Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én gázlámpával szoktam. A gyapotra meg sztem más mód nincs ki kell cserélni.
Hellosztok.
Látom pont a kipufogokról tárgyaltok.Namár most nekm is a kipuffal van gondom,ugyanis nekem átt van alakítva a gyári kipuff (sokkal hangossabb és jobb mint a gyári de azért nem ilyan jo mint a sport kipuff). Na az a kérdésem hogy ti hogyan szoktátok kiégetni a kipuffot vagyis mivel? Mert én marha nem tom mért hírtelen felindulásból gázolajjal akartam kiégetni csak azzal az volt a gond hogy a gyapot beszívta és mikor megyek a motorral a kipuff bemelegszik és ugy föstöl mint állat . Aki tud erre a problémára megoldást azt szívesen várom,ja meg arra hogy ti mivel szoktátok kiégetni mert én benzinnel próbáltam most ki de még mindig okádja a füstöt.
Hello
Nekem is van kipuffal egy pár kérdésem. Ha a dob hosszabb...akkor elvileg halkabb lesz a gép nem? És az üveggyapotot bele izombol kell beletömni...vagy csak szépen lazán? Melyiktől lesz halkabb a moci?
ok köszi, de mivel fogattad fel? a dobot? ja és csak simán beledugtad a műanyagcsövet a dobba és az összekötőcsőre ráhíztad vagy? hogy ... ? de valahogy biztos mge lehet oldani, hogy stabilan álljon
Az egyik kérdésre tudom a választ: nem fog üvölteni, sőt alig lesz hangosabb. Az enyémen egy régebbi Giannelli van.Én levágtam a régi dobról a csövet és egy gumicsővel kötöttem össze. Hegeszteni nem tudom,hogy hogy lehetne, mert az egyik vas, a másik alu.
sziasztok! segítséget szeretnék tőletek kérni... egy sportkipufogó vételén gondolkozom, de nem tudom hogy megéri-e vagy hogy mélyebb lesz e a hangja, hangosabb lesz e, nem fog e üvölteni... ja és hogyha netalántán megrendelném akkor a régi dobot le kell vágni és az újat hegeszteni szokták? vagy van rá vmi módszer..? nem vagyok nagyon jártas ebben a témában de segítségeteket előre is megköszönném! http://shop.unas.hu/shop_art.p... http://shop.unas.hu/shop_artde... én ezt néztem ki vagy ezt: http://shop.unas.hu/shop_artde... ja és például az aprilia mx 125-ös kipuffja rámenne? mert az se néz ki rosszul köszi a segítséget
üdv: dani
hello.eladó DT125r,90-es 2010-ig müszaki,most lett furatva azota 500KM-t mentem vele.uj indexek,a gumik jók.kom.-eszt. megyébe.irány ár 200E ft.- ha valakit érdekelne irjon.
Egy helyen azt olvastam, hogy a 80-as vizes blokk belemegy.Pontosabban azzal a szöveggel árulták, hogy jelenleg 80-as blokkal, de adja hozzá az eredeti 50-es blokkot is. Amúgy mi az, ami miatt cserélni akarod? Felújítani nem lehet?
Hello! Bocs h bezavarok a témába de fontos lenne nekem h dt-50-esbe valaki tudna nekem szerezni egy blokkot? vagy valami mást amit belelehetne erőszalolni, fontos lenne mert imádom a gépem csak a blokkja kezd behalni és én még szeretném gyilkolni a gépem 1-2 évet:) pls valaki segitsen :)
öö most én is gondolkodom, mert sártol nem véd ugyse, max arra jo h van rajta
ha addig van rá vevöd akkor add el nyugodtan, én meg kereslek ha kell oks?
és neked is köszi Koyo, bár azért szar h igy jártál, az én felnim is kapott az élettöl mire hozzám került a motor :(
Csao, sikerült lecserélnem a dt-t; néhány kép az uj vasról...
Sportmotor.hu/képek/SM/XT125X
nyugi én csütörtökön kaptam defektet és még nem sikerült elvinni leszedetni a gumi majd talán hétfőn, úgyhogy sajnos ezen a hétvégén nem tudok motorozni
Még aktuális?
Pont akartalak keresni ez ügyben....
kis hőértékű volt a gyertya?
kicsit nehezen indult ma a dt-m , kivettem a gyertyát és elég érdekes
Beni1618 ez egy 3 miliós motorral is megtörténik nem kell hiztizni....
Szerintem még postakölcséggel sem drága érte...
Basszátok meg ma meg defektet kaptam!
Már nem tudom mi történhet még ezzel a mocival!
Csoola!
Pálya a tiéd a tárcsavédővel kapcsolatban!
Nekem sikerült kiszakítanom a szelepnél a belsőt,meg hazafelé a külső is megroggyant!
:S

Semmi probléma,majd lesz megint valahol,nyugodtan vedd meg!
:)
elado
360.000-e
adok hozzá.:gyári kerekek,sárvédő ,láncvédő, tárcsavédő
Dzsony!
Ok,nem a közelben laksz!
:P
Mondom neki,ha kell,írok!
Basszus akkor mégse?
Ezzel valami gond van.
Vajon hova lett a kép?
Szervusztok!
Már régen volt szó a láncvezetőről, most eszembe jutott, hogy megosztom Veletek a művemet.