Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Köszönöm a válaszokat, igen szeretnék venni egy dt 80ast pár hónapon belül.. még az a kérdésem lenne h árban hány Ft-ot érdemes adni egy olyan mocira, amelyiknek nincsen semmi komolyabb baja és megy rendesen?
itt az én dt-m van 2 is viheted
köszi szépen, még átgondolom, de nekem így is jó volt ahogy eddig volt
ok.köszzzzzzzz
Tuning cuccok tára szerintem elég gyér,de a google-ba beírod hogy Yamaha Dt alkatrész,és a magyar nyelvű oldalakat bekattintod az elején,elég sok oldalt találsz.
Woooooow!

Nagyon jó lett a tábla!
Elismerésem!

Akkor a kisipar beindult?
:)
remek lett!
80 LC 2-höz engem is érdekelne ha lehetséges:)
Helló.Még új vagyok itt.Azt szeretném kérdezni,hogy valaki tud e olyan magyar oldalt ajánlani,ahol DT125R cuccok között tudnék válogatni,úgy a gyári,mint a tuning cuccok között.Válaszotokat előre is köszönöm.
Faszás lett!
hali én is igy hallottam h a paszta az leég róla:SShát nemtudom de viszont ha fasza pasztát használsz akkor lehet jó fenetudja ki kell próbálni!
hát akkor valaki akinek van 50es vagy lc2 es dtje az dobhatna fel egy viszonylag jó képet a hengeren lévő számokról és betűkről. a 49ccm es részről
köszi
hello!
Hali nem akarok beleszólni de nekem aztmondták a pasztára hogy felesleges amikor én is beakartam kenni mert csak leég meg aztán a tömítésen amúgy is van valami genyó ami szétkenődik amikor meghúzod.
Hát lehet. De mitől ment el? Most generáloztad?
bocs de ha ráérsz firkálj valamit az adatlapodra
Na csá! Az a palya hogy semmi rosszat nem tudok mondani. Nekem 2-éve van egy Dt lc2, igaz full generálon esett át, na+a fényezés. Fúrás elött alattam 110-et ment,( igaz 67kg vagyok),de most 800km van benne és 5000-nél 70-el hasít(1000km után tesztelem, de csak ésszel). Szóval nagyon kafa, és ha szeretnél venni csak bátran. Amúgy tipushiba szerintem nem jellemző, mert ha jó minőségű alkatrészt használ az ember akkor gond nem lehet, és a javítása is egyszerű.
festés után tuttti
szerezz egy jó felbontású képet meg irj egy befoglaló méretet ,a többit majd utána............
szerintem tuti jók lettek!Csak nem látszik tistán hogy láthatóak-e a marrási helyek.
eladó rendszámos 350.000 ft
203911529
nagyon tuti lett
engem más formátumban érdekelne, vagyis nekem lc2-esem van ara valami más szöveg van írva a 49ccm elé, olyat is lehetne jópénzért?
azt nem tudom hogy mi van elé írva, ezért valaki akinek 50es lc2-ese van az keírhatná vagy lőhetne képet.
köszi!
Szép munka!
hali ha csinálnál egy olyat hogy 49cm3 csak ennyit. akk az mi pénz kb.
köszi a tippeket az olajpumpával kapcsolatban de inkább maradok a saját keverésnél.
figyu ha már szimit cserélsz akkor nyári olajat vegyél bele mer az sürübb mint a téli és így valamivel talán keményebb lesz..
bocs de ezek telefonos képek ezért ilyen szarok