Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eladó
a gyári kerekeket is adom hozzá
20 3911529
Szia!

A bal oldalon lévő gépnek a hátsó sárvédő része megvan még?
Lámpával együtt? Mert látom nem a gyári van rajta, és ezek a rövidek nagyon bejönnek.
igen csak egy van sajna....ha nem ír, megkereslek!
oks, bár csak most nézem h csak az egyiken van.. na akkor ha megmarad, akkor 3ért postával együtt elvinném :)
Neki ígértem elsőnek, ha nem kell akkor a tiéd!
Szia!
Nincs msn-em, ha a srácnak nem kell aki kereste, megbeszéljük....
engem érdekel a tárcsavédö, 3000böl ki lehet hozni postával?
Igen emlékszem...
Ez az elöl-hátul tárcsásra való...(neked nem LCII-van?).
Idomjaim is csak feketék vannak...ez a kettő van bontva!
Heló! Van egy dugóm DT 80LC2 93" 0 kilómétert ment csak bele lett próbálva de nem jó méret elnéztem .
Még gyári méret 49mm-es
Akit érdekel Új ára 15 ropogós volt most 8ért oda adom ha érdekel valakit. lovasn@hotmail.com
akkor fogalmam sincs
Kérdezném még, hogy szerintetek mennyit ér egy 2006-os dt50r, gyönyörű, szinte hibátlan állapotba, 5700 km-el, leszervizeltetve, új gumikkal?
DT50R
kkovacs!

Ez tárcsavédőre vonatkozik,vagy idomokra?
Én vettem anno tőled a 80-asét,ami nem ment fel a 125r-re.
dzsony69!

Helyileg hol lenne a sárvédő?
milyen motornál...?
Miből áll egy folytáskivétel? Hol vannak a folytások és miket kell cserélni, módosítani?
ha tárcsavédö, akkor vevö vagyok rá én is
ha meg tudjuk dumálni vegyél fel légyszi msn-re, adatlapon az elérhetöségem
Szia!

Fekete van 2500ft.
Igen csináltattam, de ha találsz 36mm külső átmérőjű vastag falú csövet, akkor abból is lehet vágni.
áhá, értem, köszi
te is csináltattad esztergályossal?
üdv . áhhh sajna már megrendeltem mástól , azthittem nemvagy már itt a fórumon pont ma reggel rendeltem meg 18 ért
Szia! Igen, közvetlen a csavar alá, a cső tetejére. Nem volt nehéz berakni, szerintem a 20mm-est is bele tudom nyomni. A menetre kell nagyon vigyázni!
sia van komplett 15ezerft akét tengely fogaskerekekel meg villákal
szimeringet szétnyomja, viszkozitással meg ilyenekkel lehet trükközni amit leirt (ennyit tudok, ha mást nem is:P)