Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

optimista nagyon a kölyök
Hali srácok!
A DT-met akarnám lepapíroztatni ha egyáltalán van mód rá,így egy adásvételivel:)Valaki tudna esetleg segíteni hogy hogy megy ez illetve hogy mennyi forintba fájna?:Dköszi!
jah :S am van külön olajozás de kivan kötve me ha az beszarik v iesmi akkor kisül a motor nem bízok benne és még1x köszi a helpet nah megyek aludni szevasztok :D
Most ez mi? a műszerfalas képet nézzétek!
Katt
azért erre figyelj , mert ha többet raksz nem probléma de ha kevesebbet
óhh köszönöm télleg lehet rosszul kevertem köszii a helpet
nem nagy katasztrófa
tényleg sok olajat kphat
túl sok olajat kap lehet.
bármeik motoros boltba, vagy neten kb 3-5 ezer lehet, és ha jol tudom 12 Voltos és 3 Amperes kell bele
Valószínűleg megállt az olajszivattyúd!
Nekem is volt ilyen bajom, csak nekem utána még elindult. Kell egy kis olajat nyomni a toroknál azon a nyíláson, ahova amúgy is megy az cső az olajpumpából. Utána nekem nem volt nagyobb bajom, hajtottam egy darabig.

A megfőzést viszont nem tolerálta... Felforrt a víz... A hajtókar lilára égett, és a dugattyún is szépen látszott, h túlmelegedett.

Sztem nem kell cserélni semmit se, (kivéve az olajpumpában egy tömítést) ha nem kínoztad nagyon (arra gondolok, h megszorult, kuplung be, és szépen hazatoltad...) Valszinűleg kihült, és el fog indulni.

Ha nem indul mégsem, akkor dugócsere valszinű 7-25e, lehet, h a hajtókarnak is kakukk 9-22e, főtengelycsapágy 6-20e, + járulékos cuccok (tömítések, munkadíj) 7-25e
http://biker-world.hu

Sok szerencsét, h ne kelljen szétszedni!
Hello!van 1 50 ccm-is Yamaha Dt-m kéne 1 kis segítség... Ha berúgom a motort elkezd csöpögni megállás nélkül az olaj a kipufogón ez miért van ? :/ pls help!
Hali!
Nha megfőtt a mocim!:(
Jöttem haza keszthelyről 80km/h-val visszakapcsoltam aztán rá fél percell lefőtt!Nem tudom a berugó kart se lenyomni megragathatott valami szerintem!Már szerelőnél van!
Szerintetek mennyibe fog megálni a költség?
Hi h.david ám fölösleges a 2002-3 mert 89-től 2003 ig ugyan az a a125r annyi hogy 92-ben változtattak a karburátoron...
Ok kösz szépen a segítséget!

Amúgy tudja valaki milyen számú szimering kell oda 125R-be? :D
Jobban szeretek úgy szerelni,hogy kiveszem,berakom az újat,és kész.
:)
hello!
szükségem lenne egy kis segítségre.folyt a fékolajam a beöntőnyiláson, belenéztem, alig volt benne olaj, gondoltam akkor le is cserélem.láttam egy kevés szutykot a tartályba, ezér átfúlykáltam kompresszorral, a csövet is a tartályt is.összeraktam, felöntöttem olajjal, légtelenítés.pumpáltam egy jódarabig te semmi, csövet le, pumpálom szinte semmit nem nyom, fent is le a csövet ott se nyom semmit.
mi lehet a probléma?mi a megoldás.
próbáltam szétszedni , vagyis kiszedni a munkahengert, de nem sikerült rájönnöm hogy jön ki.
kösz előre is.
hello!
Kiderült hogy nálam az akksi a hibás és anélkül a power szelep nem működik... Mennyi pénzért kaphatok egy új akksit 125 lc-be
Hello.
Azt szeretném megkérdezni hogy akinek kb.2002-2003-as Dt-jük van őnekik meddig forog a motor 4.-5.-6. ban?
Jah meg még az hogy sztem nekem meg a foloytások benne vannak a motorban és azokat ti szervizben vagy sajátmagatok szedtétek ki,és hogyan lehet észre venni hogy a folytások benne vannak?
Hello

Nem tud valaki bontott dt 125 alkatrészeket?!?!?
A power szelep jobb oldalán lévő kerek alakú fém kúp érdekelne! ! !
Süti, a csomagom most jött vissza!
NEM KERESTE ÉRTESÍTÉSSEL!
Kérlek hogy valahogy vedd fel velem a kapcsoltot, mert mivel visszajött én fizettem ki a 3ezres postaköltséget! Mivel portósan adtam fel neked a csomagot!
Nem tudom, lehet hogy csak a posta hibázott, remélem nem te szórakoztál velem hogy küldjem el és mégsem kell!
www.nagyvas.hu
otthon persze, meg tudod csinálni, a tárcsa cseréhez kiveszed a kerekeket, a tárcsán a kb 6 csavart kiszeded, felteszed az ujat, becsavarod és mehet vissza, nagyon egyszerü
fékbetétet meg ugy cserélj, hogy mikor benn a kerék, akkor leveszed a féknyerget (a fék felsö, dugattyus része), kiveszed a régi betéteket, beteszed az ujat, de vigyázz, hogy az a fémlap (rugo) jol legyen benne nehogy szétessen utközben! azután fogoval visszanyomod a dugattyut a nyeregbe amennyire csak tudod, mert az uj betétek sokkal vastagabbak mint az elhasználtak, ha ez megvan, akkor visszateszed és kész
elöl hátul ugyanugy kell
Jha meg légyszives ha valaki tud ajánlani valami jó kis féktárcsát(olcsóbban)akkor légyszi adjon 1 linket!
Előre is kössz!
Hali!
Sztetek otthon kin tudom cserélni a féktárcsát és a fékbetétet?
Vagy vigyem szervizbe?
Köszönöm yamaha 125591 a segitségedet!
Véletlenül nem tud valaki eladó dt 125öst megbizható kezekböl,kb. 200ezerért?
Szivesen kifizetem a pénzt érte,csak tényleg rendbe legyen a moci!
20-30 ezer nem lényeg pluszba,de akkor nagyon igényes legyen!
Maximalista vagyok