Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elkészült a prototipus
na srácok most nekem is kellene help!
szóval van ez a rézhenger amire megy a spirál "tokja" a csavaros részen, ez nekem igy ahogy látjátok a képen egy az egybe kijön
szabad neki? megnéznétek? vagy valaki járt már igy? mi a fenét csináljak? pillanatragasztoval probáltam, annyit kibirt, hogy el tudtam menni motorozni egy jot tegnap, ma meg 2 km után logott ki az egész cucc a müszerfalbol... vennem kell egy olyan müanyag fost mindenestöl (távtarto, stb)? ha igen akkor a következö kérdésem, hogy kinek van és mennyire adná olcson? :)
Nem is kell válaszolnom, már megírtad, hogy mitől dadoghat.....
A nagyobb problémát kellene megszűntetni, utána ráérsz foglalkozni a dadogással....
Amúgy én így nem járnék vele a helyedben mert mindent tönkretehet ez a mutatvány......
Cserélj tömítést, és a hengerfejet üveglapon 400-as polírpapírral húzd meg....
Az új tömítésnél használhatsz hőálló pasztát is ami legalább 300 fokig hőálló....(csak vékonyan!)
Sok sikert!
96ig gyártották asszem szoval amit irtál annál ujabb ugysincs
tipushibát nem tudok mondani, nagyon jo kis gépek, ami nekem volt az fojtva kb 75-85 körül ment, attol függ hány kilos ember ült rajta
mivel régi motorok, lehetnek rajta már a korbol eredö hibák, no meg általában fiatalok hajtják ezeket, szoval arra figyelj még hogy nehogy valami legyepált fost vegyél
nekem egyedül az elsö telo volt puha, ezt tudnám "tipushiba" néven emliteni, de valszeg csak az akkor 15 éves rugo fáradt már el
Hali!
Eladó a motorom most lett teljesen felújítva!0-es ként is aldó de akár 125ösöként is mert papirjai rendbe vannak!
jah és olyan 90-95 ös évjáratra gondoltam
cső.. mi a véleményetek, tapasztalatok a dt 80-asról? típushibák? mennyi a vége a tiéteknek?
Hellósztok tudna nekem valaki dobni pár linket hogy honnan tudnék valami normális matricát venni a Dt-mre?
dadogásnál én is a gyertyát nézném, mert ugye az nem lehet h nem elég meleg a motor ha forralja a vizet :D de majd valaki okosabb mond valamit
Karika? mitöl dadoghat ha nem a gyertya?
csola és lehet a gyertya fostol benne ? mert egyik ismerösömnek ledadogott mert szar vollt a gyertyája de viszont sztem lehet az is h a vizet nemtudja eldolgozni és azért dadog nemtudom
tippem sincsen mindenféeképpen egy uj hftömitést kap meglátom milesz vele ezután:S
a vizforralás oka lehet, a dadogást speciel nem tudom
A gyereké 85-öt eredeti méretü lánckerékkel (75 kilo)
Az a lényeg, hogy az a kis pont a dugattyu teteje felé állljon..utána kell rátenni azt az alkatrészt amibe a bovdenek vannak.Azt is úgy hogy a kontrolfurat a horonynál legyen.vigyázz mert rá lehet rakniúgy is hony kb 30 fokkal elforditod. Most van aszelep a kiindulási pozicioban(legkissebb nyilassal).A bovdenek ne keresztezzék egymást
halihó érdekelne , h ha a hengerfejtöm,itésem elment akkor lehet az az oka , hoyg forralja a vizet és ledadog?
Oksa akkor remélem nem fog szétesni
köszi szépen mindenkinek az ötleteket és a segítséget
1. lépés: leszeded a kipufogot 2.lépés lényeges a szelepet forditsad fél zárt helyzetbe a ugy hogy a kis villa és a kis furat egybe essen. (a szelep sima fele!a dugó felé zár) majd bekötöd a bowdeneket a hosszabb jobboldali jobb alura baloldali bal fölülre. ellenörizd ad rá a gyújtást még mindig ott kell hogy áljon a villa közt a kis furatot látod. amennyiben ellentétesen nyit a power az az a doború fele akar rázáródni a dugóra ugy fordits a kis tányéron amibe a bowdeneket akasztod sok sikert.
Ezé köll arra a nyomorult gátlóra, porvédő harisnya....vazze
Szerintem meg csak rá köll tekerni rongyot oszt jó' van...
Minek ide az a nagy hacacáré....
Meg olajat is?
Ammá gáz.....
Nem gond mehetsz vele nyugodtan huzamosabb ideig is amíg összegyűlik egy kis zseton gondolom az olaj sem folyik el meg amúgy sem fordított teleszkóp szal néha-néha utána tölteszazt csókolom és később ha már unod, hogy minden összeolajozódik akkor kicseréled...
menjél vele nyugodtan,
én sima motorolajat raktam bele asszem 10w40eset és azzal is faszán működik!
nyugodtan mehetsz vele.
az nem baj ha még így megyek vele? mert akk nem utánfutón kéne bevinni hanem begurulok vele, suli úgysincs
Biciglinek olcsóbb a fenntartása!Fasza KTM bringa van 180-ért!
Hali!
Most akarok venni egy dt-t és azt szeretném kérdezni h kb mennyit megy ? 50ccm-s