Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor szerintem marad igy ahogy van igy is elég jól húz. És nem tudjátok h mért nem akar nyitni? Elektronika baja lenne?
nem lenne annyira jó ha szétvágnád és kibeleznéd
ha kikötöd a powert alacsony fordulaton fulladni fog ,aztán majd hirtelen fog megindulni magasabb fordulaton!
jobban szerintem nem fog menni , max csak azért mert nem fokozatosan fog nyitni , és ugy érzed hogy jobban megy...
Na ezt miért csinálja?
http://sportmotor.hu/motoros_v...
köszönöm a válaszokat.
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy milyen lenne akkor a DT ha a powert fixre kiakasztanám? Fogyasztásom nőne-e? ugyanugy indulna -e? Kis és nagy fordulatom milyen lenne? Most nem müködik folyamatosan ugyan ugy húz de kipörög rendesen! Gyujtást ráadom a tesztet megcsinálja beálítva jól van de mégsem nyit! Mi lehet a gond? Valami elektronika? olyan a power motorom mint a képen. Meg még egy valami nagyon halk a kipufogóm szinte hangja sincs arra gondoltam hogy szétvágom a kipufogót és kibelezem az egészet majd összehegesztem. Ugy milyen lenne? köszi a válaszokat!
Koyo! Segíts ki,mert nem tudom mi az az Akimba. Taiwani dugó lenne? Mert nekem a Pinknél nem mondtak márkát, csak,hogy taiwani. Már többen mondták,hogy bele lehet rakni, csak kevesebbet bír. Alszom rá egyett...holnap már rendelnem kell, hogy hétvégén röffenjen a gép.
köszi az elsö kép bal oldalán találhato menetes részre gondoltam, na az jött ki a müanyagbol, de sztem most fogja rendesen mert bepillanatragasztoztam xD
majd visszahelyezem a spirált csak most nem kell és tanulni kellett meg kondi meg ilyenek és nem volt idom, aztán meglátjuk, sztem ha jol ráhuzom a végeket nem lesz baja :)
köszi szépen a segitséget!
Helló!
Itt vannak a képek.
A 2 az. Ebben van egy fogaskoszorú és a függőleges csiga kerék.
Valószínű, hogy Neked ezekkel nincs baj, Az a menetes sárgaréz betét amiről a letekeredik azt egy sift fogja, amit elég nehéz kipiszkálni, én pl kifúrtam. Minden jót.
olyan tömítés kell ami kingelit lap 1-1.5mm és a hengerfuratnál van egy fém karika ráhajtva
ezek 2-3 összerakást is bírnak
utánna meg kicsit megcsiszolni és jöhet a szélvédőragasztó
ami fém lapos az semmit sem ér, tapasztalatom szerint
Ha jó tömítést akarsz, akkor kizárólag Yamaha márkakereskedésnél vedd meg vázszám alapján(5-6000Ft a gyári). Amúgy nyugi nincs gátszakadásod, csak sikoltasd le a hengerfejet + a hengertömböt esztergályossal, mert szeret vetemedni. (3-4000Ft).
Olilaci!

Az Akimbát nézted te is?
Én is nézegettem a duókat,enyémben is el kellene már egy új,de én idővel arra az elhatározásra jutottam,hogy elegem van az olcsó gagyikból,ergo hamar szétmennek.

Ahogy szétnéztem a kínálaton,még a Meteor márkájú talán ami elmenne.Ez valami olasz gyártmányú,de a hivatalos oldalán nézve csak másodosztályúnak minősítik. :S

Én a Moped91 oldalán találkoztam ha jól emlékszem,9900ft-ért,de közvetlenül onnan nem lehet rendelni,csak olyan boltosokon keresztül,akik ezektől rendelnek.

Vagy taborituning.hu,ők tudnak több fajtát is adni,árat nem tudok.
Trabant vagy wartburg spirál! Volt már fórum ez téma, bontóból kávéért kapsz. Asszem vmelyik végét kell átalakítani, de nem tudom pontosan, nagyon rég volt már ez itt téma.
Szia!
Igen van.
szaboadam125@citromail.hu
Vegyél fel nyugodtan, azt írj rám.
Hali!
Hol tudnák tükröket találni 125-ös dthez?Kösszi a segítséget
ma összetalálkoztam az ex 80asommal
gyerek hajtja rendesen augusztusban volt a csere de már majd 8 ezret beletekert
ahogy néztem nem kíméli kicsit sem.....
megnyugodtam jól raktam össze
pedig fostam hogy kimegy a hengerfejtömítés mert nálam is be-be fújt a vízbe, aztán szélvédőragasztóval bekentem a régi kingelit tömítését és úgy lett összerakva
mondjuk aki szét akarja szedni tuti anyázik egy darabig majd........
prox dugó van benne gondolom még egy tizest viszi még minimum...
aztán megbeszéltük mindenki elégedett a cserével és boldogok voltunk
Haliho!

Hol kaphatok NORMÁLIS hengerfejtömítést Dt80 LC2-höz? Amikor összerakattam, vmi taiwani tömitéskészletet vettem, abban volt hft., de fogy a vizem, és ha leveszem a hütösapkát, akkor ott is jön ki egy kis kipufogógáz.
Remélem csak a tömités "ment el borért", és nem gátszakadásos a henger.
A segitségeteket elöre is köszönöm!
Slim!
Van msn-ed?
1-2 dolgot jó lenne ha tudatnál velem mert picit foggalmatlan vaok!:D
Előre is kössz!
Nincs ráírva semmi. Én nemrég vettem a motort. Állítólag felújítás óta kb 6ezret mentek addig vele. Mi kb 900Km-nél járunk. A Taiwani dugóról kinek van tapasztalata? A Pro-x árának csak kb negyedéért adják a Pinknél.
A kipufogó viszont sajnos már üres volt :-(
köszi! megnézem mennyibe kerül, remélem akkor nem kell venni és meg tudom csinálni :D esetleg azt a jeladot megmutatnád h melyik? ha van MSN akkor este felvennélek, van service manualom benne van kb minden robbantva
Helló!
A simsoné nem jó, vékony a sporál!
A kispolákénak meg a csavarja nagy!
Marad a gyári.
köszi!

Apcy! A jelado az egész fekete cucc vagy abban van vagy mi? Na mindegy, sztem minden megvan, müködött az ora mikor visszadugtam...
Csoola itt egy link majdnem van minden dt-hez!
Jha és spirál is van itt!
http://www.biker-world.hu/
Helló!
Még nem tudom, de kb 5 centivel rövidebb, ha kipróbálzam írok.
A jeladó, ami a kerék forgását elfogdítja 90 fokkal és fogadja a bowdwnt. Van benn egy csiga hajtás. Sajna képet nem tudok csinálni, nincs itthon a gépem.
Olilaci!

Ez milyen fajta dugó volt?