Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yamaha DT 50esbe mekkora a gyári benzinfúvóka? Mekkora a max amit beletehetek? köszi.
szerintem a dobtol joban megy egy kicsivel meg jobb hangja lesz szerintem semmi baj nem lessz
neki 50es van, nincs power
amugy meg érezni lehet szerintem, hogy hol "lájtosabb", plusz van höfokmérö meg ilyenek is, nem árt odafigyelni
Van 1 Yamaha DT 80-om fúrva már volt , de 1000km-t mentem vele,
Kárdésem lenne, h a Gianelli sport dob , mennyiben fogja befolyásolni a motrom élettartamát? Gyárival elég sokat lemotoroztam,
ja és csak terepen nyomom szinte
És 1 dugószettet már leharcoltam
hát szerintem nem tezs neki jót attól fögg hoyg mennyit pörög max és mikor nyit a power mer nekem kb a 125 ös ön 9 et pörög és 5 - 5,5 amikor nem nyit a power de amikor kenem neki akkor 6-7 körül kenem neki de kkor sem 10 percnél tovébb szoval ezt arányioasan el kel oszatni vagy kitapasztalni de ha aza 8000 a maxod akkro az gáz szerintemm
Igazából az érdekelne, hogy ha 8ezren megyek vele 4-5 órát folyamatosan az árt a motornak? Vagy mondjuk 7500-on
nekem 125 dt m vaN AZÉRT MONTAM 5 EZRET NEKM 80 MEGY 5 EZRENN
oks, akkor a vételár + a 400 ft posta, szolj, hogy hova kell utalni, msn és email: csoola@freemail.hu aztán megdumáljuk!
Szia!
Ilyenem van, nem 100%-os belső fülek töröttek kívülről egy csavar van ami a képeken is látszik.3eft.
Ha ezt nekem irtad, az 50esen nincs power tudtommal.
Hát akkor ez jó lassu lesz mert 8ezres fordulattal se tud 70-et menni csak olyan 67-68 körül, a 100kilómnak vszinű köze van hozzá Városban 5-6ezren hasznalom
Azon nem múljon, kipucolom bezsírozom...
szerintem egy 5 ezres fordulat aza lényeg a power még ne nyiljon akkor nem csezsd szét néha oda kensz neki vagy huzamosabb ideig tolod nem árt neki cska ne folyamatosan szerintemmm
értem és köszi
amugy ha megveszem kipucolod kicsit? :P a képen elég gánályos volt :D
Hogy lehetne ezt így megmondani:) Amúgyis fülre, meg érzésre szokás, nem ráállni 4500-as fordulatra, hogy na akkor ezt tartom :)
2000-8000 közt, ahogy a helyzet megkívánja
sziasztok, 50-es DT-vel mennék túrázni , milyen fordulatszámon érdemes hajtani fogyasztás illetve motor kímélése szempontjából? elöre is köszi
A postával nagyon vigyázzatok! Eddig semmi rossz tapasztalatom nem volt, pedig sokat adok és kapok postán, de 2hete feladtam egy elsőbbségi ajánlott levelet,ami a mai napig nem érkezett meg és semmit sem tud róla a posta. Ha értékes dogot küldesz, akkor értékbiztosítást kell kötni (10ezernél 320Ft) mert másképp csak a feladási díj 15x-ösét kapod, ha eltűnik.
Utalva 380ft a posta.
lehet hétvégén meglesz a zsém rá és akkor majd hívlak na csőőősztök jah valaki idomokat nemtud az énfaja dt-mre? azis érdekelne:D levegőszűrő idom kéne hűtő idom meg az olajtartálynál lévő
nah jólvan úgyis szoktamarrafele járni majd akkor tedd el nekem légyszives mert nagyon fontos lenne:) csak még nincs annyi pénzem kössz:)
sajóvámoson lakok 13km miskolctól.
jólvan kellessz mindenféleképpen el ne add:D csak attól függ h mikor veszik meg a kocsimat! am ha érdekel valakit akkor nézzétek meg hasznaltauton audi 100 2.0 cd turbo 199.999ft ért :) és miskolcon belül hol laksz?
oké amugy 6000ft az elektronika,
utalok én, de ahogy olcsobb :)
30/3460371