Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

légyszi azt mond meg, h azt a pogácsát hova tetted, a rugo fölé? vagy rögtön a csavar alá ami lezárja? bocs lehet h hülyeség de nem tudom, viszont érdekelne, mert akkor felkeményitem a központit is aztán esztergáltatok bele valamit
Jaja, 125R. Bocs, de néha elfelejtem,hogy több tipus van.
a tied 125R? mert az enyém lc2 es kicsit más
480ml kell bele, szerintem többet nem szabad rakni, mert szétnyomja valahol(leginkább a szimmeringnél). Viszont ha kemény, akkor kiengedni szabad.
Ha többet öntessz bele az nem jó?
Ja, meg Repsol 15w-s olajat is nyomtam bele. A kettő együtt már igen csak ér valamit.
A rugó felett gyárilag vékony falú cső(a képen 3-as) van, ami kb 12-15cm.
gyárilag a rugó fölött van valami a fém dugó elött
mert nekem kb25 mm -s csö darab volt ott én meg kicseréltem kb 35 mm-s re, de igy is nagyon puha uj rugó kéne, vagy inkább uj motor
Azoknak mondom, akik puhának találják az első telót, hogy 15mm-es pogácsát raktam bele, de még így sem lett sokkal keményebb. Nyugodtan mehet bele a 20-as.
Ezen kár vitatkozni,minden motor annyit ér, amennyiért el lehet adni...Lehet néhányan sokalják az árat,de ha nincs érdeklődő/vevő azt úgy is látni fogja és úgy is lejjebb viszi! Én pl.: 150 ért adtam el a 80ast,holott 1esek szerint annyit nem ért...Indokként úgy gondolták,annyiért 25öst lehet venni!
Szerintem meg ne más mondja meg h ki mennyiért akarja eladni a mociját!vdavidzol beni993 csak sokalta!De hidd el biztos nem fogja mindenki sokalni érte!
Figyelj 2005ös motor.Aneten láttam 2003mast 650ér na az mi?rendszám nélkül 375ér látam 2003mast
Régebben már írtam, hogy a motoromon rossz a fordulatszámmérő. Voltak akik elektronikacserét javasoltak, stb. Ma levettem a műszerfalat a motoromról (kb 10 percig volt leszedve). Amikor visszatettem előjött egy menü, amiben 4 szoftver közül lehetett választani: 12 "valami", 6 "valami", 12 Endro, 6 Endro. Eddig azt hiszem a legelső volt, de most a 6 endro-t választottam, így most a sebbességmérő is pontosabb lett és a fordulatszámláló is jól mér! 50-es a motorom.
Szerintem elég drágán, adod, főleg rendszám nélkül.
sztem ö nem azért irta mert érdekli, csak a fogalomzavar miatt, az irányárbol lehet alkudni, a fix árbol nem, te meg egybe irtad :)
szal fix ár :)
Az ár fix enél lejeb nemm megyek.Nem sajna nem az de rendszámoztatható
ez rendszám nélküli ha jol tudom, már néztem
most irány ár vagy fix ár?

rendszámos legalább?
Most ettöl a hirtől nem fogok tudni aludni az este...
SZiasztok!Eladó egy 2005. 9.havi yamaha dt 125ös.A motor kitűnő álípotban eddig semmi bja sem volt!Holnap viszem olajcserére 80%os gumik de adok hozá + 2db brdisestone cross gumit is.Irányár:450 000 ft az ár fix!Sürgös lenne mivel versenyezni szeretnék!Amotor motorex lánckenőt kapott,motorex cross olajat!
a kép newm adja vissza de mélyebb
nem gondoltam volna hogy valamikor is sikerülhet behorpasztanom a rezómat, mert sokkal maszívabb mint az ujabb gépeken, de mégis sikerült
és azt se tudom mikor történt
Hellotok!olyan gondom van h nem tom beíndítani a dt-m.Pedig szikra van és jó helyen adja le benzint kap és levegót is ja és kondi is van benne,és mégse megy.nem tudna vki segíteni.köszi hellotok
Én a helyedbe nem raknék rá vagy legalábbis a gyárit nem mert megolvad a műanyag a sok fékezéstől...
Nekem ilyen akkor volt amikor kiolvadt a dugattyú teteje... Az volt hogy egyzser csak megállt hazatoltam kitekertem a gyertyát és egy szemcse volt beragadva a középső elektróda és a testelektróda közé (slusszos lett) kikapartam akkor egy kis idő múlva megint slusszos lett, utána egy darabig semmi már csak az volt amikor megállt kajak elment a kopressszió és kivolt olvadva a teteje a dugattyúnak