Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

spirált
Bocs, azt a kis síró fejet nem oda akartam...
Piszka88 Üdv!
Nekem is 50es van, olyan 65, 68at megy, mert az elektronikus tiltás megfogja. Nem tudom kiherélni belőle ), odáig viszont jól pörög. 12/48-as fogaskerekek vannak benne. Próbálkoztam más áttétellel is, (13-48), elbírta, akkor 5ben ment annyit, mint előtte 6.ban, de akkor is letiltott 67nél...
A fúvóka méretét nem tudom, mert nem én takarítottam ki.
mit adsz 2000ft.ért?
Nekem nincs benne ('92-es), de tudom miről van szó, mert már láttam egy 98-asban. Mire szolgálna egyébként? Hullámtörő? nagyon nem figyeltem, csak mutatták,hogy az újabbakban olyan is van.
Semmivel,bele van hegesztve,meg az összes 125-ben biztos hogy benne van.
helló nekem van 2000 ft.
ha érdekel majd akkor szolok a dt hányas évjáratú és azt nem adod el vagy alkatrészeket adsz msn cimet avyg ilyesmit
Jah és a kép...
Itt a kép és egy 10-es a kettő és hejileg Tolna megye,kakasd most igazából 1500 a posta díj ha netán kellene..
Szia!

Fordulatszám mérőhöz spirálod van?
nem a tied ez a moci pali öcsémm ?
Most festettem le, így néz ki. Nem tud valaki egy bal hátsó idomot ehhez a típushoz? köszi a választ, de még mindig nem tudom hányas a gyári fúvókája:(
Ami a csövön kifér
Keresek YAMAHA DT 80 lc2 es hez tanksapkát!
ha képet tudnál felrakni rola megköszönném
mennyibe dobnád és hol vna ez helyilegg
Sziasztok! Nem tudja valaki hogy a tankban lévő kis fémlemez mivel távolítható el? A lemezen csak egy kis lyuk van ahol a benzinkúton pont belefér a cső!:S 1996-ös 125ös, DT-R. (nem sok dt,ben van ilyen"szutyuk") köszi
Én nekem van egy fejidomom meg egy első sátvédőm csak mindkettő ezüstre van fujva de rendes fényezőő csinálta nem ilyen házi sufni tuning ám a gyári szine fekete ha érdekel...mert lelehet szedni a festéket
nincs valakinek eladó fekte jóbb és baloldali hütötakró idomja 125 r 92 évjárat meg eg y elsö sárvédö meg egy fejidom kellene csupa fekte legyen
* bocsánat ahogy yamaha450wrf írta
Hali már ahogy írtad nagyobb fúvóka kell bele(nemtom mekkora lehet a max) kipuff rendszer, kipufogó nyílást kicsit átreszelgeted és nagyobb membránt veszel bele bár egy kicsit farigcsálni kell..., nagyobb hengert veszel rá (de vigyááz hogy a főtengely meg ezek elbírják) direkt légszűrő(bár ezt nem nagyon ajánlom főleg aha poros úton járkálsz)
És ha mindez nem elég akkor jöhet a 125-ös ahogy yamahawr írta
sokminden t nem lehet vegyél nagyobat 125 öst csak az át tételt lehet fogaskerekekkel cserélni igy ersöebnek érzed de lassab lessz
És mivel lehet ezeknek a teljesítményét növelni?