Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha az elsőt csökkented ás a hátsó növeled akkor duplán áttételezed szerintem elég vagy a hátsót növeni vagy az elsőt csökkenteni bár ha joval kisebbet akarsz előre rakni akkor érdemes úgy csinálni ahogy írtad.
ABS az nem a blokkolás gátló a kocsiknál?
Szerintetek 14-es első lánckerék a hátsó 53-assal jó lenne? Mert azt javasolták, hogy ha az elsőt csökkentem a hátsót növeljem.
Festeni kellene őket, félig lepergett a fényezés(a képen láthatóé nincs már meg)ezek is feketék, 3500/db, ha érdekelnek küldök képeket e-maiban...
szija negem érdekelne a 125 re az elsö oldalidomok
Sziasztok!
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy milyen anyagból vannak a műanyagok a 125 ös ön?(nincs ráírva semmi) De nem ABS az biztos...
Sziasztok!

Bontva van esetleg valakinek valami róla? 80LCII oldalidomok nincsenek...+ 125R
Majdnem komplett még...működött mindene...
motorkovacs@gmail.com
Én úgy gondolom, hogy az ablak félig az jó, de én az üres blokkba beleöntöttem a 750milit és teljesen ellepte az ablakot. Nem füstöl nagyon a kipud?
Annyi eszem nekem is van hogy nem sztenderen kell nézni és megállás után néztem sokkal
és meddig legyen? az ablak feléig?
Helló mindenkinek nem tudná nekem valaki megmondani hol lehet egy 80-asban megtalálni a folytást mert a kipuff-ban nincs egyébként nem rég vettem és azért nemis tudok róla sokat
Nem oldalsztenderre állítva nézted a szintet ? mert akkor átfolyik a túl oldalra az olaj, és azt mutatja hogy üres.
Az olajszintet ugye nem rögtön megállás után nézted hanem várni kell pár percet míg mindenhonnan lefolyik mert különben kevesebben fogsz látni
Nekem Repsol van benne 10W30
Váltóhoz a Motorex 10w30 as váltóolaja tökéletesen megfelel. 3000Ft/l körül van az ára,nekem bevált, nem zajos.Ja és full szintetikus.
Nem szabadna elfogyni! Nem csepeg valahol? Nekem Motul van benne, direkt 2T váltóolaj, de nem vagyok megelégedve vele. Szerintem melegen behígul, mert olyan zajos lesz a blokk, csere előtt pedig nem volt ilyen.
10W30 a kézikönyv szerint, de nem fogsz kapni, esetleg rendelésre, szóval 10w40...
És ha nem látszik az ablaknál, úgy, h egyenesen áll a motor, akk önts utána!
Hy olajcsere óta mentem 1000 km-t és ott a blokk oldalán van az a kis ablak és ott nem látok benne olajat pedig elvileg ott kéne jelezze a szintet nem?amugy mien tipusu plaj kell a dt 125r-be a blokkba?előre is kössz
Oksa köszi. Inkább rendes úton használom. Majd veszek egyet talán és kipróbálom, hogy úgy milyen.
Na felmerült még egy probléma .
Csöpög a karburátor túlfolyóján a benzin. Állítok egy kicsit az úszón és elkezd ömleni a benzin a levegő nyílásánál(ahol beszívja a levegőt) lévők két lyuk egyikéből. Most már ott nem ömlik a benzin, de a karbi alján lévő lyukon csöpög, és csak szivatóval megy.
Ha poros úton járkálsz akkor nem.
Értem. Nekem nem tudom mennyi a vége mert most nem megy a kilométer óra. Sportlégszűrőt érdemes ezekre tenni?
Nekem semmi nincs ott, mint pl. egy Simsonba, úgy belelátsz.
milyen lemez milyen rugó? képet dogbjatok már fel
Most csak km spirál van.
:P
Most nem vágom akkor miről van szó!

Ha letekerem a tanksapkát,van egy "üreg" lemezből,azaz közvetlenül nem látok be a tankba,aztán azon van egy luk,és azon belül egy rúgós lemezke,azt be lehet hajtani tankoláskor a tankba.

Most az üreg a nem ok,vagy az a kis lemezke?
Értem Pedig néha betekintenék hogy áll a benzin benne..
Amúgy olilaci-nak igaza van nem mindbe van benne, de ezekszerint az "újjabakban" igen!