVS-re megy?

Köszi elöre is...
elbsztam a linket: www.pinkmotors.hu
a pink egy bolt hívd fel őket!
És mien áron tud ? Van elérhetőség ?
pinknél tuti van
amikor rendeltem a kacatjaim rákérdeztem
Kopólapok kellenek.
Kopólapok kellenek vagy a fémek?
Ha a CDI = a gyújtáselektronikával akkor az ha nem akkor nem.
Üdv! Tudja valaki Yamaha dt 80-lc2-eshez hol lehet venni kuplunglamellát? Vagy ha van valakinek eladó az feltétlen érdekelne!