Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hellótok!

Vásároltam a napokban egy tzr 125ös karburátort, 32es dellorto. Kérdésem az lenne, h dt-ket nem szereltek ilyennel, mert lenne egy két kérdésem a karbival kapcsolatban!
Igazából nem is akartam teljesen szétszedni csak szimeringet cserélni de most már kíváncsi vok arra hogy mi fogja még ilyenkor...!
Nah jó ehhez már fáradt vagyok akkor majd holnap feltöltöm
Hogy szomorodna meg hogy a BMP-t nem tölti fel
Nah szóval így néz ki a te power motorod is ?
NAh az igen ilyen mákom legyen nekem is
Ha esetleg nem jo a KDX-re akkor lehet hogy megskubiznám hogy néz ki a dob...
Így néz ki a power motorod?
helo:) hát igen a gumit azt benéztem..:(
a pufót 8 ért adta..( nemrég néztem bolti ára valami 30 e ft )
a régi dobot a tesómnak adtam , rápróbálja a kdx re:)
NAh szép így méred le a gumit?
A kipuffogóra meg csak annyit mondok hogy ocsmányul néz ki nem is áll jól a motoron! (igazábol csak irigy vagyok nagyon is jól néz ki bár nekem lenne ilyen szerencsém mennyi volt?)
A régi dobbal mi a szándékod?
dúrván* :D
A szinterezés tulajdonképpen egy műanyagbevonat, amelyet porszórással visznek fel a fémfelületekre. A nagyon apróra őrölt műanyagport elektroszatikusan felviszik a felületre, s 150-180 fokos kemencében kiégetik. A műanyagbevonat vastagsága 80-120 mikron, ez függ a porszórás minőségétől, és a várt igénybevételtől. A kiváló porlakknak köszönhetően a beégetett műanyag bevonat időtálló, karcálló, s fényálló felületet ad, amely hosszú ideig megőrzi azonos minőségét.
A lényeg az utolsó mondatban van.
sziasztok:)
felrakattam a 150 es gumit meg le is vetettem:S arra nem gondoltam, hogy a felni széthúzza és így beleért a láncba... szóval visszarakattam a régit:D
ma pedig lemetem a helyi autó bontóba és nézzétek mit találtam:)
ACERBIS C35 100% carbon fiber kipuff dobot:) nagyon surván néz kiszerintem:) majd holnap csinálok képeket napfénynél...vakuval nem igazán látszik..
minek akarod szétszedni?
Világosíts már fel, h mi is az a szinterezés légyszi! Miért jó?
Hellósztok ! Az lenne a kérdésem hogy , hogy az istenbe lehet szétszedni 125dt-r első telóját kiszedtem, leengedtem az olajat, levettem a telóvédő gumit, kiszedtem a rögzítő valamiket a szimering felől, levettem a tetejét, kiszedtem a rúgót, meglazítottam az imbuszt a teló alján de az istenért nem akar szétjönni.... ha valaki csinált már ilyet az segítene hogy mi fogja még?
Hát nem tom mi lehet a baja szétszedtem a vezetékkekel nem találtam semmi gondot. Hogy néz ki az a szarság ami irányítja a pówer szelepet h mikor nyisson? Mennyibe kerül egy olyan? ááá nem igaz mért nem nyit ki valaki irjon valami megoldást kössz!
Eredeti yamaha hengerejtömítés 3000 Ft Szalonból rendelve
helo
megtudtad nézni nekem a cdi-t előre is köszi.
hali! prox szett 2.tulmértetes furással 25e.ft! motorváros.hu cinkotai úton
nem tom milyen a mocid, mert ha dt akkor itt van kapcsolási rajz (http://yamahadt.uw.hu/), ha netán elkötötted a drótokat. De ha nem, akkor lehet hogy test-hiba az oxid-miatt vagy nagy a gáz!
köszi,meglesem
égövel lehet probálkozni.
vagy megfogod a 2 pólust és ha ,, bizsereg" akkor van töltés
a világítás pedig lehet hogy nem az aksirol megy , ha csak akkor világít ha jár a motor
hát pontosan nem, de nézd meg a pinkmotors honlapján, vagy érdeklődj náluk e-mail-be. Ugyanis a dt 80-hoz 2800Ft-ba került nekem a komplett tömítés-szett
Csinánáld azt majd lesz valami
nemtudja valaki mennyi manapság egy hengerfejtömítés?DT 125 r,sajna fogyasztja a vizet
Ja és ha nincs töltés az mitöl lehet? A lámpa elöl ég, amikor a motor jár... pls segitsetek.