Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az 55 már gyorsító áttétel.Ha megnézed a linkelt oldalt,akkor látod, hogy 57-es a gyári, ha dt125r-ed van.
Húúúúúú köszi
Jahh és 105 nél 8-9 et pörög
Ez milyen tyuning?
A kipufogó elején nincs az a görcs,csak simán ível a rezó felé.

Szia! Kapsz rá kisebb (vagy előre nagyobb) lánckereket. Itt keresd ki a motorod.
A különböző áttételi arányok is rajta vannak. http://www.pinkmotors.hu/-n meg is rendelheted.
Az enyém 105-öt megy a 125r pedig elvileg kivan szedve minden folytás és 3000 km-vel a generál után vagyok... eniyt tud egy dt?jahh és gyári áttétel van rajta..
Ha kisebb a lánckerék kevesebbet pörög,és talán nem fogyaszt annyit.
Nekem egy 125 motorom van és 55 fogas lánckerék van rajta. Legtöbbet aszfalton használom és így nagyon hamar gyorsul jobb lenne, ha kisebb lenne. Terepre nagyon ritkán járok vele.
Nem hiszem!
Mert tudni kellene a lánckerék belső gyűrű átmérőjét,ill. a 2 szemközti felfogató csavar furatközép távolságát.
Boltban is általában ezt szokták kérdezni.

Meg a 80-as dobfékes,125 tárcsás,más az egész agy.
120 as felmegy rá mert nekem az volt(Mitas)
Helló Chrom! Hát nem jártál jól az biztos... Várj néhány napot, esetleg hetet aztán csak lesz valami :) Mondjunk régen én is sokat motoroztam jogsi nélkül de megúsztam.
Hátra hányas a legszélesebb cross gumi újban ami még felmegy?
120-ast találtam olcsóé Mitast,de nem tudom mittévő legyek.
Vagy egyforma minden?
üdv újra! ^^
na azért írok, mert ma elkapott a rendőr... crossal (50ccm) mentem... van jogsim de nem volt nálam... meg bukó se volt..és felírta a nevem meg az anyám nevét.. lakcím. viszont nem írtam alá semmit, meg nem volt semmi ilyesmi.. na és az érdekelne h. ebből szerintetek lesz-e valami, vagy leszarják?!.. köszz
Szerintetek az 50-es vagy 80 as DT lánckereke(hátsó) rámegy a 125-ösére?
Nem akarok hülyeséget mondani,enyémet sem szedtem szét még,de haveromnak jó pár tekercs volt körben,meg a pdf-es szkennelt könyv szerint is 11db van,de melyik micsoda azt ki tudja.
Ja,meg a haveromé önindítós volt,de szerintem nem változtattak az indítós meg a nem indítós között,ill. az évek során sem.
Srácok!
segítsetek please! Yamaha DT125R 96-97 az alaplapon hány tekercs van ? mert van aki aztmondja 3 (egy a gyújtás, egy a világítás, egy, a töltés)van aki hogy csak 2 (1 a gyújtás 1 pedig a másik tekercs az van szétválasztva úgy hogy világítás és töltés) aki tudja segítsen köszönöm.
Szétszedni nem tudom nincs lehúzóm...
oksa akkor megvan csak azthittem hogy van folytats
Köszi mindenkinek a segítséget
Am majd ha kész lessz a motor mikor visszahozom a szalonbol akkor majd megírom mit csináltak rajta. (Csak még nincsen itthon )
?

38 oldalas!
Thx
Nagyon fasza 2-3 dolgot tuti megcsinálok köszi a linket!
am csak ez az 1 fájl van? ---- "2utemu_Tuning.rar"
Na itt van!
Töltögessétek,és lehet olvasni!
:)

http://data.hu/get/1460817/2ut...
Ha megtalálom dobok fel leírást a dolgokról!
Hali!
YAMAHA FZR600 eladó! Jó állapotban olcsón!
http://www.hasznaltauto.hu/2993907_yamaha_fzr_
1990