Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello
tudna nekem valaki segiteni dt125 power szelep szerelésbe?
perselyezve lett és a szelepet kiveték belöle visza tetem magát a szelep részt csak nem, tom hogy van nyitva meg zárva ez most, mer mikor gyujtást teszek rá vagy12 öt csekol mig a másik dt-m csak 2öt
lécci segitsetek nekem ebben
köszönöm
krisz
Ja, és a 80-ason is kidomborodó számok vannak, tehát a beütő nem lesz jó. Egy ügyes lakatos simán oda forraszt drótból egy 4-est a 7-es helyére.
Rendőrtől és a helyzettől függ. Ha egy sima közúti ellenőrzésre állítanak meg, akkor simán elengedhetnek, de ha pl mennek utánad és nem veszed észre és húzod neki, akkor beleköthetnek. Nekünk gyönyörűen meg volt csinálva a 80-as. A 7-es legyalulva, helyette 4-es. Sosem kötözködtek, pedig a fiamnak még balesete is volt vele.
haverom szerint ha ügyesen lereszeljük a 80 ast .. és számos pontozóval beleütjük : 49 , lefújjuk az egész hengert feketére és az úgy jó..... ha meg nagyon belém akarnak kötni, igy vettem 50 esként... vélemények?
A szokásos dolgokra ne csörögjön egyenesen fusson ne legyen törött és valós évjárat legyen stb...stb...
Nekem is a minap elkezdte ezt csinálni ha valaki tudja mitől lehet ne tartsa magában
Szóval,ha lemeszelnek százzal, akkor kevés lesz az 50-es felirat a hengeren.
Jólvan na , csak már nem tudok mit kitalálni és nem tudom mit tegyek :(
Az "M" kategória fogalma

Nemzeti kategória. Olyan két-, három- vagy négykerekű jármű, amelyet 50 cm3-t meg nem haladó lökettérfogatú belső égésű motor vagy legfeljebb 4 kW teljesítményű egyéb motor hajt, tervezési végsebessége a 45 km/óránál nem nagyobb és saját tömege legfeljebb 350 kg.
gézt=gázt

:D
Elég érdekes feltevés!
Akkor én is azt mondom,hogy csak 50-es teljesítményét tudja,le van az fojtva rendesen 125-ről!
És el is hinnék?Vagy kikötném a gézt,h ne pörögjön max 4e-et?

Nálam is az a bibi,azért kellene 49 cm3 felirat,akkor már csak elgondolkodtató,h vízhűtéses,eleve nem nagy blokk,az más téma hogy 125-ös marad attól,rendőre csak nem fogja kipróbálni,vagy ne adja Isten mégis,akkor meg ráfogni hogy ez biz japán tecsnolodzsi,nem pedig DDR,szal van benne minden jó,meg tiszta műanyag meg alu,nem vas!
nem vezethet!
hm.. és gyakorlatban vezethet valaki egy 80ról - 50 re lefojtott motort ha 50 es jogsija van ? mert ha igen , akkor esetleg lehetne szerezni egy ilyen papírt vagy nem tudom ...
Kaptam egy hengert 125r-re. Hüvelyezni hol tudnak? Már 58-as és karcos.
Valószínű hogy megengedné, de amit nem tud ,az nem fáj neki
haveromat ugyan így elkapták a 80-al és azt mondták neki h feljelentik de másfél hónap után még mindig semmi se csekk se semmi
Üdv mindenkinek! A fiam címén írok és valóban nincs időm végignézni a hozzászólásokat! Láttam egy 50-es DT-t, mire figyeljek , ha meg szeretném venni? Robogós vagyok, de nem teljesen amatőr, csak ezt a típust abszolút nem ismerem! Előre is köszönöm! Sziasztok!
egy régi 80as nem sokkal jobb sztem mintegy uj 50es, menni kb ugyanugy mennek
A kuplungnál mi zöröghet? Alapjáraton van elég hülye hangja, de ha behúzom a kuplungot, akkor egyből elhallgat. Valami lazulás,vagy holtjáték lehet, mert 2ezer fordulaton már nem hallani.
ejj az szopás, de gondolom ha felírták az adatokat akkor majd kiküldik és be kell fizetned, habár nem tudom h. hogy van ez....
Az a baj h. nemtudom megéri-e kockáztatnom, tehát h. 80 v. 50 ?!... csak az a baj h. az 50 az meg túl gyenge ....
FJR-esek állitottak meg? az fasza... meg talán a motoros rendör nem annyira béna motor témában mint egy "mezei" zsernyák... 80assal én is sokszor daráltam rajta hogy mi lesz mikor megállit, asszem össz 4x állitottak meg, egyik alkalommal se kötekedtek
király lehet az a cucc... a fönököd meg nem engedi, hogy magadnak marj egy kis táblát?
Biztos hogy észreveszik! Engem tnap álitotak meg
Kérdez jogsi van-e mondom nincs meg hogy csak föluton nyomatom mert gyakorlok( cross gumma nincs tükör index hátul:D) kérdezi h 50es-e mondom én ugy tudom megnézi a motorszámot (53d az ucso két szám ) mondja ez biztos h 80as! utána megnézte ahnegert isés monda a másiknak h ez ki van reszelve! NOGRÁD megyeiek vtak két 1300yamahával! Végülis csak az adatokat felírták és mondták h toljam haza ! Nem bünetetek meg meg semmi......

Tehát semmit nem ér ha kireszeled szerintem! Ha el is hinék elviszik kivizsgálásra ott kiderül azt még nagyobb cumi lesz
értem , és akkor most ez mennyire necces, hogy lereszelem a 80 as jelzést.... de van jogsim 50 esre + van rajta s. motoros biztosítás, és észreveszik a reszelést....?
Hello!
A képen látható DT összes alkatrésze eladó!
Váz, kerekek, blokk, hűtő, kipufogó, karbi, ülés, légszűrő doboz, 110es nicasilos henger... minden.
email címem: szgerg@gmail.com ide írjatok ha kell vmi!