Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motort vegyél ne rieju-t! hallod ennyibe már kapsz motort vegyél egy suzuki rmx-et az se rossz 50 esbe
neked most milyen motorod van? amúgy néztem egy motort..rieju rr 50..2003-mas..elvileg kihasználatlanság miatt eladó..szerinted megér 150 ezer forintot? nekem külsőre nagyon tetszik..és te meg mondtad hogy ezek jók..
egyáltalán nem értek hozzá ugy, csak rengeteget keresgettem olvastam beszéltem másokkal roluk, mert én is átéltem a helyzeted
Hellosztok!
valakinek nincs eladó fejidomja?
olyasmi érdekelne ami univerzális minden motorra fel lehet rakni.
köszi előre is
légyszi a válasz erre gombra katt úgy írjatok
köszi
pont arrol beszéltem, hogy az ujakban tökmindegy mit vesz ezek közül... de régebbiekben elég fos volt a derbi, nekem az összes ismerös akinek volt, utálta mint a szart
Miért is szar a Derbi?Csak azért mert az összes újabb (Aprilia,Cagiva,Gilera)-ban az a blokk van?Ja és az Apriliát említetted is....Akkor azért mégsem lehet annyira szar..Meg gondolom sokat mentél olyan motorral..
okés..köszi...
látom te nagyon értesz az ilyenhez...
légyszi add már meg az msn címed mert ha netán venni akarnék valammit akkor ki kérném a véleményed..
köszi..
figyelj, yamaha, honda, suzuki, aprilia ilyenek amiket én nézek
50esben amugy a HM Honda van
igaz amugy, hogy drágák, de akinek erre van jogsija az csak ezt tudja megvenni
nem kell legujabb, ugyse olyan faszák már, egy 10 éves aprilia rxet meg biztos nem annyiért veszel h jajj...
a derbit is felejtsd el, egy rakás szar az is
Köszi csoola.
Énis abban gondolkodom.És amúgy a Derbihez mit szólsz?
Csak az a baj hogy a Yamahák is elég drágák,Honda 50-es supermotot pedig még nem láttam.Mondj már 1-2 jót..ami 50es és mégis jó és jó márka.Előre is köszi.
Van egy dugóm DT be 49mm átmáérőjű ,ha valakit érdekel.
0 kilóméteres véletlen rosszat rendeletek. 7ezer magyar pénz.
lovasn@hotmail.com
Pár kép:
Szerintem te elnézted a felhasználási területet!
Ugyanis minden guminak megvan a leírása sok oldalon,hogy milyen talajviszonyra/körülményekre ajánlott!
Szal puha sárba/homokba való keverékűt hiába teszel csontszáraz kemény földútra,egyből leeszi.
ezeket az 50es geciket el kéne felejteni, sztem amennyibe kerülnek felét sem érik...
a CPI egy gagyi fos azt felejtsd el, asszem valami kinai féle dolog, de ha nem akkor is vérgagyi, láttam párat és jajj
sherco egész jo cuccokat gyárt de drága is sztem meg alkatrész sincs hozzá nagyon
gasgas detto, de ahhoz van alkatrész is azért, kezd jobban elterjedni
én a helyedben yamaha, honda, aprilia stb márkákat néznék, ha kategoriában maradsz (50 ccm) akkor kb mindegy h ezek közül melyik, mert a blokkjuk ugyanaz AM6 minarelli
ja és van rieju meg ilyenek amiben ugyanaz a minarelli blokk van csak kicsit sporolosabb a "körités" (váz, futomü stb) azok olcsobbak de nem feltétlenül szarok
Hány köbcentiset akarsz supermotoba?
Hát szerintem akkor jobban megéri venni egy motort ami már alapból supermoto vagy már át van alakítva.Te milyen márkát ajánlanál? Mert néztem már GasGas-t,CPI-t(amiről még nem hallottam),Scherco-t(erről sem hallottam még).Szerinted mennyire megbízhatóak az ilyenek?
Egy e-mail címet dobj és segítek ha bármi kérdésed van.
Kell két ráf, előre hátra, akkor a két agy, meg egy sm sárvédő.
15-20 között van a fűzetés/kerék. Meg akkor még jönnek a gumik.
Nem olcsó sajna
Nem fontos megtartanom az enduro szettet.Úgy kb mennyibe kerül átfűzetni? Más kell még hozzá?
Szerintem a boltot felejtsd el, mert nagyon drága.
Milyen kereket szeretnél bele fűzöttet vagy öntött kereket?
Mert ha fűzöttet akkor kell két darab ráf amit képes motoron tudsz nézegetni annak darabját ha 10.000be megkapod már jó.
De akkor azt is el kell döntetned megtartod-e a gyári enduro szettet vagy nem. Ha megtartod akkor kell egy hátsó és egy első agy amit áttudsz fűzetni, de mivel ez elég kis ccm-is mocc nem kell rá olyan széles felni mint egy nagyobbra mert nagyon megfogja a széles gumi a teljesítményét.
Köszi slim. Nem tudnál nekem megadni egy olyan bolt honlapcímét ahol lehet ilyeneket venni? Mert ahol én vásárlok ott azt mondták hogy nem foglalkoznak supermoto szettekkel.
Hát nem könnyű mire összeáll.
Attól függ ,h megtartod-e a dobféket hátra vagy tárcsásra alakítod át ,mert meglehet azt is oldani.
De sok cumó kell hozzá.
Hát ,hogy milyen márka azt nem tudom.Ami olcsó és jó.:D Nem vagyok tájékozott kerék téren. De azért köszi a választ. Megpróbálok keresgélni.
Attól függ mennyit akarsz rászánni az átalakításra.Milyen márkát akarsz felniből?!Az hogy milyen méret kell rá azt le kell márni aztán a neten keresgetni kell hozzá.de sztem 100 ezer ft körül vagy e fölött.
Ez be is jönne, de nincs az én méretemben...