Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is frissen generálozott, kap még böven benzint is, olajat is, de a 6 litert kicsit tulzásnak érzem :D
remélem ha visszateszem a subertüt? a helyére, lemegy 4 liter körülire.
Az sem kevés azért, de annyival kibékülök szivesen :)

Köszi a választ.

Keresek müszerfalat Dt 80 LC2-höz.....még mindíg :)
SEGITSETEK! :DD
Jut eszembe: a szelephézagot belőtted? mert a haveromnak a kisfityoján a szelephézag túl kicsi volt, és irdatlan hangot adott ki magából, nameg üzemi hőfokon nem indult be a gép, csak mikor visszahűlt.
az enyém generál előtt 4-5l között kajolt. És nem kíméltem. Most bejáratós de így se sokkal kevesebb. De nem zavar, csak mennyen
bizony ám!
Ne kísérletezz barbár módszerekkel! Inkább a mellékelt képek szerint járj el
ugy van
Hali! olyan kérdésem lenne a power szeleppel kapcs hogy mitől van az hogy nem akar nyitni? Meg néztem leszedtem a fedelét a gyujtást ráadtam jukkal egyvonalban van meg a tesztet is elvégzi de menet közben sem érzem hogy nyitna meg mikor lent volt a fedél álló helyzetben is megtúráztattam de meg sem mozdul! mi lehet a baj? mit csináljak neki h jó legyen? 93-as dt 125 ccm kössz
cső
Yamaha dt80-nak a gyári hátsó kereke 18-as?
bocs szarul írtam le a neved de semmi hatás,hiába vettem le annak az ott kifolyt,de a hengertöl is jöjjön le hogy ne follyon bele,biztos hogy eszi amugy mert olajos a viz,amugy el elindul ugyan ugy ahogy szokott..
köszi pudvapapa! proba 1 lesz mindjárt neki...... netudom hol lehetne amugy leengedni
ok kösz. benn a blokkon belül nincs neki semmi pozicionálója ami megakadájozza az elmozdulást ugye? és mi az ami rögzíti a váltót az a rugós görgö? meg a léptető vila?
léptetővilla vagy a fokozat kereki szarok ez csak tipp
Hello all!

Kérdésem a következö lenne: Mennyit fogyaszt városban egy 80-as LC2 ?
kb annyi de van leeresztő csavar is gondolom ! a tartály meg a hengerfej tömítés miatt van tele ja és csavard le a hűtősapkát is !
ja már leszedtem, csináltam hozzá egy rögzítőt a kihajtótengelyre.
de nem ez a gond, hanem az hogy kidobja a 2. sebességet. mi lehet a baj?
sziasztok yamahás társak!Lenne egy kis problémám,jo lenne ha valaki tudna nekem segíteni.Az történt hogy nagy valószínüséggel elengedett a hengerfejtömítésem és gondoltam jofiu leszek leengedem a hűtövizet,ne follyon bele vagy valami,mert kifele enged hidegen is.leszedtem azt a gumicsövet ami a vízpumpát és a hütötartályt köti össze de egy kb másfél deci viz jött le.nemvolt még vizhütéses motorom(simson )gondoltam beinditom egy 5 mp re abbol nem lehet baj,de igy se jött több,de a kiegyenlítö tartály fulloön van a hátsó keréknél.Ez igy normális?mennyi kb egy új hengerfejtömítés? 2000 évjárat Dt 125 r.légyszi valaki,hálám üldözni fog
Hello!
Lenne egy kérdésen. A gyári yamaha dt 80-nak mekkora a hátsó kereke?
lenne erre egy speckós fogó 4e ft vettem de ha van otthon légkulcs akkor az leszedi !
Helo, nem küldenéd el nekem a kapcsolási rajzot?az oldalon amit adtak csak 50-eshez van és azon nincs power szelep, meg nem is valami jó minőségű.E-mail: ferkodani@yahoo.com
Előre is köszi..

Ha kicsit részletesebben elmondanád hogy nálad mi a helyzet akkor megnézném hogy melyik vezeték hova csatlakozik...
kösszi azt hittem bonyolultabb.
sziasztok.
a kuplungkosár anyáját hogy szoktátok leszedni ha nem indul meg könnyen? nagyobb motoroknál le szoktam rögzíteni a lánckereket egy speckó célszerszámmal azt sebességbe rakom és meglazítom. igy megy ez a dtnél is?
Köszi a segítséget Neked is!

Próbálgatom, de csak szálanként jön.
Köszi!
Köszi a segítséget!

Próbálgatom, de csak szálanként jön.
Köszi!
Leveszed
leeszed a fedőt látsz egy tányért amin van egy villa na mst ráadod a gyújtást akkor elvégzi a tesztet a két bóvdennel addig állítod amíg a villa egyszintbe nem ér a mögötte lévő lukkal imbusszal tudod megnézni ha megvan leveszed a gyújtást, ráadod megint és megnézed hogy a kontroll után a villa a lukkal egyvonalban áll-e meg...
A bóvdenek ne legyenek feszesek mert vagy eltöri a tányért vagy leégeti a powermotor
Sok sikert!