Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én rendszámosat akarok venni és próbálom eladni a mostani motoromat.
Ilyen papír nélküli motort ne vegyél utána nem szabadúlsz meg tőle mert mindenre rendszám kell majd és ha nincsenek meg a papirjai akkor azon nem is lessz neked soha rendszám!csakis rendszámosat.....
ha végig olvasnád a hirdetés akkor látnád hogy az ár alkuképes amúgy meg most viszem lejeb az árát!
bele való gyertyáról van szó, ngk japán br9es tipusúról.
dot4 vagy dot5.1 fékfolyadék (glikol alapú) félévente csere
akkor nem forr fel olyan hamar
de ne a legolcsóbbat vedd meg............

szintetikusat lehet nem bírja a gumi benne, meg az nem is keverhető a glikollal
hello!
mitől van/lehet az a jelenség hogy a gyertya pólusai úgy néznek ki mintha hegesztettek volna tőle vagy fél centire.
nem tudom jobban leírni a dolgot, de iylen ki szemcsék vannak ráragadva végülis.
remélem valaki el tudja képzelni hogy miről beszélek és tud segíteni is.köszi
hello!
Jahh csak úgy csináld hogy ha megis veszed CeFReX-ét mondjuk 250-be ha annyiba odaadja és az szerintem egy reális ár. Akkor még 30 az átiratás meg minden...
CeFReX!

Hasonló cipőben járok én is!
Hidegen kemény,melegen meg beesik néha,de akkor is fog,csak beljebb,de én is rápumpálok akkor meg hamarább fog.

Én is kerestem mitől lehet,2x is légtelenítettem,semmi levegő a rendszerben!
Szerintem melegen valamennyit hígul még az olaj,aztán a kormányon a munkahenger rúgója annyira visszanyomja,hogy rá kell pumpálni.
Amúgy nekem is "hidegen" bőven lepi az ablakot,menet közben meg a Low felett van valamennyivel,de a fékre nem tart rá,szal nem koptatja se a tárcsát se a betétet.
Néztem én is de nem igazán akarok 90'-nél régebbit, újabbra meg nem igazán van keret(maxi 250ezer)
37240 km
Tessék !szerintem te is rátudtál volna keresni....http://motor.hu/motor_slist.js...
CeFReX hány km van a dt-d be?
nekem ha probálom egész jol megy az hogy elsö kerékre álljak, bikák a fékeim nagyon, de gurulni még nem tudok elsö keréken
Kukkants az adatlapomra, és mondj rá egy árat. Nem egy patent DT, jobb hátsó idom törött (nem hiányzik belőle), picit karcos, kopottas, de nagyon megy.
Hali!
Ma próbálgattam a stopit, és kb 30 perc után egyszer csak ,
merthogy először mintha beljebb fogott volna az elő fékem, a következő próbálkozásra meg semmi fékhatás. Csak 3-4 pumpálásra jött meg a fékerő. Leraktam, merthogy fék nélkül nem motorozunk, kihűlt, és most próbálgatom a féket, simán felkeményedik.
A folyadék épp a vonal alatt van, szóval nem hiszem, h onnan szedett volna be levegőt.
Az előfordulhat, h felforrt a folyadék? Vhol olvastam, h a fékfolyadéknak jó a nedvszívó képessége, és lehet, h vhonnan párát szedett be, és az a minimális víz forrt fel benne? Esetleg a munkahengernél lehet a bibi?
5let?
Ugyanaz a blokk, mint a linkelt dt-nek....
A Tdr olcsóbb is talán...meg szebb is...
Több belőle a rendszámos is....
amúgy TDR is érdekelne. Annak hasonló a blokkja a dt-hez?
aha, tudok most egyet 230ért de nem a legszebb, még nézelődök
ehh én 240ért alkudoztam egy rendszámosra múlt évben
kb így nézett ki, de aztán addig vittem (volna) lejjebb az árát míg más vette meg.........
Azért kérdeztem, de papír nélkül
Yamaha Dt....:)
Megéri?
Bocs ha rontom az üzletedet, de ennyiért szerintem kicsit drága....
Ismerem Tibikét, nem rendszámos.
Ez rendszámos?
Helló, 125-ös rendszámos DT-t vennék.Akinek van eladó vagy ismer olyat akinek van eladó írjon ide vagy ide -/juno88@citromail.hu/