Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Háát nem tudom mi az igazság,de nem értem mit zavarom a természetet?ott megyek az úton,úgyan úgy mint a rendőr aki járőrözni fog arra......amúgy a rendőrnek mindig igaza lesz,mindig fog találni valami kifogást és ha akar úgy is megszopat(sajnos)
Olyan nincs, hogy senkié! A közterület is valakié,pl önkormányzaté. A terepmotorozást pedig azért akarják megszüntetni, mert környezetkárosító hatásai vannak. Magyarországra jellemző egyébként, hogy csak tiltani tudnak, de hogy kijelölnének területet ahol szabad motorozni, arra már nincs eszük. Én mióta motorozok, azóta ellenségnek számítok sokak szemében. Zavarom őket, menjek máshová motorozni. De hová? Távol vagyunk mi Európától.
senkinek nincs igaza szerintem, ugyanis az az ösvény, amit használunk, senkié, vagyis közterület, kivéve a magán részeket, ott értelemszerüenk ugy mész ahogy a tulaj megengedi, különben pedig szerintem elvileg ugyanazok a szabályok érvényesek
attol h földut még ut...
de most mindenhol nagy ellenőrzések lesznek főleg a motorosokat ellenőrzik, nálunk Ford Transittal mászkálnak a faluba. Egyik haveromat meg is fogták a 80ccm-es Dt-vel és valószínűleg elviszik a motorját és bevizsgáltatják hogy mekkora valójába mert ő azt mondta a rendőröknek hogy 50ccm-es
Sziasztok! Eladó a motorom,Győr és Komárom között található. Kérdezzetek . petyoking_kukac_gmail.com
http://hasznaltmotorok.hu/hir
detesek/22329/yamaha-dt-125
Erdőbe azért nem lehet mert elméletileg zavarod a vadakat akkor meg kitaposod az utakat növényeket stb..... Attol hogy nem köz ut attol még kell rendszám rá max feketén lehet elmeni anélkül!

Olvastátok a blikket?Borsodban POLARIS rendőrök lesznek már az ltz melet hamar elfog terjedni mindenhol!


Én már láttam rendőr drz.ltz.és most polarist(tura quad)
Olvastam a "rendőrök is quadoznak" cikket aztán gondolom h rámennek a motorosokra is,de nem értem hogy miért baj az ha az erdőben motorozol? meg ha pl:nincs rajta rendszám az már nem "közút"nincsenek táblák nincsenek utca nevek semmi,simán léehet mennni análkül!vagy nem?
Egyenesen oda fog tapadni az aszfalthoz
De az csak előny kanyarban
nem...nemis halottam ezt még
a napokban kaptam a hirt (nem tudom hogy igaz-e)hogy hétvégén csolnok-tokod környékén és a gerecse környékén nagy razzia leszz, polgárörök ,vadászok, természetvédök , qvadokkal és a terep motorosokra fognak rámenni.

a srác aki mondta azt mondta hogy valami német endurosokra fognak rámenni ,nem tudsz valami pontosabat?
nekemis 150\70es gumma van hátul
én is és mondhatnám h "sokan mások"
csak ujan láttam, ha kell megkeresem asszem citybikenál van de nem tuti, kb 43000 ft
jo, probálja ki, kiváncsi vagyok mi lesz vele
sztem lefogja majd nagyon és szar lesz, de mind1
Továbbra is keresek 125R-re tuning rezót.
Oks megskubizom de ha valaki tud még olcsó helyet akkor az szóljon légyszi.
bakker elmegyek rendörnek
pinkmotors vagy itt a képesmotoron hírdeti magág egy srác Bkonymotor vagy hasonló
Hali srácok!
Légyszi segítsetek hol tudok olcsón venni dugattyút? (Prox,Wössner)
Szal nem taiwani, kinai silány minőség kéne.
Segítsetek please!
DTEladó a motorom!
Elfér lemérte :P
De miért menne úgy mint egy simsonnal?
Aha értem dzsony69.
Köszi.
Mondjuk mivel én yamaha kereskedésbe vettem a motort sztem nekem is benne vannak a folytások.De majd elviszem szervizbe és akkor kivetetek belőle mindent
Jah és még egy kérdés az mitől van hogy nekem indításkor rohadtúl föstöl a motor? Tudom hogy kétütemű de akkor is az füghet attol hogy milyen olajat használok? Meg valahol olvastam(vagy hallotam) azt is hogy ez attol van hogy átvan állítva a motor hogy tobb olajat kapjon és ezt vissza szokták állítani mikor szervizben kiszedik a folytásokat. Ez igaz?
Nagyon szívesen!
http://totalbike.hu/hirek/mar_a_rendorok_is_quadoznak
Sajna nincs, igen beszéltünk már!