Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi szépen
köszi, igyekszünk
hello
Dt 125 r-hez ti honnan szereztek tömítéskészletet? Leginkább a hengerfej illetve talp tömítés érdkelne.
zsír képek lettek, jól külditek!
Sziasztok! Ha valaki tud eladó Dt-t 2000-res évjárattól felfelé papírok nélkül, Győr környékén az dobhatna egy üzit!

kistenkes@citromail.hu

Köszönet!
jó azért Ő se ment ugy mint én ,
sziasztok tudtok olcson dt125-höz hátsó külsöt ólcsón? ujban max 10ezerig ill jóállapotú használtat enduró mintával. pesten 16-ker ben lakom kösszi
akkor én még csajnak is rossz vagyok, mert eléggé bénázok homokban :( de azért gyakorolok :)
ja télleg, a tréninges kisvideot feltettem :D
dzsony69

Ok,mondom neki!
ma olyat láttam

láttam egy csajt 125-ös dt vel , ahoz képest hogy enduro gumi volt rajta és igen mély volt a homok élég szépen jött ment
drotkefével megpucolod és mehet vissza, ha 1 motorozás után megint annyira szaros lesz akkor lehet gond
az nme túl jó
Nekem is olyan volt 1 év után.....lehet málik a dugó, vagy a gyűrűk :)
http://www.mtv.hu/videotar/?id...
Egyébként asszem ebben a részben van róla szó.
Alighanem felforr a folyadék. Ma is direkt próbálgattam, mire nagysokára előjött a bibi. Mondanom sem kell, h a fékbetét szinte izzott, nem is mertem ujjal hozzáérni. Amin meglepődtem, h az egész féken sistergett a víz. Szóval a fékmunkahengeren is. Belekukucskáltam az olajtartályba, kicsit barnás a színe a folyadéknak, anno Dot4-es Boch volt töltve bele. Lehet, h tényleg nedvességhez jutott. Érettségi után lecserélem, meg olajat is illenék már cserélnem.
Ezüstre van fújva! hát én kb 1500-ra gondoltam
dzsony69!

Egyelőre a sárvédő érdekelné,fejidomot még nem törte össze!:P
Mennyire gondolsz árban?

Amúgy ezüst színű,vagy fehér,csak a képről nem vehető ki!
voltunk unokaöcsivel motorozgatni tegnap, hát nemtom, lehet a 8as miatt a kerékben de most is fura utcán... faszom ki van ezekkel az ocska felnikkel
tegnap eldöltem két siraton is :P a gumim sztem semmit nem fog a homokban, krosszgummával biztos nem menne ugy összevissza és jobban meg lehetne fogni
mindenesetre elvoltunk, majd lehet felteszem a videokat amin kanyarodni tanulok :)
Üdv. Érdeklődnék Dt 80 lc2 -höz kellene komplett váltó a két tengely csoportkerekekkel meg a 3 db léptetővillája , ezeket menyiért adnád ha van ?:D
Nekem van egy plussz első sárvédőm ha érdekel még egy fejidomom is:D!Az az a sárvédő amit a képen látsz és a fejidom is a sárvédőn annyi hiba van hogy kb egy fél centis hejen lepattant a festék de lelehet polirozni a festéket róla sztem a gyári szina fekete azt után már ojanra fujod amienre akarod...
tárcsavédő engem is érdekelne, mindegy h kopott, csak ne legyen törve! jot tenne a fékbetétnek sztem...
Van valakinek elfekvő 125R tárcsavédő bármilyen színben reális áron?

Meg haverom érdeklődik 125R elsősárvédő+jobb+bal tankidom után,neki fehérben kellene.