Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helotok valaki vett már?, nem tuggyátok mennyi 125r-be előre féktárcsa meg fékbetét?
turner:
Ez jó dolog amiről raktál képet fórumba! Engem is érdekelne:D
Yamaha DT125R-hez jó lenne,hogy a rendőrök ne szóljanak be, bár van jogsim csak nincs rendszám:D
köszönöm a tanácsokat sokat segítettetek ui( a hengertalpnál van viz...onnan kapja az egész henger a hűtést) minden jót
Csáó! Nem tudom hogy még kell-e a Yamaha DT alkatrészes ellátás de tudok 1 oldalt ahol van minden és telón meg is lehet kérdezni!

http://gerecsemotor.hu/

A motorok drágák de jók viszont az alkatrészek és a gumik jó áron vannak.
mondjuk ezt a vizbe áztatott papír megoldást nem vágom mert szétázik inkább hőállő zsírral szokták bekenni hogy ne ázzon át
Elhiszem hogy tapasztalt szerelő vagy és mindíg jó tanácsokat adsz de el lehetne fogadni hogy mindnent te sem tudsz még igen a hengertalpnál volt víz csak kár hogy nem videóztam le a nagykőrösin, hogy elhidd...
lol
vizes papírtömítés egyenest az usa-ból származik
unokatesóm volt kint pár évig melózni, ott haverkodott össze egy emberkével aki hobbi szinten 1000éves harley-kat újítgatott fel
az csinálta mindig így
ha az hülye volt akkor azt adom tovább
de a préssel kivágott papírtömítések olyan mint a hullámvasút
simsont raktam így össze, paszta nélkül, és nem szivárgott
Üdv!

Egy kérdést szeretnék feltenni nektekm én még nem olyan régóta (hajtok) egy dt80-ast 1995-ös és azt szeretném megkérdezni hogy mennyit eszik ugy általában az ilyen gépek, mert még pontosan nem mértem meg de nekem ugy 6-7liter közötti volt a fogyasztása. Vegyesen járok vele könnyű terepen és városban is kb. ugy7-8 ezres fordulaton max. Szerintetek az ilyen adat elfogadható lenne 6-7 liter vagy esetleg valami más baja lenne hogy enyit eszik?

Segítségeteket előre is köszönöm :D

Üdv Dévid
A 125R-nél sajnos a hengertalpnál is van egy nyílás a víztérben, bár elvileg valami gumidugó elzárná.
Húúúú ezért szeretek ide járni.....
Itt mindíg tanul az ember.....
Hengertalpnál víz.....
Klingerit tömítés a hengerfejhez...
Be kell áztatni a papírtömítést vízbe, és jobban igazodik....
Honnan lestétek ezt a sok marhaságot?
Faluszéli sufnyituning?
Ha ezért megharagszotok ám legyen...legalább a fórumozok szakmai hozzáértését tükrözik az ilyen példák...
A rajzlap tökéletes ! de a hengerfejhez kizárólag gyárit használj(+ha kell gyalultasd le a hengerfejet az nem árt). Amúgy a klingerit nem túl vastag? Mert ha igen akkor a vezérlésed megváltozik, mivel a felömlők+be és kiömlő feljebb kerül és a káros tered is nagyobb lesz, ezáltal romlik a teljesítmény.
papírtömítést vízbe kell kell áztatni behelyezés előtt
sokkal jobban igazodik
ha nincs nagy kurvaság a felületekben akkor paszta sem kell
Bár a 125R-nél lehet, így igazad van.
A hengertalpnál nincs hűtővíz.
tomcsie!
Még klingerit sem kell, elég kartonpapírból is.
Kipufogo tisztitására vmi házilagos modszert tud esetleg vki javasolni?
Minden megoldás érdekel :)
Szerintem ne sajnáld azt az 1500 forintot és vegyél egyet
NEkem szétázott... A kemény kartonpapírból kivágott tömítést 40km után úgy kilőtte hogy öröm volt nézni, ahogy elfolyik a hűtővizem
Sima papírtömítés elég, spirálosfüzet borítójából.....Én is abból szoktam..........
Sok sikert.....
köszi, holnap megnézem mi lehet a gond!
hello
Henger probélmám van
Ha a hengertalp tömítés helyére vágok klingeritből tömítést(a gyári alapján), és bekenem mind a 2 oldalát loctite narancs szinu motortömítővel az állná a sarat szerintetek?
Üdv mindenkinek! Keresek Yamaha dt lc2 80 motort baranyába és határkörzetébe 130 e ft ig ! Msn: foritom92@freemail.hu
sziasztok van egy 50-es dt-m 2006-os modell! szeretnék rá rakni valamilyen tuning hengerszettet! valaki segítsen légszi! ezt találtam de nem tudom h ez rá való e! http://www.2-extreme.hu/2-UeTE... előre is köszi, sziasztok!
köszönöm:)