Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy gombóc fagyi áráért nem akarsz megválni töle?
és az mitöl lehet hogy amikor egy nagyobb emelkedőre megyek fel a motor érzem hogy kezd gyengülni, vissza 1-esbe és ott is csak fogy az erő, és csak nagyon nagyon lassan megy, a hőfokjelző éppenhogy nincs a pirosban, felérve a kuplungot behuzom és azonnal leáll a motor (az alapjárat eltünik) egy kis pihentetés után megint megy rendesen. Nem hűt rendesen, vagy mi lehet?
Amir Darknox mutat az a CDI nem? Amugy nekem az a doboz amit te tettél fel ide, egy jó pár hónapig be sem volt kötve, minden csatlakozoja ki volt huzva és anélkül is ment a motor egy rugásra, csak a power nem működött. Ugyanolyan a motorom mint a tied.
Nem rossz
Áhá most már van kép az adatlapodon hát a tied LC nem R de nemtom hogy jó-e...
Ez a gyújtáselektronika DT125R-nél
Hi
Lehet h power vezérlő de a power müködik rendesen csak rúgásra nem indul,mert alacsony fordulaton nem ad szikrát.Ebből a vezérlőből ki van égve egy dióda.
Hello

Ez nem tirisztor?Mert nekem ez a doboz jó,a másik fekete doboz kellene.De mostmár tényleg nem tudom hogy melyik mi.Kicsit hülye vagyok az elektronikához
Üdv! Tudja valaki Yamaha dt 80-lc2-eshez hol lehet venni kuplunglamellát? Vagy ha van valakinek eladó az feltétlen érdekelne!
kenda 110/90*18 és 100/80*21
Gumik márkája,típusa,mérete?
Vagy megnézni a felnikben a szöveg után milyen szám van,ha az elsőben és hátsóban is ugyanaz akkor valószínűleg az akkori gyártás,de nem 100%!
Hát nemtom nekem egy elektromos szerelő mutatta meg aki Örbottyányban lakik
Hát elég érdekesen fog kinézni De az biztos hogy sokat kell faragni sok sikert
Így néz ki. Nem tudtam megállapítani hogy a tied milyen ez egy R-ről lett leszedve.
A benzinszint jol van beállítva a karbiban? A fuvóka nincs eltömődve ?
Bemész egy Yamaha kereskedésbe, és az alvázszám alapján megmondják.
Forgalmi engedély nélkül nem nagyon lehet.
Hali!
Tudnátok nekem segiteni?Most szeretnék 125-ös Dt-t venni és azt szeretném kérdezni hogy hogy lehet megállapitani hogy hanyas évjáratú a motor?Nagyon köszönöm a választ!
Ha jol tudom ez a power vezérlője...enyém 89-es, és ugyan ilyen, de ha jol látom a tied is lc és nem R, és ha jol tudom az R-eknek bal oldalon van a power szervómotorja, és ezért nem biztos hogy jó lesz. De lehet hogy hülyeséget irok...
ilyenekkel vigyázni a cdi nem kedveli az ilyen trükköket
Halihó!
Ha megvan még küldj egy e-mailt a kjg68@citromail.hu-ra.
Kéne a tükör és a kézvédő is.
Jó pihenést!
Hali azt szeretném megtudni hogy lehet e egy yamaha r6-ba egy 125 ccm-es blokkot rakni? mert tudok szerezni egy roncs r6-ot veszek rá egy vázat+1-2oldalidom+plexi...., és van egy 125ccm-es blokkom is
LÉGYSZI SEGÍTSETEK

Üdv:
Csabi
Sziasztok!

Van egy régi léghűtéses 125-ös dt-m. Most újjitottam fel(fúrás, dugó, gyürü, szimering főtengely, meg ami kell) Még csak 180 km van benne, óvatossan járatom, nincs vadulás. De van egy olyan problémám, hogy úgy 4000-4500-ig főleg 5. 6.-ban erőssen ráz, meg a gyorsulás is kevésbé intenziv, mint alatta, vagy felette. Volt esetleg vkinek ilyen problémája? Vagy lenne tippetek a jelenség okára?Előre is köszi a válaszokat!
Üdv
Hi Darknox!

A mocim 91-es évjáratú,nem tom hogy jó lenne bele a 97-es de szerintem nagy külömbség nincs köztuk.Ha egy képet dobnál róla megköszönném.