Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kellett védeni....... románból nem lesz magyar millió év múlva sem
menjen román fórumba 10es IQ-val a kapcsoló dobozával
anyázni, káromkodni bezzeg tud hibátlanul
Na húzzál akkor romániába seggfej. Nehogy már a fika egye meg az ovodást! Segíteni akartam, de te nem érdemled.
kulonben egy az egyben ugy jon ki h kapcsolo doboz
olilaci edd meg a faxomat mer ne sozlalhatnek meg magyarul dikk boszketre. h utalom az ieneket akiknek jar a budos pofajuk ahelyet h halgasanak ha mer nem tudnak ertelmes dolgokat mondani
doczy! melyik tipus van neked? a 125R nek jobb oldali deknin alul 13-as kulcsnyíllású csavar a leeresztő, LC2-es 80-asnak pedig a blokk alján azt hiszen 17-es fejű(de ott úgyis csak 1 van).
Ini! Ne bántsd, nézd meg hol lakik! Ott lehet,hogy meg sem szólalhat magyarul szegény. Valószínű,hogy egy az egyben fordította.
na igen könnyű ha van kitöl tanulni
akármeik motorosboltba kapsz,é s neten is minden hol van pl: nagyvas.hu
ezt nevezem...........
kapcsolószekrény..........
esik a színvonal rendesen
10 éves kölyköm jobban érti már ezeket, mondjuk annak van egy eszes apukája
ha leveszed a kartervédőt talán hamarabb megtalálod
a blok alján van 1 nagy csavar azt kitekered és már folyik is
Valaki tud dthez tükröket az szóljon.kösszi
s hol van az az olajleereszto?:P v mekkora?
Hellósztok! Valaki elmagyarázná nekem hogy jö szét az első teló, a
szimeringet akarom kicserélni majd.. már neki fogtam csak nem tudtam szétszedni ezért összeraktam, új olajjal most jó még ami benne van szimering egy darabig... (fordított telót raktunk már össze, de ez nem akart szétjönni..) Felül kitekertem a nagy csavart.. kijött egy távtartö cső kb 10cm és a rugó. utánna elvileg szétkellene csak rántani legalább is én ezt próbáltam de nemadta meg magát.. Mi a teendő ha valaki tudja leírhatná megköszönném. Nah Egykerééék...
kitekered az olajleeresztő csavart ,
szedd szét kend meg , vagy feszeseka bovdenek
ha kiakasztod megfog nőni a FOGYASZTÁSOD RENDESEN ALUL SZINTE HASZNÁLHATATLAN LESZ FÖNT UGYAN AZ MARAD . (TAPASZTALAT)
hello! megtudna mondani neked vki h hol\hogy lehet kapcsoloszekrenybe olajat cserelni?
aki tud segíteni vegyen fel msnre:
boss_b-boy@hotmail.com
Sziasztok srácok!
SOS-be segítsen vki.
Ma pont raktuk össze a motort hogy holnap csak a láncot kelljen felhajítani erre a kuplung valamiért nem húz vissza:S
Lefényképeztem a blokkná ahol csatlakozik a bowden a kábelhez szerintem ott lehet a baj...
Valaki segítsen mert szombaton elvileg jönnének megnézni:S
nekem 2vel kisebb és nekem is 100 körül megy általában, ki lehet hozni belöle kb 112öt alattam ha minden pont jo :D viszont igy legalább elég erös, siratokon is fel lehet vele jutni, föleg ha crossgumi lenne
vegyél egy yz-t
Hali!
Most rendeltem előre egy fogaskereket azt mondják ez való dt-re de 1 foggal kevesebb van rajt!Ez végsebességnél is érezni lehet!(sajnos)
Ti miet szoktatok rendelni vagy miennel mentek mert igy a motornak 100 a vége!:S
Válaszotokat előre is kösszi!
A gumi morgása elnyomja a kipofogómat Mit csináljak neki akkor hogy jobb legyen a hangja?