Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem, de a futószalagról csak nem így dobták le. Mert szalonból vettem 0 km-esen. De én sem gondolnám , hogy hengerfejes, nem melegszik, nem gyengébb, és utántölteni is igen ritkán kell.
nem kötekedésböl irtam nehogy félre érts, de ha nagyon sürgös akkor mindenképp számits arra, hogy nem egy tizest kell ebböl engedned
az meg h mennyibe van.. az enyém már sztem 500 felett van, és nem tudnám még 4ért se adni sztem... mondjuk én majd jövöre akarom csak
ja és ez is pöcre indul és ki mondta h ez fix?
jóó akkor biztos nincs power aksi nélkül csak hogy megnyugodjatok.
Az autószerelőknek meg kell tanulni az elektronika működését és attól hogy a motorohoz nem ért annyira az elektronikát tudja hogy működik!
csak ezen 110-es malosi uj berugo kuplung tengely meg még csomo minden nekem 300ba számlával tom igazolni ha nem tetszik akkor meg ne nézd és én nem a 170re írtam h reális hanem mondasz rá egy reális ára!
Akku nélkül nincs power! Volt h nekem is letörött a vezetékem, hát berugóval nem is bírtam elindítani, csak tolással. Direkt meg is néztem, h van-e power, mert olyan furcsán megindult 7500 körül, alatta meg alig van ereje. Kiderült, h nyitva maradt a power, úgy törött le a vezeték.
Magyarázat: Power 12v egyenről megy, akku nélkül viszont a dt nem tud előállítani stabil 12v egyent.
Én nem tudom, h a tieden h volt power akku nélkül, de gondolom nem nézted meg a hengernél, h valóban mozog-e.
Ja, és oly sokan mondják, h autószerelő így-úgy. Nem azért mondom, de a trabanton és wartburgon kívül nem sok 2T autó van. Nem tudom, h egy bmw szervizes mit is tudna kezdeni egy R1-gyel...
amúgy szép állapotban van a motorod!
Szóval INGE.............
Hello!
Gabisupermoto hol vetted rá a farokidomot jha és mennyi volt?
Előre is kösszi!
nem sufnitunningba szerelem a motorom hanem van egy ismerősöm aki autószerelő és most megkérdeztem tőle hogy is működik ez és mondta hogy ha már jár a motor akkor az működik és én nem leugattalak hanem mondtam hogy nekem attól még működik és te kezdted el mondani h akkor biztos benzin nélkül is megy de én nem aztomndat hogy ez egy csodamotor.
Ezért nem járok ide, mert annyira sok itt az okos ember....
Még nincs 20 éves és tele van élettapasztalattal, meg felsőfokú szerelési tudással....(szétszereled azt a bizbazt, meg letekered azt az izét, oszt meglátod azt az hogyishíjjákot.....)
Hát sok sikert mindenkinek a sufnituninghoz....
Segíteni akar az ember, és ezek a nyikhajok leugatják....bocs hogy vettem a fáradságot, és megpróbáltam segíteni mindenkinek....
Majd nyitok fórumot, a veszekedős kötekedős perverz állatok számára...........
Kinek nem inge.............
mondom hogy csak az egyik saru ért hozzá a másik letört az igaz hogy a power elketromos viszont ha már jár a motor akkor az már kap áramot és működik.
Ezzel most mire akartál célozni?
Akkor mégis csak hozzáért az akksihoz a saru nem?
Akkor meg mi a vita tárgya?
Akksi nélkül a powermotor nem működik!
Minden más működik....
Hát nem az van hogy nem vállt be nagyon is bevállt csak nem a bejáratos dugattyúhoz, amúgy ami a rezonátortól megy cső a hangtompító dobig az lett kicserélve vastagabbra és egy nyitottdob lett rátéve amin átlátsz ha belenézel...
az a hengerben van mármint a power de ha ne lenne hengerfejes nem kell azért levenni a hengerfejet
Hali!
Nem frankón kinyit teljesen. Azért van keresztben mert ezeket a dt-ket (Dt125R)2féle bovden állásal hozták ki: keresztben meg a párhuzamos.
az xt-t ne nyelezd annyira mint a dt-t
valami butál a vas
50-60 nekem 3.ban negyedgáz 6 ezernél már 100al hasít
mivel le volt törve a saru gyujtás se nagy volt de ha beindítottam a motort működött minden index lámpa duda power minden!
Elvitték a DT-met, Földönfutó lettem! De hamarosan jön az XT! Viszlát Dt-s fórum!
Nem akarok kötekedni, de letört saruval, is megcsinálta gyújtáson a kontrollt a power?
kb 2 hétig használtam úgy a motort hogy le volt törve az egyik saru és rendesen működött ha nem hiszed el szar neked.
a hengerfejbe?megnézem ,mert ugyis pont hengerfejes ,de ez lesz neki az első köszi
Én a helyedben, nem adnám el ezt a motort!
Próbáltad? Lehet benzin nélkül is megy.....
Egy cella 2.3V!
lehet számolgatni.....