Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok de nekem nem ugy tunt mikor irtad h "nezd mar meg hol lakik" h "megvedenel". s az a felvideki duma az ott van s nem itt marosvasarhelyen majdnem anyi magyar van mind roman. na de mind1
Sziasztok
Cserélek 90%-os Pirelli terepgumikat (18, 21) városi gumikra vagy pénzre.
doczy! Ez az utolsó off-om itt ebben a témában. Ha felfogtad volna amiket írtam, nem dumálnál hülyeséget. NEM lenéztelek, hanem megvédtelek! Úgy látszik, a szövegértelmezés nem az erősséged. Én arra céloztam,hogy mivel nem az anyaországban élsz és nem tudod a magyar nevét egy alkatrésznek, ezért ne bántsanak téged! Felfogod végre? Olvasd már el még egyszer amiket írtam.
A másik: hallottál már a felvidéki/ délvidéki magyarverésekről? Hallottál Malina Hedvigről, akit azért vertek meg,mert magyarul telefonált?Tudom, nem romániában történt, de úgy tudom ott sem rózsás a helyzete a magyar kissebbségnek. A többiektől elnézést kérek,hogy a DT fórumot ilyennel szemetelem tele, de nagyon szarul esett, hogy akinek a védelmére kelek, az támad le olyan vadparaszt módon.
http://www.sportmotor.hu/motor... srácok kommentárokat írjatok légyszi... előre is köszi ja és nemsokára lesz új videó összehasonlító vidi felújítás előtt és után...
Hi. Köszi szépen a segítséget.. Akkor ami a teló belsejében van egy nagy sokfejü csavar azt kellene lefogni, és az alján kitekerni az imbuszt, értem..(mert tekertem én az alján az imbuszt, de az csak egy helyben forgott..) én is erre gondoltam, de nemvolt annyi gógyi hogy milyen kulcsal vagy mivel tudnám majd lefogni olyan bennt azt a csavart... Mégegyszrer Thx. Hi.
Hali!
Köszi szépen a válaszodat!A láncról meg ne is beszéljünk nem rég vettem 1-et de már meg is nyúlodt!pf
Szia ini.....
Bocs, hogy hozzászólok, de attól hogy valaki motorozik, még nem
feltétlenül kell tudnia, hogy hogy épül fel egy motor szerkezetileg....
Azért van a fórum hogy mindeki feltehesse a kérdését......
Aki nem akar, az nem válaszol rá, aki meg akar az igen....
Egy kis bütykölés otthon mindekinek jól esik....
Az meg hogy ki milyen nemzetű állampolgár szerintem tök mindegy......
Világszerte vannak bunkók, és normális emberek....
Nem faji hozzátartozás megítélése a fórumozók többségének
a "feladata", hanem hogy segítsünk a másikon....
Aki nem úgy kérdez, azt szűrje ki mindenki maga, és ne válaszoljon a kérdésre....csak a fórum jellegét, és saját magát degradálja le.
Ezt Én is ITT tanultam meg....
Babodi motoros kolléga nézegetsz még ide fel? érdeklődnék!
gyenge lesz ám töle nagyon majd, meglátod ;) de amugy www.nagyvas.hu itt találsz rá tudsz keresni a motorra... én D.I.D. erösitettet vettem multkor láncban, inkább O gyürüs kellett volna az megéri, föleg ha kicsit megy az ember terepezni akkor nagyon
JT lánckerekeket vettem, abbol van pár méret, 57es kell hátra, neked meg 17es elöre
nekem 14es van, lassu de jol gyorsul :)
Vagy talán hátulra kéne kisebbet vennem?
Hali!
Minden fajta lánckereket leht rakni dt-re?(Ez hülye kérdés gondolom nem)
Ti honnan szoktatok rendelni mert nekem egy nagyobb lánckerék kéne mert most 16 fog van rajt!
