Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Supermotosítani szeretném a Yamaha DT 80-omat.Milyen supermoto szett passzol rá,és kb. mennyibe kerül?
Előre is köszi a válaszokat.
Sziasztok.
nekem elég jól bírja a mitas, lehet azért nem volt jó neked mert nem jó tipust választottál?
nekem heidenau k60 is bevált, egyedül a mély homokot nem birja
Ilyen mitas szarokat ne vegyél nem ér 2 forintot az a márka hamar elkopik töredeznek a bügykök cross gumiba nem jóó!ha ojat akarsz hogy könnyü terepre meg beton útra is akkor vegyél metzeler sahara enduro 3 gumikat a motorra....
Szia!Dugó, gyűrű csere, esetleg fúrás, de majd azt bontásnál látni, viszont ami ingyen van és amivel érdemes kezdeni hogy a kipufogót égesd ki, meg a hengernél a leömlőt nézd meg nincs-e berakódva.
Inkább csak gyorsan "kopnak a cuccok" de hát a krossz az ilyen,nincs mese.Biztos többet kell majd rákölteni de vissza is adja az élményt:)
ha esetleg valakinek még van ötlete hogy mi lehet a baj az írjon...
lehet hogy dugó csere
de yz vel több bajod lessz azt garantálom az pálya moci nem sokat birnak huzamosab idöt nem igazán szeretik
Hali!
Azt szeretném kérdezni hogy ha úgy érzem h már nincs erő a motorba és néha a kipufogó fúj egy nagyott mintha kompresszorral fújnánanki ki egy beleőle ez akkor van amikor beakarom indítani,na ilyenkor dugó csere lesz?
ha ez a baja akkor szerintem megcsináltatom rendesen meg láncot cserélek rajta aztán eladom mert szeretnék venni egy yz-t.
Várom a helpeket.kösszi
száraz agyagon az igazi a fű.... főleg ha harmatos
kb mint a sóder az útkereszteződésben
ha alig megy terepen az ember akkor inkább olyan gumi kell ami aszfalton jól tapad
amikor vettem az xt-t faca metzler gumi volt rajta használgattam is pár hétig
száraz földúton még elment pedig nem is enduro volt
nagyobb homokban azért inkább kapart mint ment
cross gumikat felraktam, első fékezés az aszfalton kb csúsztam 5 métert mire rájöttem mi a hiba
250 kilót megállítani 1-2 bütykön nem az igazi, időben kell gondolkozni
oksa rendben de füvön is kegyetlen rossz egyböl lehet vele hasalni én már tapasztaltam rengeteget kilotam vele nyáron a por száraz földesuton iss
Szia!A blokkról kellene.
Talán nekem mégis megteszi, mert ha sár van akkor nem megyek sehova, én nem szoktam krosszozni.
A gumisoknak köszöntem...! Remélem találok megfelelő méretet.
az ilyen mintájú gumik nem érnek smemit rengeteget kiklotam meg estem a mocival mikor ilyen volt rajta földesuton abszolult nem jó csak cross gumi
Engem több mint egy hónapig szopatott a Simson,hogy hidegen beindult,melegen rángatott,fulladozott,meg ez is durrogott néha.
Először én is a gyújtásra gondoltam,utána már végül mindenre,és senki nem tudta mi van vele.
Erre poénból összébb ütöttem a gyertyahézagon,és azóta megtáltosodott!
Meg lehetne itt is próbálni,0,6 helyett 0,3-04-re.
Segítség, Emberek!
Enduro gumit keresek hátulra (nehéz terepen nem használom, max. földút), és a méretem 3.00-17. Azonban a lentebb említett helyeken nem találok ilyet. Ahogy nézem kétféle számozás van, az egyik ez, a másik pl. 70/100-19 (ilyen van elől nekem). A két számozást át lehet váltani egymásra? Ha igen mi a módja?
Sajnos nem megy bele vastagabb, csak ilyen kis szuka, ilyet meg nem találok...
Melyik kellene?
Az alsó blokkról,vagy felső órából?
vízzel én is szoptam már a dt és az xt-vel is
indulás előtt én mindig kitekerem a karbi alján a csavart és kiengedem a cuccot
azóta pöccre indul a gép
Az akksit tavasszal cseréltem újra, a világítás is működik, úgyhogy baj nem lehet.
Sziasztok!
Van valakinek eladó dt hátsó lámpabúrája? Ahogy figyelgettem, ugyanaz mint a cagiva super city-é.
Már irtam hogy az enyém is ezt csinálta, amikor beinditottam, főleg hidegen durrogott, 10 percig mindig kellett játszani a szivatóval, meg a gázzal, aztán egyszer csak helyre állt utána ment egy darabig, engem is krvára idegesitett valami kétólusú gyertyát tettem bele, az egy kicsit javitott a helyzeten de nem sokat. Egyik szerelő azt mondta hogy egy 2000-es évjáratu DT-vel ugyan ez a hiba volt, mindent lemért ő is és semmit nem talált, nem is tudta megjavitani. Egy tapasztaltabb szerelővel apám megjavittatta, ő rájött hogy mitöl csinálta. De faterom nem kérdezte hogy mi volt a baja, ugyhogy azota sem tudom. Kb 5-6000 ft-ba került a javitás.Nekem biztos hogy nem a CDI volt hibás azt kicseréltem és akkor is szar volt.... Az akksit kellett akkor cserélni. A tied rendben van?
Sziasztok!Valaki egy yamaha rd-ről vagy dt-ről lefotózná nekem a fordulatszámmérő spirál kihajtását?Nekem nem igazán van elképzelésem hogy van az mert lehet kicsit hiányos, az új spirálok amiket kínálnak hozzá az így direktbe nem passzol!Segítségeteket előre is köszönöm!