Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello egy kis segitség kéne. Télen szétszedtem a motort és a kipufogoja anno még tűrhető hangja volt(nem volt nagyon hangos) most meg generál volt henger dugo(furás) és azóta nagyobb hangja van. Lehet ez az oka? A kipuff nem fuj ki sehol
simán
én még addig se járatnám sztem ,de jobb félni
500km bejáratás után oda lehet már neki húzni?De úgy keményen ?
Ha amár bejáratódott(nem most lépted át az 500. km-ert) akkor szerintem nem olyan nagy gas. a foyűgyasztás meg tuti hogy nőni fog, mivel nem a levegőtöl megy és inkább egyen egy picit többet minthogy úgy járj mint én, bár szerintem ez azért volt mert bejáratos volt....
Hello! Van valakinek esetleg yamaha dt 80 szervizkonyve s nem nemeteul.
Köszi!
Én meg a akkut fogom cserélni, mert mint megtudtam csak arról megy a power és nekem meg valószínüleg ez lesz a baja!
Köszi, hogy szóltál!
Jó pihenést!
és ha utána állítom akarbit attól nem lessz lassúb gyengébb?és többet is fogyaszt akkor nem?és igen kawa kx 125 é
Csak attól félek én is hogy nehogy kárt tegyen a dugóba!
"hengerböl kijön" tehát rezo cserét mond
a KX 125ös nem? amugy sztem probáld ki, ha nem jo vele akkor max visszateszed a másikat... aztán ha feltetted szolj milyen!
Hello Apcy
Igazad volt szétszedtem a mocit most raktam össze azért volt halkabb a mocc mert a power egyik bowdene elszakadt és befordult középre a tengely...Orvosoltam..most már kiabál
Hát ha csak sima hangtompító dobot akarsz cserélni akkor nyugodtan de ilyenkor is kalibráld utána akarburátort.
De ha az enyém már be van járatva egy kx dobot felrakhatok rá nem?a nagy dobot tszal ami a hengerből kijön
Helló!
Ha már szétkaptad a telót, biztos tudod milyen szimmering és milyen olaj kell, bele. És, hogy Neked sikerült-e teljesen szétszedned mert nekem az alsó imbusz csak forog. Egyébként biztos hülyének néztek, de a én is azt hittem, hogy teljesen szét kell szedni a telót a szimmering cseréhez, mert elképzelésem sincs, hogy miképp jón ki.
Kösz a segítséget!
Ja ha valaki a km spirál kiszereléséhez adna tanácsot, mert nekem, már a csiga kerék is kinn van, de még mindíg nem jön ki a beszakadt spirál, lehet, hogy be van ragasztva, hegesztve a forrasztást kizárnám, mert már melegítve is próbáltam, de nem mozdult.
Köszi a segítséget!
Jó pihenést!
KJG
főtengelyszimmering
Kawa550 nem 50:D
amugy én megszoktam köszönni bárkinek a segitséget... meg nem okoskodok olyanban amihez (egyelöre) nem értek ;) de abban igaza van Karikának h sok az okos ember...
Miért van az h a váltóolaj tele van benzinnel ? Ma kinyitottam és teljesen benzin szagú és híg.... Most már biztos szerelőhöz kell vinnem...
Már egy ideje láttam hgy te sem és kawa50 sem járt erre felé pedig régebben is szerettem volna tőletek segítséget kérni, mert eddig amiket irtatok abból jól kiderül hogy ti ketten vagytok ezen a fórumon akik igazán értenek a motorokhoz...(ezt nem azért irtam hogy másokat megsértsek).
haverom kiment eső után a bauxitbányába és rátapadt neki az őssze bauxit és alig forgott el neki a kerék meg kicsit visszafogta neki. neki 110/10-as maxxis gumui volt fennt(nekem is ez van)
abban prox dugoszett, plusz crossgumi maximum csak mellette volt, nem volt soha gyilkolva, terepen nem használta egyáltalán, max kimenni a tanyára meg haza
de nem vitatkozni akarok, nekem mindegy, hogy mennyibe adod elhiheted, nem is azért irtam...w
nagyon nem foglakozok vele hogy minek van az a lyuk, csak kíváncsi lettem voln ahogy mi a szerepe, és miért van bedugva.
a dugóra is csak szimplán kíváncsi lettem volna hogy hitvány taiwani, vagy valami olyan ami bírja is a kiképzést, csak a tartóssága, és a magam megnyugtatása végett.ráférne egy fúrás, új dugó, de nincs rá keret, nem olyan vészes még.
nekem 110-es de amugy jol bírja kcsit puháb a föld akkor 13-51átétel még 2esbe is forgatja de azt inkáb murvás soderes poros uton de nekem elöte mitas e-08as vt hát a cross gumi ahoz képest nagyon szuper de joban is kopik mint az enduro:D de nekem bevált
de azért szerintem ha nem nézük menyibe van akkor mivel 110-es ezért töbe ér picit mint a 80as sztem................
Én úgy látom,hogy az a gyári sárvédő.
És természetesen köszönöm a segítséget!
Hello!
neked hogy megy a 80-as a crossgumikkal? mert haveromnak eléggé gyatrán ment és ő vissza is rakta az enduró gumikat.