Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
A képen látható DT összes alkatrésze eladó!
Váz, kerekek, blokk, kipufogó, karbi, ülés, idomok, 110es nicasilos henger... minden.
email címem: szgerg@gmail.com ide írjatok ha kell vmi!
jolvan kösz, tudom h. hülye kérdés volt de azért nemárt tudni :P Amúgy ja 50 -esként akarom tehát azt majd meg kell oldani...
Hát én is megszoktam rángatni a szarvát de már unom az endurózást mert erre fele csak 1-2 hely van ahol tudok endurózni.
:D ez jo volt jot kacagtam :D én is 174 magas vagyok és én is elég régg vettem a dt met.. szoval olyan alacsony lehettem mint te. nekem nem okozott gondot, idő mulva minden képpen meg szokod. csak ha 50esként használod majd akkor elől a tábéánál üssétek ki azt hogy 80ccm meg a hengeren is van egy, nem jo az ha a rend őre megláttya :)
Üdv!
az a helyzet, hogy nekem eddig csak robogóm volt, de most szeretnék venni egy dt 80 -at ... csak van bennem egy kis "félsz" mivel a testmagasságom kb 165 körül van :P.... és mivel nincs dt-s ismerősöm akinél kipróbálhatnám, így nemtudom, hogy mennyire lesz nekem jó az a motor. szerintetek eltörpülök rajta vagy nemgáz a dolog? !
nekem is akörül zabál átlagban, mondjuk nekem jo, unokaöcsi sirt a multkor hogy az 50es RX pályán milyen sokat eszik, az enyém terepen és utcán is hasonloan eszik, mindenhol pörgetem mert élvezem
persze többet enne,de én szegény keverékkel használom így olyan 6litert eszik
holnap készitem a prototipust,majd visszatérünk rá
Mennyiért gyártasz olyat?

Kellene vagy 3db!
értem, gondolom többet is eszik
szerintem kicsivel jobb lett a teljesítménye,meghát minden fúvóka nagyobb benne mint a gyáriba,igen hibás volt a régi,mindíg felakatt az úszója meg a tűszelep se volt jó benne
jobb vele? vagy csak hibás volt a régi?
az tökéletes, egyik barátom 80asán is ugy volt, most cseréltük el a motort
köszi a képet.nem beleütni akarom, hanem készitek egy kis alu táblára egy ugyanilyen feliratot(49) domború betűkkel ,és azt ráragasztom, lefestem.
Üdv!
Itt a kép,amit kérsz,de ezek domborúak,mint neked a képen,nem beleütöttek!
Én eltüntettem minden feliratot,így mondjuk nekem nincs semmi sem.

De ha beleütném,vagy valamikor,akkor csak a 49ccm-et ütném bele például,aki meg tudja az úgy is tudja hogy a Power-es Dt-ék csak 124ccm-sek.
igen Dellorto van rajta,ezen is Mikuni volt csak lecseréltem és az is 28as volt.
ja és még ide, hogy csinálni sem nhéz, mondjuk nekem pántoloszalagbol lehet lesz is :D
bilincset még a mekdonáldsz párszázas ajánlatában is kapsz
amugy meg bármelyik autosboltban sztem párszáz forintért kapsz annyit ami még a következö 5 motorodhoz is elég
szerintem hengerfejes, de majd az okosok elmondják mert nem akarok hülyeséget mondani :)
hali az a problémám hogy a vízben van egy pici olaj valahol belefolyhatott ? mitől van ez?, előre is thx
Üdvözlet a fórumozóknak!
jó ideje olvasgatom ezt a fórumot,mert a fiam is be van ide jelentkezve,neki is van egy kis 50-es dt-je.
A napokban én is vettem egy 125dtr-t,kissé hibásan,és hiányosan.örülnék ha valaki tudna egy képet feltenni a hengerröl ,ahol a 125cm3 felirat van rajta mert az enyémről hiányzik.valaki kireszelte.Most meg akarom csinálni a feliratot.49-esre de nem tudom milyen karaktereket használljak .előre is köszi
nagyon köszönöm válaszodat... akkor lehet h venni fogok egyet a közeljövőben gondolom adnak hozzá felfogató bilincset? vagy nem? aztán ki tudja mind1 majd meglátom
22mm
sziasztok srácok...! találtam a City Bike-nál egy fasza hangtompítót, Gianelli univerzális, karbon dob 20 520 ft-ért 22mm-32mm-es csatlakozási és belső átmérő között lehet választani. ha valaki megmondaná, hogy mekkora a dobról és a rezo közötti összekötő cső átmérője azt nagyon megköszönném, egyértelműen ugyan akkorát kéne venni... http://www.citybike.hu/