Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A tegnap délutánom arra szántam hogy végig mértem a kábelrendszer, meg az egyes gyujtásalkatrészeket a szervízkönyv alapján, kivéve a cdi, mert arról nincs semmi, de minden a paraméterek között volt.
A karbit is átnéztem, se víz, se egyéb szennyeződés nem volt benne.
nekem is csinál t már hasonlott de olyankor sok vizet kapot azért csináltaa esetleg dudom azt ajánlani hogy pucold kia karbit lehet tele van vizzel vagy ilyenek
NAh majd megkérdem a bátyám ő ilyen infó szakidani
És nem lehet hogy valami testelés probléma vagy a gyertyapipa esetleg a gyertyakábel?
Kicseréltem a gyertyát BR9ES-re, mentem vagy 50km, de most is csinálta ezt a dadogásos dolgot, bár ritkábban, háromszor pedig teljesen le is fulladt, mint amikor kifogy a benzin, pedig félig a tank. Párszor meg menet közben durrant egyet a kipufogó.
Egyik leállás után gyorsan kikaptam a gyertyát hátha látszik rajta valami, de semmi, őszbarna volt.
Kezdek kiakadni a motorra...
általában mindig 80 al megyek kb 5000 fordulaton csak ha mocozunk akkor szoktam kenyetni meg néha.
Egyébként nem strapálom ha nem muszáj de megyünk akkor megyünk
tudom hogy nem te hirdetted csak ajánlotad de az a nagy mintás gumi nem igazán jóó
körülbelül vany vagy 620 filmem mind dvd és az utobbi 200-300 db ot nem olvassa vissza, más lejátszok vissza olvasák meg lejátsza minden csak gép nem ismeri fel a meghajtóban azt irja kio hogy cd lemez egyébként ha nerosotimében vagy valmilyen lejátszoban rá megyk hogy lejátszás ugy lejátsza de nem tudod megynitni a dvd meghajtót nem jelez semmit nem lehet irni képfájlt csinálni smei csak olvastatni de csak ezt is igy
azért írtam azt hogy akár mehetett annyival
egy biztos hogy 140 sok ezeknek az enduroknak

lemeznél meg esetleg ha elqrja a bevezetést akkor se olvasható
eddig csak sebesség miatt olvashatatlannal találkoztam
ja és egy haveromal szoktam motorozni anom még 600 XT je volt 96 os évjáratu és simán tartotam vele a tempot
Nem én hirdetem ez egy bolt Am ez egy enduro/aszfalt gumi azért ilyen a mintázata.
Egyébként a DVD vel kapcsolatban nem rontotta el az írást?
4x esen irok mindent sose irtam gyorsabban és mégis. pedig maxell lemezeket használok amik 16X irhatok
lassan írd meg, sok fos lemezt csak maszatol az író
én 4x sebességgel írok mindent és még karcosan is viszi minden cucc
ne haragudjatok de kérdeznék olyat nem tapasztalt valki már olyat hogy a DVD iroval ki irta a filmet és nem olvasta vissza ugyan az az iró amivel megirtátok ha tud rá valki valmi megoldás t vag yhogy mitöl lehet meg köszöném tudom hogy ez nem ide tartozik de it elég sok enbernek van számitogépje hátha valki találkozott már ilyesmivel kösz elöre is és bocsesz
nem állítom, hogy nem ment 140et, de:
nekem az xt600 (gyári vége 160)
140km/h már elég jól ver a szél -kell kapaszkodni rendesen- motor is már erőlködött pedig van ló benne, szerintem közel duplája mint egy gyári 125ösbe
szerintem amit az elözö kolega hirdet michlen gimit ne vegyél nem jó a mintázata könyen csuszik nekem is sajan ilyen nagy mintáju va és nem az igazi nem fog ugy ahogy kellene
Hali nem tudtok fejidomot 125dt-re?
Lehetőleg kék kéne!
Hali én is Erzsébeti vagyok.
Gumi
ha lehet akkro yamaha boltba ne vegyetk semmit ott minden drága a 2009 es WR450 F szalonban 2,4 millio egy helyne meg vadi zsir gyári 1,65 millió szoval ott csak le huzkodják az embereket ha valkinek kel valmi akkor ajánlom a aaaaa
http://www.pinkmotors.hu/

telszámuk az 0634312047
az a lényeg tudjátok a motor alváz számát évjáratát pontosan és egyböl tudják hogy mivan ha kell megrendelik és küldik ha nincsen raktáron
Dabason nézd meg a Yamaha Surmann melletti motorosboltban. Ott van mindenféle, de ha nincs akkor biztos tudnak hozni, csak azt nem tudom mennyiért................
köszi.
megnézem.Kerestem már google-al de amit találtam és tetszett felhívtam de "nincs" "nem tudjuk mikor lesz" válaszokat kaptam...
Ezt az oldalt amit irtál még nemláttam...
Sziasztok!Valaki egy yamaha rd-ről vagy dt-ről lefotózná nekem a fordulatszámmérő spirál kihajtását?Nekem nem igazán van elképzelésem hogy van az mert lehet kicsit hiányos, az új spirálok amiket kínálnak hozzá az így direktbe nem passzol!Segítségeteket előre is köszönöm!
hu halod nagyon nem tom én inkáb terepezek
hol használod többet?
szerintem egy mitas
http://www.gumaker.hu/mitcross...

C06 az szerintem jó ez cross gumi de müuton is nagyon jó meg lágy nam olyan kemény és sárban is ott van
azt hitem it siofok környéki vagy de szerintem be irod goole be ot biztos találsz neked valót 18" os szerintem elég egy 110 es gumi de lehet 100 as is meg 120 as is nekm most éppen 120 van de szerintem jobb a kisebb csak havertól kaptam igy elhazsnálom néz körül szerintem biztos találsz
szia.
Vmi olyan gumit szeretnék ami közutra meg gyenge terepre is jo.
XX ker ben lakom 15-20 Eft közöttre gondoltam...
Ennek nagyon kamu szaga van.
szija milyen gumit szeretnél rá ás holl laksz hogy tudjak segiteni és mennyit szánsz a gumira