Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Van vmi tippetek hol lehet gumit venni Dt 125-re?Hátsora lenne szükségem... Nem nagyon találtam jot...
Elől 16,hátul 57 fog van nekem 5000 megy 80 Km /h olyan 7500 körül megy 120 max 125 KM /h a vég probáltam 17 es fogaskerékkel elöre ugy 140 et ment
Nekünk is. Így ezzel a gumival kb u.a., mint neked:80Km\h= 6500-6600.
Olilaci!

Elől 16,hátul 57 fog van,az tegnap lemaradt.
Az is lehet,hogy későbbi verziókon átemelték egy más típusból,és annak felfogatása pl. jobb oldalon volt,azaz fordítva működik Dt-n,ezért kell baloldalra x-ben felrakni.
Akkor elnézést, nekem nem keresztben van, sőt több helyen olvastam, hogy egy időben ezt alkalmazták fojtásként.
ha valakit esetleg érdekel, van eladó power motorom is 5000 ft.
Nem tudom............., csak érdekesnek tűnt, hogy a dugó oldala megolvadt.
Ezt nem vágom nekem keresztben van és kinyit teljesen (bár az igaz hogy régen párhuzamosan volt bekötve de az egy másik power motorral volt azt leégettem mert vezérlés nélkül kötöttem rá hogy bejárassam ) nah mindegy szal ezzel az új motorral párhuzamosan nemtom rákötni mert akkor nem birja kinyitni mert a másik irányba nyitná.
Igen van ott is
Vazz! Alig tudom kihámozni,hogy mit akarsz mondani. Nem lehetne normálisan, pl. írásjeleket használva írni?
NGK gyertyát rakjatok bele nekm sose kellet cserélni meg hozzányulni B9ES gyertyát most nme tom hogy ez a téli vagy nyári gyetya mert ez egy régebi papir amit találtam agyartyárol majd legközeleb megnézem mi van a mocibann
de szerintem ez
Nem kell keresztezni, azt fojtásként használták.
A hőfokmérő az első harmad és a fél között szok lenni, ritkán megy főlé. A radiátor se túl forró.

A powernek mi baja lehet?
Ha ráadom a gyújtás van az a zizegő hangja, a kis deklit levéve látszik hogy mozgatja.
Viszont a power bowdennekkel felmerült egy kérdés.
Egy angol dt oldalon az írják a 90-97-es modelleken keresztezni kell egymást, nekem viszont párhuzamosan futnak. Viszont a működés úgy tünik jó. Gyújtás ráadáskor lezár, kinyit; majd mikor beindult lezár, ahogy nő a fordulatszám, 6000től kb két lépcsőben teljesen kinyit.
Nem lehet az hogy power baja van? A vized nem melegszik nagyon?
Én kérdeztem. Köszi szépen
ez azért van benne hogy csak az ólommentes benzin töltőpisztolyát tudd beletenni .A legtöbb benzines személyautóé is ilyen
Ott is van?
Igen olaj leeresztő és ilyen van a rezonátor dob belső oldalán is.
NAh ez az amit nem tudok de ha ez kell bele akkor ez kell bele nekem már majdnem 1 éve ez van benne és jó
Ez fasza mert ilyet az enyém mék csak fényképről sem látott majd csinálok egy képet az enyém hogy néz ki.
Lehet, h hülyeség, de nem cigánygátló?
Mármint így nem tudják kilopno belőle a benyát. Ha le is szedik a sipkáját a tanknak, a csövet nem tudják beletolni. Vagy legalább is kihúzni biztos nem!
az r az csak a zavarszűrő, de nekem is ezeket a tüneteket csinálja, és b9es van benne, br9es-t kértem a boltba, úgy is adta hogy ez az, mondta az árát és rögtön elhoztam 800-900 Ft volt, meg is lepődtem, csak később jöttem rá hogy nemjó, vagy 1 hónapot biztos bírt.
azér van hogy csak a szoropisztoly érjen bele ne legyen koszos , értelme semmi :D
Sziasztok
Az érdekelne, hogy érdemes-e felfúrni az 50es vízhűtéses yamaha blokkot, mekkorára és elbírja-e a főtengely? Vagy inkább vegyek egy 125ös blokkot és azt tegyem bele?