Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jojo rendben:D meg meg ugy sem az igazi nem fogom huzatni. A blokkban beleszakadt a tőcsavar menete...kicsit fujja a vizet igy mert nemtudom rendesen meghuzni. Holnap csinálják hozzá a perselyt. Köszi mégegyszer
Nah jó de azért nem kell egyből nyélgázon menni nehogy az én lelkemen száradjon ha besül
Csak fokozatosan és olaj mindíg legyen
A tükör hátulján van egy csavar azon kell húzni
nagyszerű akkor már túl van teljesítve:D köszi
Kb 500 km-t
Hello
Egy frissen összerakott (uj dugo furás.honolás) motort meddig kell járatni?
Elvileg a tágulási tartály kupakjának semmi szerepe nincs csak nekem egy gumi dugó van rajta ezért kéne egy gyári
Szép lett a moci
Múlt nyáron egyszer már nélkülöznöm kellet a mocit 1-2 hónapig.
amugy müködik rendesen a hütöberendezés?(mármint kupak nélkül?)
Látod az nekem is jó volna
Hja értem, de ilyen sokatszámít ha pl plusz 1cm érintkezik az aszfalttal? Végülis itt nem cros gumiról volna szó hogy több bügyök mar bele a földbe. Nah mind1
heló.nem lenne valakinek elfekvőbe 1 kupak a kiegyenlitőre?nagyon kellene.
a dtk nem ugranak meg ugy power nyitásnál mint pl a 125 ös crossok
nekem van toldóm! az alsó kutyacsontot kell kicserélni 10 perc.
ha érdekel hivj fel
( debrecen )
06 20 3911529.
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni hogy hogyan is lehet megemelni a magasságot hátul DT125R nél? Elöl fix ha jol tudok!?
Valaki tud yamaha dt 125-r -re visszapillantókat?Mert az enyém már ki van kopva aztán a szép össze vissza fújkálja..
Kösszi a segítséget a vizes dologhoz.
Annyi lenne még a kérdésem hogy létezik h nem nyit a powernekem mert azt mondták h elér egy bizonyos fordulatot és onnantól kinyit és jobban húz na most én ilyet nem érzek....lehet h rossz a powerem?
akkor a váltóban a fogakat kuplungot fogja megfeszegetni ja és főleg a hajtókart. nem mindegy neki mit kell megforgatni
Ezt én is átéltem, bár a kicsim az uccsó csavarig szanaszét hevert. De megcsináltam
msn-re fel tudnál venni?
gy_levente@hotmail.com
A folytások(ha vannak) szedd ki karburátort állítsd be kipuffogót égesd ki.
Maga a power szelep is lassan fordul el amikor nyit?
Hello!

Van egy Yamaha Dt 125 R-em, elektromos powerrel.
Az lenne a gondom, hogy magas fordulaton lassan pörög fel, tehát sokat kell várni onnantól ahol nyit a power míg felpörög.
Néztem már nagyon sok DT-s videót és sokkal hamarabb felpörög a motor, mint az enyém. Olyan érzés miközben nézem a videót, mintha könnyebben "lélegezne" a gép.

Van valakinek valami ötlete hogy mit csináljak?
Válaszokat előre is köszönöm!
Hát a vezetékeket ellenőrzd le és ha akkor sem jó és minden rendben van akkor lehet hogy a power vezérlő elektronika a rossz nemtom hgy egyben van e a power motorral neked de az is lehet hogy a gyújtás elektronika a rossz ki kell mérni multiméterrel hogy kap-e áramot a power.
Hát az igaz hogy az enyém 125-ös de nekem benyakalja a 10-11-et
Hát skacok most így néz ki a gépsárkány