Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Működik a különolajzás csak bejáratos volt a moci és mindig raktam a tankba is olajat egyzser felejtettem el
én egyszer ugy jártam hogy a tartályba 4t fáradt olajat raktam és ugy mnetm egy 100km de észrevetem h nem megy ugy stb...... ésakko kapcsoltam hogy rosz olajat töltöem bele
de hál istenek lengedtem raktam bele 2t és semi baja azota
baszod nem a tartályba teszed az olajat hanem keveréket "tankolsz"
Basszus az lehet hogy szegény volt a keverék Most jut eszembe mikor tankoltam félig volt a tank jó dús benzinnel és rátankoltam de nem töltöttem utána a tankba olajat
Üdv
Szegény volt a keverék,vagy szűk volt a préssáv és detonált ezért olvadt el!
A dugattyú zsír új volt a hengerfej tömítés és a hengertalp tömítés is...
valami gond van? ezzel? nem reklámozom magam csak szivesen lefújom a motorokat:)
hát bele folyt a víz a blokba elkell vinni síkoltatni és nagya avalószinűsége h lvolt kopva a dugatyúd!
Egy másik témában szeretnék segítséget kérni, hogy mi idézhette elő ezt a jelenséget? Gyári a dugattyú, Yamaha szalonból volt rendelve.

Értem csak azt nem hogy mitől forgatná nehezebben az átmérő ugyan akkor most az hogy szélesebb max 1cm-rel több gumi fog érintkezni az aszfalttal.
Nah mind1 fel kell rakni és megnézni milyen
szerintem túl nagy az a gumi, nem fogja birni normálisan forgatni ... nekem a 120/90-sel is érezhetőbben nehezebben forgatja mint az előző kisebb gumikat ... de amugy meg felrakod , kiprobálod aztán meglátod hogy milyen
HÁT elég bátran reklámozod magad de te tudod !
Most hagyjuk már ezt a belefér témát még marad is 1-1 cm oldalankét de aztmondjtok el mi baja lesz szerintem semmi...
hátsó*
1 nem hinnám h befér a hűtsó kerékhez:d 2 meg tőlem fölrakhatod te motorod!
Üdv
Van egy DT125mx karbim(4j3) aminek hiányzik a súbertűje kellene tű vagy a tű típus száma esetleg a karbi pontos típusa talán vm22 ha valakinek van vagy tud valamit írjon köszi!
Belefér
De most valak magyarázza már el nekem mi baja lesz a motornak ha egy ilyen gumit raknak fel rá?
itt nincs féltengely gömbcsukló stb amit megeröltetne a túl széles gumi ...
Én a blokkba (váltó olaj) Repsol olajat öntöttem, de a motor olaj amit használok az a Midland de most vettem valami Moto RS extreme Q8-at
Sziasztok,van egy 125ös dt-ém,és azt szeretném kérdezni ,hogy a blokkba milyen olajat érdemes önteni ? Ti milyet használtok ?
Válaszokat előre is köszönöm.
Üdv: Dávid
Eladó 125R váz, forgalmival, rendszámmal, adásvételivel, törzskönyvvel 45000ft.
Sziasztok!
megtudjátok nekem mondani h. mi a mérete a DT80(LCII) főfúvókának? köszi:)
nem azért de szerintem ez be se fér a motorba és lehet hogy nem köszöni meg hogy ekkora papucsot kell forgatnia
Csokesz mokesz srácok:Dújra itt :D

Fényezést válalok! Akinek kell az szoljon nekem ! itt 1 minta saját simom ról! piros volt a régi szine és szép kék lett az új:) 5. motort fújtam és 1 gram megfolyás sincs rajta zolboy91@hotmail.com ezen í címen vrom azokat akiknek lekkel valamit fújni:)
igen, igy gondoltam persze, hogy állami, önkormányzati tulajdon, mint az utak
de én is csak a kitaposott ösvényt használom, nem tépem fel a növényzetet, ráadásul még a gumim se bütykös... na mind1
ugyis kitalálnak valamit, hogy baszogassanak...
http://velvet.hu/blogok/helysz...
érdemes elolvasni és a hozzászólásoka is