Válaszotokat előre is kössz!
nah srácok néztem másik dt-n a rugó miatt nem húz vissza a kuplung de most hogy néztem nekem az egész rudazat nehezen mozog. nemtudja vki hogy miért?
ok olilaci igaz h mondtam 1 jopar nem tul szep dolgot de mikor jon nekem valaki h hol lakok akko nemtom h mit jartatja a szajat mikor meg nem volt is s nem is tudja h mi a helyzet. aszondod h kitudja meg se szolalahat magyarul ha h szolaljak meg te nemtudom mitol vagy inkabb magyar mint en attol h magyarorszagon elsz? na mind1 ha olyasmit irtam amit nem kelet volna akko bocs de nemtudom h mi a bajod azzal h hol lakom
az igaz hogy nem tud mindenki mindent egyből
de ha már motorozik legyen tisztába pár dologgal
ha meg szerelni akar akkor meg végképp kellene beszerezni alaptudást
ehhez sok mindent kell olvasni, nézelődni, kérdezgetni
ha meg totál béna vigye szervízbe, attól még nem nézi le senki
van ismerősöm aki egy olajcseréhez nem kezd hozzá, mert se ideje se ambíciója nincs hozzá, de az nem is kérdez semmi hülyeséget.

pl amikor vettem a dt-m végiglapozgattam ez és az indexes fórumot is......
ha mindenki ezt tenné nem lenne 1 kérdés 5000 feltéve
pl mennyi olaj kell a blokkba, milyen olaj, power tuning, lánckerekek, kipufogó tuning stb......
Ha ez nekem szólt, akkor olvasd el mégegyszer amiket írtam! Én segítettem, erre nekem esett ez a b@rom ilyen stílusban.
srácok segítsen már vki miért nem húz vissza a kuplung:(
Gyerekek segítsünk egymásnak, ha tudunk és ne itt basztassuk egymást! Nem mindenki úgy született, hogy egyből tudja, mit hogy hívnak a motorján. Sőt vannak akiknek az i vagy j számról sincs tudomásuk! Illetve a forgó vektorokat sem ismerik. Legyünk már egy kicsit toleránsabbak!
Helló!
Nekem elsőre seprűnyél vált be. Van a teló alján egy imbusz, amit ha sikerül kitekerni, akkor szét tudod húzni. Ha a seprűnyél derogál, akkor 24 mm kulcsnyílású csavarfej is megfogja és ellent tudsz tartani az imbusznak.
Olilaci!
Hát valami keleti,én meg nem mondom hogy Tajvani,vagy Indiai-e.
:S
Google-ban sem nagyon találtam semmit róla,de beleásom megint majd magam,és megmondom hol találkoztam vele,kinek a webshopjában!
Igen. Van más jellem is. Amíg nem jártatok errefele addig nem kell fikázni senkit . Én jártam már Magyarországon párszor, ismerek ott jópár embert akiket nem kell dicsérni (tisztelet a kivételnek!).
Egy hülye miatt nem fogok minden elszakított "testvérünkre" másként gondolni, de abban amit írsz sok igazság van. Én is ismerek jó néhány áttelepültet. Hát eltaposnak minket az biztos.
De hogy ne csak off-oljak. Holnap jön a dugóm a futárral. Taiwanit vette, mivel jelenleg erre van keret. Majd írok,hogy mi a tapasztalat vele.
ne tedd........
gátlástalan, törtető,érdekember mind
legalábbis akik idejöttek
sajnos elég sokat ismerek.......
kintieket nem ismerek egyet sem azok között lehet van más jellem is
Én nagyon sajnálom az elszakított részen élőket,mert mindíg azt hallom,hogy a magyarságukért bántják őket. Ezért is keltem a védelmére. Nade hogy én ezért büdöspofájú legyek? Ráadásul írtam is, hogy hol van a csavar, szal nem értem,miért ugrott nekem.
segitseget azt ertekelem de ha valaki teszi itt a kemeny mikor en megkerdeztem valamit s jon h hol lakok s ienek akko nemtom h ki kezte... ugyh ha valaki segit akkor azt koszonom de ha bolcskodik kapja be...en egyszeruen megkerdeztem valamit most mi a lo... van?