Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az fasza, nem olcso, mondjuk tényleg még esztétikailag is nagyon ott van, meg illik a motorhoz
csak úgy érdeklődésképpen, mennyiért adod ezt a szépséget?
Nem a szelepBEN van a fojtás, hanem a szelepPEL szokták fojtani. Az 50-est nem ismerem, de szerintem nincs benne. Különben ha neked ilyen motorod van, akkor pillants rá a hengerre és meglátod.
Igaz hogy a dt-k ben a power szelepben van a fojtás? Egy 2006-os DT50R ben is van power szelep?
Am mennyiért szeretnéd eladni?
Köszi válaszodat!
Helló!
Rég láttalak. Kérdésem, hogy van e powerre fedeled, mert valahol elhagytam az enyémet. 93 DT 124r mocira kéne.
Köszi!
a hátsó telónál a himbákat vagyis a tengelyeket zsírozd meg és bekussol
az SM kerekeket külön nemszivesen adom külön mert drága lenne nekem 120.000-e be van , bátyám csinálta és jol sikerült
Hali!
Ma elkezdett nyikorogni a mocim a hátsó lengés csillapizónal sztetek mitcsináljak vele?
Eladó a képeken látható vadonat új karcmentes gerincvédős BOBLBEE motoros hátizsák.

A táska eredeti svéd gyártmány!

Felhasználható számtalan dologra:
- motorozáshoz
- téli-nyári extrém sportokhoz
- laptop táskának, stb.

Az index is tesztelte: http://index.hu/tech/hardver/t...

még nem használtam...minden papírjával együtt eladó

jóval a bolti ár alatt!

ha érdekel a profilomba van az e-mailem...
Üdv motorosok!

Szeretném a segítségeteket kérni olyan ügyben, hogy letört nekem a ball visszapillantó a felfogatással eggyütt, és már többször is megragasztottam de nem állt meg :D és hogy lehet-e erre ilyen új felfogatót rendelni vagy bontott valakinél kéne érdeklődni. ha valaki tudna esetleg ilyen ügyben segíteni az kérem jellezze. (de holnap ugy is rakok fel képet hogy jobban lehessen érteni mit szeretnék kérni.

Üdv: M. Dávid
1500! plussz a posta vagy eljössz érte nekem mind1.....
Koyo! Tolna megye kakasd, szekszárd melett...
Hali!

80-as LC2-höz keresek idomszettet (hütö, és ülés alatti idomok), és müszerfalat. Ha valakinek van eladó jelezze pls!
köszi
Basszus azért köszi
Ismerem a DT-ket...múlthéten adtam el 2db még színben is olyant mint a tiéd...most már értem mire gondoltál...a lámpa egyébként egyforma, de akkor neked a felső sárvédő is kellene.
Egyben 5eft a toldat+a felső sárvédő.
Igen!
Azt értem csak más a kettő kialakítása.
Bekarikáztam a képen.
Mert nekem a hátsó farok idom úgy van kialakítva ,h a lámpának benne a helye. A másikon meg egybe van és alatta helyezkedik el.
Azért kéne nekem a sárvédő és a farok idom is.
Az LCII lámpája ugyan az , hátulról két csavar fogja fel.
Igen a toldatra, de a 125ös hátsó lápája megegyezik a 80-al?
Mert 80ba a bele van építve gyárilag a farok idomba.
Csek egy db első és egy db hátsó ép...
Az alsó toldatra gondolsz? - a felső gyári...
Az alsó Acerbis márka, a gyári hátsó lámpa való bele. Lámpa 3000 ft a sárvédő is 3000ft.
hali, ilyen sárvédötoldatokat sok helyen árulnak ám, hogyha ez nem jönne össze!
SM kerekek nem eladoak külön? mondjuk biztos drága lenne nekem :D
amugy külsöre csodaszép
A bal oldali motorról mennyiért adod el a 4 indexet?