Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én úgy tudom csak LC2-től van powerszelep
A sárvédőn levő matricából gondolom, hogy pro circuit.
Milyen rezo van rajta? Nem Giannelli és nem is DEP, ha jól látom. Lánc nélkül adod?
Őt kérdezd meg: motorkovacs(KUKAC)gmail.com Most bontott két ilyen motort.
jaja, láttam én is, hogy földik vagyunk
oksa :)
Sziasztok!

Dt125 LC-hez keresek power szelep vezérlő elektronikát.Valaki tudna nekem ebben segiteni?
hali. külön a hátsó dobot nem adod el? kipuffogó dobra gondoltam..
Vettem egy Suzuki Dr 600 as baszást, holnap teszek fel róla képeket
egyik szelep beszakadt,dugó megrepedt, hengerfej is kapott...
új kramanc a garázsba
Most lehet hogy káprázik a szemme de egy KTM felirat vana deklin?
Nézem a képeket, mondom ez tuti nem 89-es! Önindítóval, szép fényezéssel, tuningkipuffal... Haveromnak is pont ugyanilyen dt-je van.
K4 láttam hogy erzsébeti vagy te is ha majd van kedved és lement az érettségi szezon (jún. 15-16) akkor mehetnénk moccozni.
Én is bekentem hőálló pasztával de nekm szerelő mondta hogy felesleges mert kiég...
Amugy nem vagy felvéve nekem msn-re szerintem keversz valakivel...
rosszul irtam 1998-as hobbi célra
eladó
250.000 ft 1989-es
20 3911529
köszi, ezt egyrészt ismerem, másrészt nem ez lett volna a fö kérdés, amugy az egyik oldala fém, a másik müanyag, megprobálom még azt amit irtam, de szerintem ujat kellene venni mert nem fogja birni a strapát
ez hatalmas
hmm, nem tudom, apáméknál van valami komolyabb cucc, a Ford Fiestára ragasztotta a müanyag díszcsíkot vele, azt mondta hogy mindent megfog, lehet megkérem hogy tarháljon nekem egy keveset
A pillanatragasztónak a nevében is benne van,hogy csak 1 pillanatig ragasztja meg . Szerintem a kétkomponensű ragasztók (uverapid, eporapid) jók lehetnek erre. Nem tudom, most milyet lehet kapni.
na srácok itt van egy pár kép a full generálos dt-ről. a matricákat én csináltam rá. a motorban új minden, kicsit dinamikusabb, jobban húz, mélyebb a hangja...
hát nem tudom, mit kell csinálni, pillanatragaszto szart se fogott meg, és mivel az eleje mozog a legtöbbet, valami erös kellene oda
:P
Nem nagyon kellene annak kijönnie,mert ha belegondolsz minek van rajta a menet,meg a bowden végén a "meneteskupak",amivel ráhúzatod.

Le kellene csavarni a réz dolgot,aztán valami ragasztóval vissza a helyére,vagy + a helyén körbe (gondolom alu) pontozóval/csavarhúzóval megütögetni, annyit deformálódik az alu hogy aztán beleszorítja a rezet pl.,de ezt csak akkor ha beletetted a réz cuccot!
100 fokon hosszu távon mekkora probléma lehet?
Dark:
-Az a genyó ami szétkenődik, az ugyanolyan paszta, amivel be lehet kenni a hengerfejtömítést.....
Kérdés:- mi van, ha a tömítésen nincs "genyó"?
- hogy égne le a paszta, ha 300 C-fokig hőálló, és a
vízhűtéses motor, 90 C-fokon üzemel?
Gondolkozz kérlek, mielőtt hozzászólsz.....bár ezt tőled msn-en tapasztaltam már......
még mindig kellene segitség! HELP ME!
annak a rézszinü fosnak ki szabad jönnie? mivel lehet visszafogatni a helyére?