Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ki a pöcsöm mondta neked ,hogy KMX-et vegyél mi?Mindjárt tarkón baszarintalak,elektronikus poweres motor nem kőne egyse!
Nem is a felemásság miatt kell párban cserélni hanem ha 2 hét után a másik is elkezd ereszteni akkor szivni fogod a fogad
én is ezért kérdeztem h kell-e mindkettőt cserélni mert nem akarom h ,,felemás" legyen, köszi szépen a segítséget, esetleg nem tudtok olyan oldalt ahol van nekem jó szimmering meg olaj?
csá!
kb 5000 a két szimering+olaj a telóba,
szerintem érdemes mind a kettőbe cserélni az olajat +a szimeringet is, ha már úgyis szétszeded!
a bal oldalin a jobb oldalihoz képest a törlés után sokkal vastagabb filmréteg volt, de a teló mellett futnak még kábelek és azok is olajosak lettek, ha csere akk csak ebben vagy a másikban is? olajat nem kéne utántölteni? köszi szépen
martinsra ne halgass xd inkább megölne minthogy dt-n lásson :fff nagyon renben vannak azok a kis DT-k, en is martinsra halgattam és kmx et vettem meg nem a dt-t xd hát nem soká cserélem s le a kmx et :)(DT ree :DD)
Csá,szétszetted már?Add el mind2 DT-t,és vegyél egy 4üteműt,pl:TT350
Ha ereszt, akkor szimmering csere, de ha épp csak olajos az nem baj. Úgy mondjuk,hogy egy filmrétegnek lenni kell a száron.
sziasztok, újra itt vagyok csak ezúttal olyan problémám lenne hogy vszínüleg tönkrement a bal telómban a szimering, egyszer csak azt vettem észre h ,,koszos" a bal teló, nézem hát olajjal összekeveredett föld,por sár. letöröltem azért mindkét telót, elkezdtem ,,hintázni" a motoron és tapintásra azt állapítottam meg h a bal oldali sokkal olajosabb így törlés után is.
Most ezzel mit tudnék kezdeni? Szimmering csere? Milyen árba lenne szerintetek? Olajat nem kéne pótolni? A másik telóban lévőt nem kéne lecserélni?

Előre is köszi a válaszokat
Erik
benézel a kipufognál és nyitva legyen. ha 180fokkal elfordítod, akkor belelóg a nyílásba, úgy nem jó.
heló, tudom hogy kell hozzá trafó:D van az is meg minden ami kel hozzá ... és mégsem jó..
ezt értem de ha a fésüt lveszük akor alata hogy kell álnia ami mozgatja a fésüt?mer azon nekeme van 1pont .
gerecsemotor.hu-n érdeklödj
Ha egyátalán kapsz a yamahánál, akkor egy zsák arannyal indulj. 30 ezer alatt tuti nem hoznak, és akk nem mondtam sokat. Szerezz bontottat.
alapban nyitva van és a csekkolásnál zár be. a bowden hosszát most nem tudom, de ne legyen keresztbe kötve. felteszek mindjárt egy videot, meg ha nem jutsz előre, akkor lekamom a tetejét és csinálok képeket.
bontott nem jó?
van valakinek valami ötlete hogy mennyibe fájna nekem 1 új olajpumpa 25r-es dt re?
aha de belül hog kell álnia a powernak hogy ne zárva legyen az a tengely?mer a tengelyre még megy rá 1 fésü is amire megy rá a 2 bovden.melyik bovdenek kell hoszabnak lenie az 1esnek vagy 2esnek?
segitsetek lécci
krisz
Szio! elvben csak kettÖt csekkolhat! rÁadod a gyujtÁst egyszer totÁl kinyit majd fÉlÁllÁsba vissza Áll. ha mÁr tÖbbet csekkol akkor a power motor vezÉrlÉsÉvel lehet baj. nekem is ki volt szedve a szelep És forditva raktÁk Össze igy mindig bele zÁrt a dugÓra
Na szétszedtem. Semmi féle lazulást, kopást nem láttam, úgyhogy összepakoltam. Az egész arra volt jó, hogy megnyugtattam magam, hogy nem akar szétrepülni semmi.
Az izzó nem elég trafó is kell hozzá
index nem kell rá, de arra ügyelj, hogy ha van rajta akkor mind a 4 legyen és jol müködjön! ha egy is hiányzik vagy nem mükszik, a rendör megbüntethet
tükörböl pedig bal oldalra kötelezö, jobbra opcionális, ha nincs akkor a rendör szintén megbüntethet
A1-es jogositvanyom van, Yamaha DT 125 R-el megyek varosban, nem tudom hogy ez mar nagy motornak szamit-e, de a lenyeg, hogy azt szeretnem megtudni, hogy kotelezo-e ra a visszapillanto (kell-e mind2, vagy 1 is eleg, esetleg nem kotelezo) valamint az index-ek? Elore is koszonom a valaszokat!
sziasztok!
van valaki akinek xenon van a dt-ben?
ugyanis vettem bele egy xenon ízzót, beleraktam de nem működik rendesen. A világításom nem akksiról megy hanem generátorról, szerintem az a baj hogy nem bírja felízzitani. egyébként működik mert ha felkapcsolom akkor villog. ha valaki tud légyszi segitsen, mert már 4 napja csinálom és nem bírok rájönni...előre is köszi
haverom csináltatott egy "49 ccm" táblácskát, höállo ragasztoval ráragasztotta az eredetire, kicsit ott is bemocskolta h ne látszodjon az illesztés, és soha nem basztatták