Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

okés...szóval akkor semmi probléma...remélem jó vételt csinálok az rx-el...
Sziasztok, DT50-es olaját hogy lehet leengedni? Vagy el kell hasznalnom?
helo!
a 2 kézvédő+2 tükör 4 ezer...
tükrök hibátlanok, a bal kézvédő karcos..
nem érdemes amugy sokat kiadni az 50esre, pont azért mert irtad h ugyis eladod, meg sztem nem éri meg ujat venni, szintén ilyen okokbol
én spec azt is megbántam h ujabb DT-t vettem, mert egy 92est ha nem is fele ennyiért de joval olcsobban meg lehetett volna venni, jövöre meg ugyis DRZ-t vagy ilyesmit szeretnék
Dzsony! a helyett szot nem j-vel irjuk :D
Azt csak viccből irtam hogy motor hejett ám bocs az agyhalotozásért csak ideges voltam! de ám jó az rx havernak is olyan volt anno irigyeltük is érte...
könnyű beszélni hallod..motor motor...neked mi a motor? amiből egy 10 éves motor 400 ezer? és elvagy tévedve másolod itt az enduró szetteseket...supermoto szettes kellene..de mind 1 már eldöntöttem hogy aprilia rx50-et veszek...1-2 évig míg ezt akarok...addig megfele utábna úgyis nagyobb motorom lesz
az elöbbi linket is megnézed ennyit te is megtudtál volna nézni..meg van egy raklap aprilia rx50 az is jó motor hejett...
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?start=0&command=
keres&rendezes=1&data=YToyNDp7czo3OiJyZXN1bHRzIjtzOjI6Ij
EwIjtzOjExOiJzY3JlZW53aWR0aCI7czo0OiIxMjgwIjtzOjk6ImthdG
Vnb3JpYSI7czo1OiJtb3RvciI7czo0OiJrX2hhIjtpOjE7czo1OiJrX3
N6YSI7aToxO3M6NToia19naGEiO047czo2OiJleHRyYTEiO047czo2Oi
JleHRyYTIiO047czo2OiJleHRyYTMiO047czo2OiJleHRyYTQiO047cz
o2OiJleHRyYTUiO047czo2OiJleHRyYTYiO047czo2OiJleHRyYTciO0
47czo2OiJleHRyYTgiO047czo2OiJleHRyYTkiO047czo3OiJleHRyYT
EwIjtOO3M6MTA6InZldGVsYXJtaW4iO3M6NjoiMTQwMDAwIjtzOjEwOi
J2ZXRlbGFybWF4IjtzOjY6IjE4MDAwMCI7czo1OiJtb3RvciI7czoxOi
IxIjtzOjEyOiJoZW5nZXJ1cnRtaW4iO3M6MjoiNDgiO3M6MTI6Imhlbm
dlcnVydG1heCI7czoyOiI1MCI7czo3OiJraXZpdGVsIjtzOjI6IjMwIj
tzOjEzOiJvcnN6YWdfa2VyZXNvIjtzOjE6IkgiO3M6NjoidGVsamVzIj
tOO30=
http://www.hasznaltauto.hu/2962797_suzuki_rmx_1998
és nem rég volt feen mégeggy 180-ért
Áttételezni lehet bármit!ám meg van feen egy 180-ért alkudsz kicsit meg felmész öreganyádtól kuncsorogsz egy tizest azt megvan az rmx....
tud menni egy 80-as DT 120-130-at
van olyan ismerősöm akinek megy...és én is meglepődtem de elég tartós...azt hittem hogy egy hónap és tönkre megy de nem..még mindig nagyon jó pedig már fél éve tuningolta....
csak hát nem olcsó mulatság...
és amúgy meg igaza van Beni1618-nak hogy Rmx-et közel nem kapok 150-160 környékén..de ha te tudsz akkor szólj bazd..
bazdki félre írtam...mi a faszt kell pofázni te "agyhalott"...pfff mennyi nyomorék van a világon istenem...
Rmx-et 150 környékén nem igen találsz!
Amugy suzukiba teljesen más blokk van mint a riejuba hülyeséget ne beszélj!
biztosan van az a tuning, amivel tud, csak nem biztos hogy sokáig
Én rmx-et irtam te agyhalott.....nem rmz
Heló! Azt szeretném kérdezni, hogy egy tuningolt dt 80-as tud-e menni 120-130 -at? köszönöm előre is a válaszokat..
Heló!
A kézvédőt+tükrök hogyé méred?
Jó pihenést!
KJG
Sziasztok!
eladtam a DT-met...:) :(
most kezdem igazán sajnálni...
csak annyit akartam hogy megmaradt pár cucc ha érdekel valakit..
(gyári kézvédők,gyári féktárcsa-munkahenger védő, gyári tükrök, új hátsólámpabúra)
nekem ez nem tetszik, sokat mokolt már én az ilyet nem szeretem
amugy én továbbra is tartom véleményem, kinait semmiképp, amugy a motor az a yamaha, suzuki, honda, kawa, meg esetleg aprilia szoval én ezeket nézném
a többiben is találhatsz neked tetszöt meg jot nem mondom hogy nem, de nekem nem kellene se gilera se derbi se semmi ilyen (amugy rieju se, de az tény, hogy a blokk ugyanaz, meg a multkor láttam h futomüve is olyasmi mint az rx-é, ami mellesleg szintén hiába forditott telos meg gázrugos, unokaöcsinek van és egy rakás szar)
és a gilera smt-ről mi a vélemény? az jó motor?
na és ehez mit szóltok? 160ezer és lehet alkudni 96-os évjárat,Tuning henger karburátor fékrendszer! 16" kerekek!
Aprilia RX50:
150 ezerért jobb supermotot? nagyon nem találok..:S ha láttok légyszíves küldjetek már üzit benne a linkkel...
én 150 ezerért ezt találtam..sokkal többet meg nem szánok rá
most dícsérték a riejut...és a blokkja ugyan az mint a suzukinak...csak a futómű meg a váz más...amúgy most néztem suzuki rmz-t és 150 ezerért közel nem volt..sőt supermotoba csak 250-es volt...nekem meg ugye 50-es kell..de amúgy szerinted a rieju nem jó? és ha nem akkor miért?
ennyiért van jobb is igaza van a kakasdi srácnak
amugy ugyanazok ezek már szinte, más a futomü meg a váz, de a blokk ugyanaz
ha a többi megfelel neked élöben, meg nincs leharcolva, akkor ilyen is jo, de ebböl még alkudj
nekem megtalálod a motorom az adatlapomon